Як приховати лайки в Instagram — секрети

Приховати лайки від передплатників у Инстаграме можна одним простим способом, але при цьому, кількість шанувальників зменшиться. Простіше прибрати доступ до перегляду лайків та коментарів для інших користувачів, які раніше не підписаних.

Як заховати лайки від своїх передплатників в Instagram

Позначки «Мені подобається» впливають тільки на видачу в розділі «Рекомендації» і список користувачів, які відображаються в можливих друзів. Щоб подивитися лайки друзів, потрібно перейти в розділ: «Повідомлення» — Мої підписки.

З’являться всі фотографії, відео і коментарі, які сподобалися одному. Записи групуються, якщо за день було поставлено кілька позначок. У Инстаграме можна приховати особисті фотографії, на яких відзначений власник сторінки.

Щоб прибрати інформацію про лайку, використовують такі способи:

 • заблокувати користувача в списку друзів;
 • ставити лайки тільки в закритих облікових записів;
 • використовувати другий профіль.

Функціонально, способу як прибрати свої лайки і коментарі немає. На основі відміток «Мені подобається» складається приблизний «портрет користувача» та його переваг. У випадку з закритими профілями, подивитися інформацію про лайку не можна, це заборонено налаштуваннями конфіденційності.

Щоб заблокувати доступ до перегляду лайків непідписаним користувачам, потрібно закрити аккаунт. Функція недоступна для власників бізнес-сторінок: треба повертатися на особистий формат, а після – встановити налаштування доступу.

Інструкція, як закрити сторінку:

 1. Авторизуватися в Инстаграме.
 2. Перейти в «Налаштування» — Конфіденційність облікового запису.Як приховати лайки в Instagram — секрети
 3. Перемістити перемикач на «Закритий профіль».

Як приховати лайки в Instagram — секрети

З комп’ютерної версії закрити сторінку простіше:

 1. Перейти в браузерную версію Instagram.
 2. Авторизуватися – Редагувати профіль.
 3. Розділ «Конфіденційність і безпека» — Закритий аккаунт.
Читайте також:
Всі види блокувань в Instagram

Щоб сторінка не з’являлася у розділі «Рекомендації»: повернутися в «Редагувати профіль» — прибрати галочку з «Рекомендувати ваш аккаунт».

Тепер, непідписані користувачі зможуть отримати доступ до сторінки лише в тому випадку, якщо власник прийняв заявку. Всі нові передплатники повинні надіслати заявку на додавання, а користувач вибирає кого прийняти або відхилити.

Приховати лайки від конкретної людини

Якщо власник облікового запису не хоче, щоб хто-то певний бачив його лайки і коментарі – він може заблокувати передплатника або стороннього користувача.

В такому разі, останній не побачить ні Стрічки публікацій, ні лайків. Окремо можна заблокувати коментарі тільки від однієї людини, перейшовши в «Налаштування» — Конфіденційність – Управління коментарями. У розділі вказати, від якого користувача не отримувати відгуки.

Як приховати лайки в Instagram — секрети

У Инстаграме також працює система зворотного блокування. Тобто, додавши недруга в чорний список, заблокировавший теж не бачить чужу Стрічку. При блокуванні не надійде сповіщення, тому дізнатися у кого в чорному списку неможливо.

Існує три типи блокування: тільки Стрічка та Історії, окремо Stories і повна. Останній варіант передбачає відсутність будь-якої інформації про власника сторінки.

Можна приховати лайки в Инстаграме через чорний список:

 1. Перейти на сторінку потрібного користувача.
 2. Натиснути три точки зверху – Заблокувати.Як приховати лайки в Instagram — секрети
 3. Підтвердити дію.

Щоб розблокувати: або зайти на чужу сторінку знову і натиснути «Розблокувати», або в налаштуваннях приватності перейти в розділ «Заблоковані користувачі». Кількість сторінок у чорному списку необмежено, тому можна додавати всіх, кого власник не хоче бачити у себе в профілі.

Але такий метод обходять з допомогою другої сторінки. Тому, щоб повністю обмежити доступ до профілю, закривають Стрічку та Історії в налаштуваннях. Тобто, використовують закритий тип облікового запису, який можна подивитися без підписки.

Хто може побачити мої лайки, якщо сторінка закрита

З налаштуваннями приватності лайки і публікації зможуть побачити тільки передплатники сторінки. Якщо користувач, який не підписаний, зайде в такий профіль, з’явиться напис: «Аккаунт закритий налаштуваннями конфіденційності».

Читайте також:
Як закрити Директ в Инстаграме від усіх на Айфоне і Андроїд

До перегляду також недоступні:

 • список підписок і передплатників. Відшукати власника профілю можна тільки на інших сторінках, перейшовши в розділ: «Пошук по передплатникам»;
 • Історії та Актуальне. Доступний розділ з описом, але без закріплених і тимчасових публікацій;
 • відсутня кнопка «Надіслати повідомлення». Навіть у додаткових налаштуваннях відправити повідомлення Директ не вийде.

Через закритий профіль приховують лайки від друзів у Инстаграме, які раніше не були підписані. Ті, хто підписався раніше налаштувань приватності, побачать у розділі «Повідомлення» лайки, публікації на сторінці.

Єдиний тип вмісту, який можна побачити від користувача з закритій сторінці: фотографії з відмітками на інших сторінках і коментарі.

Щоб видалити згадування з фото і відео, потрібно:

 1. Зайти в «Настройки» — Конфіденційність і безпека.
 2. Фото і відео з вами – прибрати перемикач з «Додати автоматично».Як приховати лайки в Instagram — секрети
 3. Перейти в «Приховати фото та відео» — вибрати знімки, які не повинні бачити інші.

Згадки також видаляють вручну: зайти на сторінку, де було опубліковано фото і натиснути на значку «Зазначені користувачі». Серед зазначених нікнеймів видалити свій, натисканням на «бульбашки» згадки.

Де подивитися історію своїх лайків

Instagram збирає інформацію про користувачів для подальшого формування Стрічки і Рекомендацій. Дані зберігаються в розділі «Вподобані публікації» і «Рекламні перегляди».

Другий тип контенту відноситься більше до формування рекламних пропозицій, але також доступний до повторного перегляду.

Щоб подивитися рекламу, де був залишений лайк або коментар:

 1. Налаштування – Реклама.Як приховати лайки в Instagram — секрети
 2. Дії з рекламою – перейти з публікацій, де стоять лайки.

В окрему категорію входять фотографії і відео, де користувач поставив «Мені подобається».

Інструкція, як знайти пости, які сподобалися:

 1. Налаштування – Аккаунт.Як приховати лайки в Instagram — секрети
 2. Перейти в «Вподобані публікації».

В списку з’являться всі пости, де користувач поставив «Лайк» чи коментар. Позначку можна прибрати і видалити коментар. Запис зникне з розділу, а на сторінці автора більше не буде доступна інформація про раніше поставленому лайка.

Нерідко в Инстаграме відбувається збій, коли лайки і підписки іншого користувача можна подивитися. Або власник іншого профілю перестав залишати «Мені подобається», або потрібно оновити програму.

Приховати лайки від передплатників у Инстаграме програмним шляхом не можна. Будь-які програми або сервіси, де доступна така функція не є безпечними.

Моя довідка - Корисні поради