Як приховати фото від небажаних гостей в Instagram

Навіть власники відкритих профілів можуть приховати фото в Инстаграме. Функція знадобиться для старих публікацій, створення загального стилю в профілі. Щоб прибрати фотографії і відео доступно три варіанти.

Робимо акаунт закритим

Один із способів, як приховати фото від передплатника – перевести акаунт у статус «Закритий». Відвідувачі не зможуть переглядати публікації, відправляти повідомлення або виконувати інші дії з аккаунтом, поки їх заявка не буде прийнята.

Як приховати фото від небажаних гостей в Instagram

Закритий профіль відрізняється конфіденційністю і підтвердженням заявок на підписку. При цьому, що підписалися до закриття, зможуть переглядати фотографії, відео та Історії. Власник закритого аккаунта не зможе перейти на бізнес-функції.

Щоб зробити сторінку закритій:

  1. Авторизуватися в Инстаграме.
  2. Перейти в меню «Налаштування» — Конфіденційність і безпека.
  3. Конфіденційність аккаунта – переключити на «Закритий».

Після цього, кожен відвідувач, раніше непідписаний, побачить напис: «Приватний профіль». Він зможе відправити запит, щоб відправляти повідомлення і стежити за діями власника.

Фотографії, на яких користувача відзначили, можна приховати окремо. У розділі «Конфіденційність», перейти у «Фото і відео зі мною». Вказати «Приховати зазначені фото» в Инстаграме, після чого – передплатники і відвідувачі профілю не зможуть подивитися публікації з відмітками.

Як приховати фото від небажаних гостей в Instagram

Архівація фото

Функція «Архів» в Инстаграме – це сховище опублікованих фотографій та Історій. У випадку з постами в Стрічку, потрібно самостійно вказувати, які пости будуть заархівовані.

Якщо власник відправляє фото або відео в Архів – його можна знайти в Стрічці. Можна приховати фото в Инстаграме таким способом? Так, і власник сторінки сам вибирає кількість публікацій, яких може відновити.

Інструкція, як Архівувати знімки:

  1. Відкрити будь-фото або відео – три точки знизу.Як приховати фото від небажаних гостей в Instagram
  2. У списку вибрати: «Архівувати».
Читайте також:
Картинки, іконки і обкладинки для актуального в Инстаграмм: як зробити

Публікація буде прибрана з Стрічки, а відшукати їх можна у розділі «Архів», у верхній панелі. Відкривши запис заново, вона буде опублікована на початкову дату. Редагувати або змінювати не можна: можна тільки видалити запис. З допомогою Архіву легко приховати публікацію від одного та інших передплатників.

Перевага Архівування відсутність зайвої інформації у Стрічці, можливість відновити фотографію. Публікації можна зберігати на телефон або використовуючи комп’ютерну версію, на комп’ютер.

Політика соціальної мережі Instagram попереджає користувачів від видалення публікацій: відновити віддалене фото неможливо.

Перегляд та повернення прихованих фото

Архівні публікації можна переглянути в розділі, розташованому в меню зверху. В Архів зберігаються не тільки фотографії з Стрічки, але і з Історій.

Інструкція, як подивитися архівні пости:

  1. Зайти в Instagram – вгорі вибрати значок з годинником.
  2. У категорії вказати «Архів публікацій».Як приховати фото від небажаних гостей в Instagram
  3. Вибрати будь-яку фотографію – три точки знизу – «Показати в профілі».

Таким способом можна не тільки подивитися приховані пости в Инстаграме. Повернувши приховані фото, вони будуть опубліковані на стару дату, тобто пізніше, ніж нові.

Власник сторінки може відкрити всі приховані фото в Инстаграме або відновити деякі. Зберігається опис, лайки і коментарі, які раніше були залишені. Інформація за статистикою не буде доступна.

Блокуємо тих, кому не хочемо показувати фото

Щоб приховати публікації від однієї людини, досить його заблокувати. У Инстаграме є тимчасове блокування та чорний список.

У першому випадку підписка не буде скасована і відновити доступ до публікацій можна перейшовши до цієї людини в профіль. Другий – повністю блокує дії з вашим обліковим записом користувача.

Інструкція, як приховати фотографії за допомогою блокування:

  1. Перейти на сторінку до користувача – три точки в правому куті.Як приховати фото від небажаних гостей в Instagram
  2. У списку вибрати: Заблокувати, Приховати Історії або Тимчасово заблокувати.
Читайте також:
Як змінити або прив'язати електронну пошту до Instagram

При виборі «Тимчасово заблокувати», можна вказати тип вмісту, який не буде відображатися: публікації та Історії.

При повній блокуванні переглядати чужий профіль не можна. Заблокований користувач не зможе залишати коментарі, писати в Директ і ставити лайки. Тимчасове блокування лояльніше і дозволяє відправляти повідомлення в Директ, стежити за діями власника іншого профілю.

Приховати фото в Инстаграме для бізнес-профілів можна тільки через Архівування та чорний список. Вибираючи закритий аккаунт, власнику доведеться повернутися на особистий статус, втративши статистику і можливість просування.

Моя довідка - Корисні поради