Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?

Соціальні мережі бувають різної спрямованості. У ВКонтакте – це текст. В Instagram – фото і відео. Але про другу сторону медалі також не варто забувати. Статистика говорить, що в англомовній частині соціальній мережі люди не читають підписи до фотографій, які в нас вважаються середніми. Вони воліють витрачати такі записи. Але з російськими показники дещо інші. Ті, хто говорить російською і сидить в цьому сервісі, не проти читання. Тому слова також важливі. Як придумати підпис в Instagram і зробити її цікавою? Про все по порядку.

Ознаки вдалого підписи: якою вона має бути?

Які пункти нам варто враховувати перед тим, як придумати те, що хочемо написати? Я рекомендую вам ознайомитися з наступним списком характеристик майбутньої словесної складової публікації. Текст повинен бути:

 1. Цікавим. Ніхто не буде читати щось нудне або «прісне». Тому вам потрібно викликати інтерес у читача, без цього нічого не вийде.
 2. Незабутнім. Мені часто трапляються публікації Бургер Кінг у ВКонтакте, і цей контент застряє в голові. В основному, звичайно, за рахунок низькосортного гумору, але все ж, навіть чорний піар краще, ніж ніякої.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?
 3. Корисним. Зараз пішов тренд на потрібну інформацію. Люди не дочитають до кінця те, що не принесе їм ніякої користі.
 4. Коротким. Не варто забувати, що в центрі уваги як і раніше знаходяться зображення, і довгих промов, нехай навіть і зі змістом, ніхто тут не чекає.
 5. Інтерактивним. Зараз все більше перекіс в контенті йде в бік спілкування з аудиторією. Блогери прагнуть створити відчуття довіреного, дружнього спілкування.
 6. Інформативним. Можна просто розмістити купу хэштегов без зайвих слів. Але на таке люди не особливо звертають увагу. А якщо у ваших слів буде певний посил і чітка тема, все буде інакше.
 7. Оригінальним. Цитати з інтернету нікого не вражають. Тому напружте мізки і придумайте що-небудь самостійно.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?

Що писати під фото в своєму блозі?

Що можна розміщувати під фото в своєму блозі? Взагалі соціальна мережа мало що вам забороняє. Ви можете робити все, що завгодно. Та хоч фото з Однокласників беріть, справа ваша. Але от якщо ви хочете все ж у майбутньому розкрутитися, потрібно враховувати те, за якими правилами грає соціальна мережа і ті, хто нею користується. Варіанти тексту обмежені темою, яку ви обрали для сторінки. Я можу запропонувати кілька типів вмісту, щоб ви вибрали з них.

 1. Розважальний. У цієї сфері зараз, мабуть, люди роблять самі цікаві матеріали. Це, наприклад, опитування, короткі жарти, історії від передплатників, вайн, конкурси і так далі. Взагалі, всі обмежена лише вашою фантазією.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?
 2. Навчальний. Навчальний матеріал зазвичай займає великий обсяг. Тому в Інсте зазвичай розміщують невеликі замітки, а повноцінна інформація зберігається на сайті, який розміщений у спеціальному полі на сторінці. Тут я можу запропонувати вам робити огляди, інтерв’ю, туторіали, поради і так далі.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?
 3. Продає. Якщо у вас бізнес-профіль, то не обійтися без продає контенту, при цьому не важливо, що ви продаєте: послуги або товари. В такому випадку можна публікувати інформацію про товари або про те, як виявляється послуга, розповідь про вашу компанію, конкурси, відгуки і так далі.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?

Як підписати селфи в Instagram?

Селфи зараз – основний прийом при створенні фотографії. Тому в принципі ви можете писати там усе, що завгодно. Але, якщо у вас комерційний аккаунт, так можна продати товари або послуги. Не можна упускати такий шанс.

І не можу не сказати, що в цьому плані зараз все досить нудно. Мільйони осіб, ось, що ми бачимо. Додайте креативу, сфотографуйтеся на тлі чогось незвичайного. Але ми не будемо розбирати візуальну частину і шукати приклади супероригинальных картинок. Для початку кілька рекомендацій.

 1. Попросіть про те, розмістіть заклик до дії. Це – частий пункт, коли люди розглядають методи НЛП для профілю в Інсте. Необов’язково просити купити ваш товар. Якщо особистий обліковий запис, який там може бути прохання бути акуратніше на дорозі, наприклад.
 2. Розкажіть історію з життя, наприклад. Нам виділяється 2200 символів, чого цілком вистачить, щоб розповісти щось про себе.
 3. Запитаєте що-то. Одна з тенденцій в 2019 році – максимум інтерактиву з передплатниками. Спровокуйте людини на коментарі. Це дозволить поліпшити показники аккаунта, при цьому налагодив дружні відносини з користувачами. Приклад ми можемо бачити на скріншоті. Дівчина розповідає про безпеку на дорозі і про випадки, які мали місце при порушенні цих обов’язкових правил. А в кінці нас чекає питання про те, чи дотримуємося ми їх.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?
 4. Відзначте річницю. Насправді, річницю чого-небудь можна відзначати хоч кожен день. Розкажіть про те, що трапилося з вами рік, два або три тому, а люди люблять цифри. Наприклад, так зробила Ольга Бузова, підігріваючи інтерес до своєї творчості.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?
 5. Просто думку або спостереження. Люди використовують цитати з інтернету, тому що думають, що хто завгодно може сказати слова розумнішими і цікавіше. Насправді, це не так. Можете записувати думки про життя або якомусь фільмі, який нещодавно вийшов, і потім ділитися ними з передплатниками та гостями профілю. Для прикладу можу показати публікацію Ксенії Бородіної, де вона під селфи пише свої спостереження, і люди, які солідарні, пишуть коментарі і ставлять лайки.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?

Як робити рекламні підписи під фото і заробляти на цьому?

Один з типових пунктів заробітку комерційних розкручених сторінок в Instagram – продаж рекламних постів. У деяких цей дохід навіть перевищує дохід з основної роботи, і вони можуть дозволити собі займатися тільки аккаунтом. Куди цікавіше маркетинговий замовлення робити відео – дивитися ролик цікавіше, ніж читати слова. Якщо хочете навчитися, як зробити цікаву рекламну інтеграцію у відео, подивіться відео Гудкова. Він знімає цілі маленькі фільми.

Насправді, немає якихось особливих типів підписів до комерційної запису. Ви можете вибрати одну з ідей вище або подивитися профілі зірок і повчитися у них. Для прикладу скріншот тієї ж Бородіної. Комерційний успіх забезпечується не стільки тим, яких правил ви будете дотримуватися, скільки тем, які ви будете порушувати. Якщо ви робите незвичайний контент, охоплення облікового запису буде рости навіть без вашої участі. Тому просто ставитеся з душею і розповідайте вашу думку про рекламованих товарах, сторінках або компаніях. Зрештою, нам запам’ятовуються матеріали, які вибиваються з ряду аналогічних публікацій.

 

Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?

Приклади підписів під фото в блозі для заробітку

З тим, як придумати підпис до фото в Instagram, ми більш-менш розібралися. Тепер перейдемо до прикладів. На них ми подивимося, як працюють з рекламою люди, які регулярно беруть гроші за це. Ми не будемо говорити про посади, які продають товари або послуги, тому що по суті ці «проплачені» публікації – ті ж продають, просто люди просувають інших.

 1. Бородіна. Все, це останній скріншот з її запису, а то ви, напевно, занудьгували. В даному прикладі дівчина розповідає про своє ставлення до джинсів в цілому і до продукції рекламодавця зокрема. Це – найпоширеніший варіант вставки, але, на мій погляд, таке бачити у своїй стрічці жахливо нудно – багато штампованих фраз, які ми чуємо в кожній рекламі.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?
 2. Марина Федунка. Вона також знімає цілі гумористичні минифильмы і під відео або фото пише щось, що змусить передплатника посміхатися. Це цікавіше, ніж просто спроба «впарити» товар.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?
 3. Самбурська. Коротка замітка, трохи гумору і оціночне судження про товар. Я вважаю, що ця запис вдала, я б за таку заплатила.
  Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?

Підпис до фото в Instagram не варто недооцінювати. Так, у центрі уваги перебуває візуальна частина контенту. Але, як показує статистика, в російськомовному сегменті Instagram люди читають і досить великі замітки. Більш того, в Росії найдовші підписи до зображень. Тому потрібно вміти формулювати свої думки так, щоб кожне слово грало на руку розкрутці.

Запитання наших читачів

Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?#1. Якими підписи до фото робити у себе на сторінці?

На своїй сторінці потрібно підходити творчо і чуйно відстежувати найновіші тенденції соціальної мережі. Тому ні я, ні хто-небудь інший не можемо вказувати вам, що і як писати – вами має керувати чуття. Але основні, типові характеристики я вам можу дати. Текст повинен бути цікавим, яскравим, корисним, коротким, інтерактивним, інформативним і оригінальним.

Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?#2. Що можна написати під селфи в Instagram?

Все, що завгодно. Селфи – модний зараз шаблон зйомки, і під ним можна розміщувати все, що завгодно. «Автофотография» популярна у зірок, які роблять такі зображення переважно для комерційних постів.

Як придумати підпис в Instagram і заінтригувати передплатників?#3. Якими повинні бути рекламні підпису?

Тут я можу розмістити ті ж пункти, що і в першому питанні. Але головним буде креативність. Тільки креативна, незвичайна реклама збере великий обхват і, як наслідок, принесе багато грошей.

Для питань і думок заходьте в коментарі. Також не забувайте дивитися відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради