Як прив’язати instagram до ВК групі: через телефон та комп’ютер для автоматичного репоста

Як зв’язати Instagram і ВК для синхронізації даних в обох соціальних мережах? Ця функція з’явилася досить давно, але і по сей день користується великою популярністю. Вона дозволяє користувачеві зберігати підвищену активність на обох сторінках, регулюючи вміст лише одного з них. Здійснити процедуру прив’язки досить просто. Для цього не вимагається звернення в центр підтримки, плата за неї не стягується. Провести налаштування можливо в домашніх умовах.

Як привязати instagram до ВК групі: через телефон та компютер для автоматичного репоста

Як прив’язати Instagram до групи Вконтакте

Процедура прив’язки дозволить активного користувача соціальних мереж синхронізувати всю інформацію, яка надходить до них. Така операція відкриє для нього нові можливості, серед яких:

 • Підтвердження автентичності запису. Якщо підключити одну сторінку до другої, у їх власника з’явиться можливість підтвердити справжність і запобігти можливій блокування сторінки як спам.
 • Пошук знайомих та друзів. Синхронна робота сторінок соцмереж дозволить знаходити акаунти з ВК, зареєстровані в Instagram.
 • Швидкий автоматичний репост записів. Всі опубліковані пости в Instagram будуть автоматично розміщуватися і в стрічці другий мережі.
 • Також операція об’єднання дозволить знаходити користувача в інших мережах. Цей принцип ефективний не тільки з групою, але і з особистою сторінкою. Але як прив’язати Instagram до ВК-групі або індивідуальним облікового запису? Дана процедура здійснюється безпосередньо в налаштуваннях програми або сайту, через якої виконана авторизація. Зазвичай для цього потрібно відкрити відповідний розділ, потім ввести логін і пароль від соцмережі.

  При необхідності підключити спільний режим роботи двох профайлів через контакт слід виконати наступні кроки:

 • Завантажити програму на смартфон і авторизуватися в ній.
 • Відкрити пункт “Редагувати профіль” і перейти до розділу контактів. Натиснути “Показати детальну інформацію”.
 • Вибрати вкладку інтеграції з іншими сервісами та “Імпорт”.
 • Ввести логін і пароль від профайла.
 • Таким чином, публікації, розміщуються користувачем в даній мережі, автоматично будуть розміщуватися і в Intagram. Відключити цю функцію можливо таким же способом з використанням налаштувань системи.

  Через телефон

  Як привязати instagram до ВК групі: через телефон та компютер для автоматичного репостаДля того, щоб процес синхронізації виявився доступний через телефон, необхідно завантажити на нього додаток Instagram. Ця можливість доступна тільки для смартфонів на платформі Windows Phone, iOS або Android. Далі потрібно виконати наступні обов’язкові кроки:

 • Авторизуватися в системі під своїм нікнеймом.
 • Відкрити праву нижню вкладку, потім перейти до налаштувань.
 • В меню налаштувань відкриється пункт “Для підписок”. Тут необхідно відкрити розділ “Друзі” та авторизуватися в новій соціальній мережі.
 • Авторизація тут проходить за стандартною схемою з введенням логіну та паролю. Як тільки вона буде проведена, розпочнеться спільна робота обох соцмереж для контактів. Але для того, щоб був можливий і перепост, в розділі меню необхідно вибрати “Пов’язані акаунти” і так само додати сторінку. Після цього всі записи, зроблені в Инстаграмме, будуть автоматично розміщуватися в новинній стрічці другий мережі.

  Через комп’ютер

  Сьогодні виконати схожу процедуру в браузері неможливо. Однак соцмережі динамічно розвиваються і не виключено, що незабаром така функція з’явиться і для комп’ютерної версії. Але як пов’язати Instagram з Контактом, якщо це необхідно, але можливості використовувати смартфон немає? Відредагувати роботу профілю можливо також через спеціальну програму для комп’ютера Bluestacks. Для цього необхідно завантажити та встановити її, потім у ній завантажити додаток Instagram і авторизуватися в нього в звичайному режимі. Після цього необхідно виконати кроки, описані вище, для телефону.

  Зробити об’єднання на комп’ютері можливо через профайл ВК у браузері. Для цього потрібно увійти в систему в звичайному режимі і перейти до редагування профілю, до налаштувань додаткових сервісів та імпорту. Після цього потрібно увійти під власним ніком і паролем.

  Як синхронізувати Instagram з групою Вконтакте

  Об’єднати роботу системи з повноцінною групою в даний момент неможливо. Однак не виключено, що така функція з’явиться пізніше. Операцію також можливо через сторонній ресурс onemorepost.ru. Для цього необхідно перейти за посиланням і пройти реєстрацію, після чого встановити в налаштуваннях нового профілю ВК і Instagram.

  Реєстрація на сервісі здійснюється на безоплатній основі. Користуватися його ресурсами в подальшому також можливо без додаткової плати. Обов’язкова умова у всіх випадках – наявність безперебійного доступу до інтернету.

  Автоматичний репост з Instagram в групу ВК

  Параметри синхронного розміщення постів надати користувачеві наступні переваги і додаткові можливості:

  • економію часу;
  • постійну активність обох сторінок;
  • можливість користуватися одним додатком замість двох.

  Про те, як зв’язати Вконтакте і Instagram через телефон, описано вище. Необхідно перейти в налаштування і відкрити вкладку “Пов’язані акаунти”, потім авторизуватися у формі. Виконати цю процедуру на комп’ютері можливо також через програму Bluestacks. Прив’язати до групи додаток дозволяється через сторонній ресурс onemorepost.ru.

  Висновок

  Підключення та налаштування синхронізації двох соцмереж дозволяє економити час і допомагає завжди підтримувати активність на індивідуальних сторінках. Налаштувати зв’язок можливо двома основними способами в залежності від уподобань. Таким чином, в розділі пошуку завжди будуть відображатися можливі знайомі, друзі та рідні, користуються тими ж сервісами. Також буде вироблено дублювання публікацій без додаткового втручання користувача в ці процеси. Настройка проводиться тільки один раз і не вимагає повторення. Для безперебійної спільної роботи ресурсів необхідно постійне підключення до інтернет-мережі.

  Моя довідка - Корисні поради