Як прискорити відео в Инстаграме зі звуком на телефоні: на Андроїд і Iphone | Робимо прискорене відео в Instagram

Соціальна мережа постійно радує своїх користувачів корисними функціями, спрямованими на те, щоб зробити контент більш цікавим функціональним. Серед запропонованого кількості опцій популярністю користується рішення такого корисного питання, як прискорити відео для instagram. Для здійснення даного процесу потрібно використовувати спеціальний додаток Hyperlapse. У цій статті описано, як використовується утиліта, як проводиться прискорення відзнятого ролика і які переваги отримує користувач.

Всі способи для прискорення відео в Инстаграмме

Раніше для проведення подібної операції користувачі використовували безліч різноманітних інструментів і навіть дороге обладнання. В даний час функція в більш зручному вигляді стала доступна завдяки спеціальним додатком і самої цієї новинці від Instagram.

Як прискорити відео в Инстаграме зі звуком на телефоні: на Андроїд і Iphone | Робимо прискорене відео в Instagram

Використовуючи подібний додаток, користувач може досягти максимально чіткої картинки на знятому ролику, незважаючи на попередньо проведене прискорення. Основною перевагою продукту є можливість записати відео, рівне по часу 45 хвилин і прискорити його в режимі 2, 4, 6, 8, 10 або 12 разів.

Операція, як прискорити відео в инстаграме, буде корисною і незамінною незалежно від того, чим зайнятий на об’єкт зйомки – стрибками, стрімким бігом або просто гуляє по вулицях. Всі без винятку руху і життєві ситуації можна зняти і легким рухом за пару хвилин перетворити їх у швидкі і одночасно досить інформаційні ролики. Підсумок проведеного прискореного зміни дозволяється зберегти в каталозі фото на смартфоні, а можна відразу направити його в профіль своєї соціальної мережі.

Як прискорити відео на Iphone для Instagram?

Описуване додаток пропонується користувачам абсолютно безкоштовно. Процес, пов’язаний зі зміною формату відео складається з трьох нескладних заходів:

 • Це найдовший за часом і творчий процес. Тут потрібно запустити додаток, після чого увазі відкриється всього одна кнопка.
 • Натиснувши на неї, можна приступати до творчої зйомки всього, що відбувається. У процесі здійснення операції увазі буде представлено два таймера з секундами – загальна тривалість знятого відео і тривалість отриманого. Спочатку за замовчуванням різниця між ними становить 6 секунд цієї зйомки зі звуком і 1 с в режимі прискорення.
 • Після закінчення знімального процесу, додаток відразу запропонує використання необхідних фільтрів, зрівнювання, стабілізації і вибір допустимих режимів прискорення ролика – від 1 до 12.
 • Після проведення усіх необхідних дій, як в инстаграмме прискорити відео, потрібно зберегти ролик і експортувати його в спеціальний відеосервіс соціальної мережі або в звичайний додаток фото на телефоні. На цьому запропонований корисний функціонал утиліти закінчується.

  На Андроїді

  Незважаючи на універсальність програмного забезпечення, його особливістю є відсутність можливості установки на смартфони операційної системи Андроїд. Користувачам подібних пристроїв доведеться діяти через ПК.

  Щоб провести стандартне прискорення відзнятого матеріалу, буде потрібно встановити на комп’ютер спеціальне програмне забезпечення для отримання з простого відео ролики категорії таймлапс.

  Як прискорити відео в Инстаграме зі звуком на телефоні: на Андроїд і Iphone | Робимо прискорене відео в Instagram

  Виконання подібних операцій не представляє для користувачів особливих складнощів. Найголовніше брати до уваги певні параметри прискорення. Наприклад, з ролика, тривалого якого становить 120 секунд можна при правильно встановлених налаштуваннях отримати стандартне для історій 10-15 секундне відео. Після проведеної операції матеріал можна розмістити у галереї Facebook і вже звідти перемістити в профіль соціальної мережі.

  Підводячи підсумки

  Використання сучасних функцій соціальної мережі і спеціальних пропозицій від розробників дозволяє не просто отримувати ролики потрібного розміру, але надавати контенту оптимальну якість. Зробити це можна не тільки за допомогою спеціальних вбудованих фільтрів в iphone, але також можливості при необхідності настроїти стабілізацію картинки.

  Грамотно використовуючи додаток Hyperlapse, можна отримати такі відео, які у повноті відіб’ють красу і привабливість природи в инстаграме, історичних будівель і споруд. Завдяки подібним опцій соціальна мережа наповнюється по-справжньому дивовижними відео та інформаційним контентом інстаграмма.

  Моя довідка - Корисні поради