Як придумати підпису в Инстаграме, для залученості?

Коли я викладаю публікації, часто нехтую підписами. Але мені можна пробачити – я не женуся за аудиторією, це мій особистий закритий профіль, доступ до якого мають тільки знайомі та друзі. Якщо ж вам важливо набрати аудиторію, опис, фото або відео дуже важливо. «Порожні» пости отримують набагато менше уваги. Але що написати під них? Поговоримо про те, як придумувати підпису в Инстаграме, які збільшать залученість.

Хештегі

Так, хтось може сказати, що ці мітки – минуле століття. Але, як ні дивно, вони продовжують працювати. Кількість тегів вибирайте експериментальним шляхом. Всі 30 хэштегов будуть виглядати не дуже добре, але і ефективність буде вищою, ніж від 10-15. Є також методика використання таких методів хвилями – проводите аналітику частотності використання міток, спочатку пишете високочастотні, потім, коли перша хвиля активності пройде, середньочастотні, потім – їх теж видаляєте і вставляєте найбільш рідкісні. У мене є деякі претензії до цього методу – наприклад, я б радила іти зворотнім шляхом, щоб у підсумку під постом залишилися найпоширеніші мітки. Рекомендую вам експериментальним шляхом з’ясувати, який саме алгоритм дій підійде вам більше всього.Як придумати підпису в Инстаграме, для залученості?

Ставте геометки

Багато нехтують геотеги, а даремно. Вони допомагають вивести публікацію в ТОП не тільки за хэштегам, але і за місцем. Якщо ви ведете комерційний аккаунт, в якому продаєте товари, позначте публікаціях розташування вашого магазина або точки самовивозу. Якщо у вас блог, покажіть передплатникам, де ви буваєте – це точно не буде зайвим.Як придумати підпису в Инстаграме, для залученості?

Обміркуйте те, що хочете сказати

Кожна публікація в певний профілі повинна грати якусь роль. Контент ділиться на інформаційний, продає, який втягує і розважальний. Є різні варіанти класифікації, але це – найпоширеніший. І в залежності від того, який тип публікації у вас намічений, підбирайте свої слова. Під інформаційним напишіть інформацію про свій товар, під продають – розкажіть, наприклад, про те, як зробити покупку, і так далі.

Виносьте вперед найважливішу інформацію

Підпис не повинна бути дуже довгою – це не Вконтакті, де можна писати цілі простирадла тексту, і це точно прочитають. Instagram ж більше заточений під візуальний контент. Тому погляд деяких не йде далі перших пропозицій. І в них ви повинні вкласти основну думку. Наприклад, у скріншоті нижче вже першими словами власник облікового запису дав зрозуміти передплатникам і потенційним клієнтам, що вони бачать на фотографії, і чим це може їх зацікавити. На цьому ж зображенні ми, до речі, бачимо ще один спосіб підвищення залученості – розміщення посилання. Я не вивела це в окремий пункт, тому що, на мій погляд, розміщувати неактивний адресу не дуже ефективно. Так, зараз мені через комп’ютер дуже просто буде виділити URL і перейти по ньому в два кліка. Але через мобільний пристрій це куди складніше. Як придумати підпису в Инстаграме, для залученості?

Знайдіть способи спонукати читачів до коментування

Інтерактив – чудовий спосіб підвищити показники свого профілю. Краще всього викликати у передплатників бажання коментувати або спірною темою, або прямим питанням. На прикладі нижче адміністратор аккаунта @batnorton поставив питання на засипку постійним відвідувачам профілю, викликавши їх на діалог і одночасно привертаючи увагу до попереднім постам і перегляду старих колекцій.Як придумати підпису в Инстаграме, для залученості?

Влаштуйте конкурс

Ґів’ї та розіграші – чудовий спосіб підвищити залученість передплатників. Зазвичай це задається умовами. Класичний варіант: поставити лайк, підписатися і відзначити пару друзів в коментарях. Якщо конкурс організовується з великими призами, зазвичай збирається кілька спонсорів, а для проведення вибирається розкручений аккаунт, власнику якого, звичайно, теж платять. Така затія буде успішною лише в тому випадку, якщо певна кількість передплатників у вас вже є. Але потрібно дуже чітко слідувати правилам проведення утекла. Розглянемо на прикладі. Як придумати підпису в Инстаграме, для залученості?

Отже, приз отримує один з коментаторів. Але як він вибирається? Якщо ви вирішили використовувати рандомайзер, не забудьте про це написати. Та й у цілому соціальна мережа вимагає залишати посилання на правила. На фотографії немає слів про конкурс, і я раджу все ж і на самому зображенні розмістити відповідну напис, щоб для кожного випадкового глядача було ясно, що він може взяти участь і отримати халяву за звичайний коментар. Але тут є не тільки мінуси – є чіткий заклик до дії, а саме умова, завдяки якому користувачі можуть стати учасниками, елементарно.

Підписи в Instagram багато хто недооцінює. Але для просування дуже шкідливо розміщувати «порожні» фотографії. В особистому профілі ви можете дозволити собі багато чого, але на комерційній сторінці або в блозі підпису дозволяють донести до передплатників потрібні думки, підвищити показники облікового запису і збільшити свій дохід.

У просуванні аккаунта вам допоможе оновлений сервіс Zengram.

Моя довідка - Корисні поради