Як приховати історії від чужих Инстаграмі

Stories – один із зручних форматів, де можна публікувати поточні події, показувати передплатникам історії з життя. При цьому, розділ можна редагувати, закривати від сторонніх. Приховати Історії в Инстаграме можна від однієї людини або заблокувати доступ всім, хто не підписаний.

Приховуємо свої Історії від конкретної людини

Власник сторінки може приховати Історії в Инстаграме від деяких користувачів: не буде сповіщень про оновлення або повністю заборонений доступ.

Заборона можна поставити таким чином:

 • заблокувати інших користувачів;
 • перейти в налаштування Історій: Конфіденційність і безпеку.

У другому випадку, можна додати групу користувачів або всього одного відвідувача.

Інструкція, як приховати Історії від глядача:

 1. Авторизуватися в додатку Instagram.
 2. Перейти: Налаштування – Конфіденційність.Як приховати історії від чужих Инстаграмі
 3. Параметри Історії – Приховати від – вказати нікнейм.Як приховати історії від чужих Инстаграмі

У рядку пошуку з’являться ті користувачі, які раніше переглядали Stories. Навіть ті, які з’явилися один раз. Ввести нікнейм, відзначити галочкою – поруч з рядком з’явиться синій значок.

Або ж – тимчасово заблокувати публікації до показу. Потрібно перейти на сторінку користувача і натиснути зверху три точки. З’явиться список, де є пункт «Приховати мої Історії». Працює в тому випадку, якщо на цю людину оформлена передплата.

Приховати Історії від усіх

Простий спосіб, як приховати Історії від усіх — закрити профіль, тоді користувачі які не підписані на профіль їх не побачать. Для цього сторінку потрібно перевести в статус «Закритий». Такий варіант не підійде бізнес-профілів, тому спочатку потрібно повернути налаштування «Особистої сторінки».

Як приховати історії від чужих Инстаграмі

Щоб встановити статус «Закритий профіль» в новій версії Инстаграма:

 1. Перейти в «Налаштування» — Конфіденційність.Як приховати історії від чужих Инстаграмі
 2. Безпека облікового запису — перемістити на «Закритий профіль».
Читайте також:
Highlight для Инстаграма: робимо обкладинки

«Закритий аккаунт» має перевагу: стежити за тими, хто підписався на сторінку. При відпису, отримати повторний доступ до Стрічки або публікаціями можна тільки через заявку. У власника сторінки з’являється повідомлення «запит на підписку», де можна підтвердити або відхилити пропозицію.

Як приховати тільки одну історію

Приховати окремо публікацію не можна, але можна створити другий аккаунт щоб публікувати туди. У такому разі інші користувачі, передплатники не зможуть подивитися фотографію або відео. Тепер, переглядати Історії зможуть тільки передплатники.

Щоб скористатися другим варіантом:

 1. Вийти з свого профілю – Зареєструватися.
 2. Після процедури реєстрації та підтвердження – підписатися на другий профіль.
 3. Налаштування – Кращі друзі.Як приховати історії від чужих Инстаграмі
 4. Додати другу сторінку в список.

При публікації, вибрати «Поділитися» — Кращі друзі. У цьому списку повинен бути тільки один, фейковий аккаунт. Якщо додавати інших користувачів – вони зможуть переглядати Історії, ділитися і відповідати.Як приховати історії від чужих Инстаграмі

Також, Сторіс в Инстаграме можна відправляти в особистих повідомленнях або зберегти фотографію у Внутрішнє сховище. Після розміщення, натиснути на три точки під публікацією: «Зберегти фото». Знімок буде відправлений у Галерею медіафайлів, звідки його можна заново додати.

Приховати окремі Stories можна з допомогою «Архіву», але якщо вказано автоматичне збереження і фотографія була доступна протягом 24-х годин. Розділ «Архів Історій» зберігає публікації, які були розміщені раніше.

Їх можна заново показати в закріплених Stories, перейшовши в категорію редагування Актуального. Якщо відкрити доступ заново і опублікувати в закріплених – фотографія не зникне по закінченню 24-х годин.

Як відключити показ чужих Сторіс у себе

Власник профілю може приховати чужі Історії в Инстаграме, але тільки вибірковим способом. Це тимчасове блокування, яку можна зняти при бажанні.

Читайте також:
Instagram не підтримується на вашому пристрої: що робити і як вирішити проблему

Інструкція, як приховати чиїсь Історії в Инстаграме:

 1. Відкрити програму – перейти в Стрічку.
 2. Вибрати зверху іконку користувача, якого потрібно заблокувати.Як приховати історії від чужих Инстаграмі
 3. Тримати палець на значку до тих пір, поки не з’явиться список: Подивитися профіль і Тимчасово заблокувати.
 4. Вибрати: Приховати Stories.Як приховати історії від чужих Инстаграмі

Блокування працює однобічно: цей користувач зможе переглядати Історії на сторінці, де він заблокований. Щоб скасувати, потрібно заново знайти значок і після натискання з’явиться: Розблокувати.

Після блокування, знайти можна в кінці списку всіх Stories. Іконка буде сірого кольору, останні Stories можна буде дивитися після розблокування.

Instagram поки не запропонував додаткових налаштувань для Stories. Приховати Історії в Инстаграме від людини або групи можна тільки через «Закритий профіль» або блокуванням кожного окремо.

Моя довідка - Корисні поради