Як прискорити відео в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні

Як прискорити відео в Instagram — Питання, що цікавить користувачів, які хочуть зменшити тривалість відео, але зберегти його зміст. Раніше для цього було потрібно багатофункціональне обладнання, програми для ПК і т. д. Зараз, щоб прискорити відео, достатньо встановити додаток на смартфон і скористатися опцією додавання вмісту в Instagram.

Як зняти прискорене відео для Instagram на телефоні

На деяких смартфонах за замовчуванням доступна опція зйомки прискореного відео. Однак для власників телефонів, на яких дана функція відсутня, потрібно встановити відповідні додатки. У більшості подібних програм можна також додавати музику, ефекти, змінювати голос і нарізати моменти з усього матеріалу.

Найчастіше всі програми прості і зручні у використанні. Відеофайли не потрібно спочатку переносити на комп’ютер, а потім на телефон. Всі операції можна здійснювати на смартфоні. Після монтажу можна відразу відправити контент в Instagram.

На Айфоне

Від сервісу Instagram є офіційне додаток для монтажу відео на iPhone — Hyperlapse. Утиліта дозволяє не тільки зняти прискорене відео, але і зберегти якість зображення без втрати дозволу. Додаток дозволяє записати відео, тривалістю до 45 хвилин, яке потім можна буде прискорити у 2, 4, 6, 8, 10 або 12 разів.

Якість відео зберігається в незалежності від того, як швидко рухається об’єкт під час зйомки. Щоб почати запис, досить відкрити програму і натиснути кнопку запуску. Після завершення операції файл можна зберегти в пам’яті телефону і відразу поділитися ним в соціальних мережах.

Завантажити утиліту можна безкоштовно в офіційному магазині додатків AppStore. Як зробити прискорене відео для Instagram:

 1. Відкрити AppStore і встановити програму Hyperlapse.
 2. Запустити програму і натиснути кнопку для зйомки.
 3. Почати запис відео.
 4. Скористатися опціями монтажу при необхідності.

При запису матеріалу на головному екрані будуть відображатися два типи значень:

 1. Тривалість відео в стандартному форматі.
 2. Тривалість матеріалу з включеною опцією прискорення.

Після завершення процесу програма запропонує скористатися функціями монтажу.

На Андроїді

Для отримання прискореного відео на Андроде потрібно встановити сторонні додатки з офіційного магазину Play Market. Також можна скористатися програмами для комп’ютера, функціонал яких значно ширше мобільних утиліт.

При редагуванні вмісту важливо враховувати тимчасові обмеження Инстаграма. Максимальна тривалість Stories — 15 секунд, відео для поста — 1 хвилина.

Які програми потрібні для прискорення відео в Инстаграме

У PlayMarket і AppStore можна знайти безліч платних і безкоштовних програм від різних розробників. Утиліти дозволяють не тільки здійснювати монтаж відео, але і зберігати його дозвіл без втрати якості. Додатково рекомендується використовувати функцію стабілізації, яка видаляє розмиття при різких рухах під час зйомки.

Artisto

Безкоштовна програма для смартфонів, щоб редагувати відеоматеріали. Завантажити утиліту можуть власники смартфонів на Android і iOS. Функціонал програми дозволяє додавати фільтри і ефекти в режимі реального часу. Також можна активувати автоматичний захоплення особи для підвищення якості контенту.

Як прискорити відео в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні

Асортимент Artisto пропонує користувачам безліч фільтрів, починаючи від чорно-білого і закінчуючи кольоровими. Для більшої зручності розробники додали опцію збереження файлів кількома способами.

Replay

Replay — популярний програми серед власників пристроїв на iOS. Користувач може проводити монтаж матеріалу, додаючи до вмісту невеликі ролики, зображення і музику. В бібліотеці сервісу доступно 24 стилю, кожен з яких володіє унікальними особливостями.

Як прискорити відео в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні

Приклади опцій, які доступні в програмі:

 • Додавання анімованого тексту.
 • Прискорення і уповільнення відео.
 • Додавання чорно-білого ефекту, який нагадує старе німе кіно.

Встановити безкоштовну версію утиліти можна в AppStore. У готовому відеоматеріалі відображається логотип програми. Щоб його відключити, потрібно придбати платну версію. Також користувачеві відкриються додаткові функції і фільтри.

Boomerang від Instagram

Boomerang — офіційна розробка від сервісу Instagram. Перевага утиліти — зациклення невеликого ролика. Додатково можна активувати швидку зйомку.

Як прискорити відео в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні

Інтерфейс програми простий і не викликає складнощів. Для початку запису достатньо натиснути одну кнопку. Скачувати Boomerang не потрібно. Опція доступна в розділі зйомки в меню Инстаграма.

Quik

Ще одна популярна програма для запису роликів серед власників Айфонів і Айпадів. Додаток дозволяє швидко обробити відеоматеріал, додати ефекти, фільтри, поліпшити кольору і відправити ролик в соціальну мережу. Додатково можна накласти музику.

Kinemaster

KineMaster – аналог сервісу iMovie для користувачів пристроїв на Android. Функціонал утиліти дозволяє обрізати і об’єднати відео, додавати музику, додавати ефекти і фільтри, налаштовувати контрастність, насиченість і т. д.

Як прискорити відео в Инстаграме: на Андроїд і Айфоні

При монтажі відео з’являється логотип програми, які можна прибрати, сплативши платну підписку на місяць.

Action Movie F

Action Movie F — багатофункціональний редактор, який дозволяє не тільки накладати фільтри на ролики, але і використовувати спецефекти.

Для створення якісного контенту не потрібно вивчати навички монтажу. Всі ефекти накладаються автоматично. Для цього досить вибрати спецефект, налаштувати його і вибрати час, в яке він повинен з’явитися.

Розробники програми пропонують набір безкоштовних і платних функцій.

VidLab

VidLab — програма, за допомогою якої можна створювати якісні відео з використанням безлічі функцій. Функціонал додатка:

 • Додавання анімаційного тексту. Є можливість завантажити додаткові фільтри.
 • Функція комбінування зображення для створення видеоколлажей.
 • Додавання стікерів, фільтрів і різних ефектів для різноманітності контенту.
 • Створення видеоисторий з фотографій.
 • Можна накласти аудіофайли.
 • Додавання голосу в відеоматеріал.

Для використання всього функціоналу досить вибрати потрібну опцію і додати її в ролик.

Lumyer

Lumyer — сервіс з бібліотекою фільтрів і спецефектів. Програма дозволяє використовувати більше 100 різних стилів. Програма розроблена для створення розважального контенту.

Висновок

Вище представлені найбільш популярні утиліти для редагування відео. Деякі функції можна використовувати в самому додатку Инстаграмм. Регулярно асортимент сервісу поповнюється.

Для отримання якісних відеороликів рекомендується використовувати програми для комп’ютера. Їх функціонал значно ширше і дозволяє використовувати всі можливі функції для створення якісного контенту.

Додатки для смартфонів володіють простим і зручним інтерфейсом з мінімальним набором опцій. Редагувати відеоматеріал на смартфоні можна в декількох утилітах відразу.

Моя довідка - Корисні поради