Як придбати Instagram з передплатниками?

Як придбати Instagram з передплатниками?

Як придбати Instagram з передплатниками?

Профіль у Инстаграме може допомогти заробити на рекламі або просунути свої проекти – звичайно, якщо у нього є багато передплатників. Якщо ж вони відсутні, як і вільний час для розкручування профілю, то є можливість купити аккаунт, у якого вже є аудиторія. Користувачеві будуть видані пароль і логін від профілю, після чого йому можна починати працювати.

Для чого потрібні готові акаунти в Инстаграме

Купівля готових акаунтів вигідна тим, що можна заощадити час і гроші. Вартість профілю, який розкручується з нуля самостійно, становить близько 8 рублів за одного передплатника, не враховуючи час і сили. Вартість готового облікового запису – в середньому 3 рубля за передплатника.

Готові акаунти можна запросто змінити згідно своїм перевагам – поміняти контактні дані, завантажити новий аватар.

Змінювати інформацію необов’язково, якщо куплений профіль потрібен для продажу реклами. Треба тільки йти контентному планом і приймати заявки на розміщення публікацій на платній основі.

Щоб заробити, рекомендується придбати кілька готових акаунтів, а не рекламувати і просувати тільки що створені. У готових акаунтах можна відразу після покупки розміщувати партнерські посилання, рекламні матеріали.

Коли треба створити новий профіль і витрачати час на його розкрутку? Це вигідно тільки в тому випадку, якщо ваш бюджет не дозволяє купити готовий аккаунт.

Покупка готового аккаунта в Instagram: переваги

 • Наявність активної, зацікавленої аудиторії. У «старого» профілю є лояльні передплатники, які ставлять лайки, пишуть коментарі – а цінність облікового запису визначається саме цим. Підвищити число передплатників набагато простіше, ніж домогтися їх зацікавленості та залучення.
 • Економія часу. Складно з нуля домогтися того, щоб на аккаунт підписалися 10 тисяч реальних людей (це мінімальна цифра для отримання гідної прибутку). Вкладаючи гроші в розкрутку тільки що створеного профілю, ви будете чекати перших результатів не менше місяця. А можна використовувати готовий відразу після його придбання.
 • Ви зможете купити саме той аккаунт, параметри якого вам підходять. Є великий вибір профілів на продаж з необхідною цільовою аудиторією, яка відрізняється за географічним положенням, демографії, захоплень. Ті, у кого немає знань і досвіду з розкручування нового аккаунта, не зможуть отримати профіль з відповідними передплатниками.
 • Як придбати Instagram з передплатниками?

  Навіть якщо ви вирішили розкрутити новий профіль самостійно, ви все одно зверніться за допомогою до спеціалізованих сервісів по просуванню. Це може призвести до того, що ви витратите набагато більше грошей, ніж якщо б придбали готовий профіль.

  Як знизити ризики при купівлі облікового запису

  Якщо ви робите покупку профілю вперше, то вам слід бути обережним, оскільки в цій сфері є чимало шахраїв.

  • Проведіть аналіз ринку. Дізнайтеся, за якими цінами зазвичай пропонують продати аккаунт. Ціна профілю складається з вартості передплатника – в середньому за один підписаний акаунт потрібно заплатити мінімум 2 рубля.
  • Переконайтеся в якості облікового запису. Його передплатники не повинні бути сформовані ботами. Попросите продавця надати вам статистику, вивчіть публікації, ознайомтеся з лайками, почитайте коментарі і подивіться, хто їх залишає. Ознака накрутки – 50 відміток «Мені подобається» в профілі з 50 000 передплатників.
  • Як придбати Instagram з передплатниками?

  • Якщо в оголошенні посилання на профіль відсутній, що зроблено з «міркувань обережності», це одна з ознак шахрайства. Вам можуть «продати» профіль, якого взагалі не існує. Можете зв’язатися з продавцями через Instagram безпосередньо через цю ж мережу.
  • Коли ви спілкуєтеся з продавцем через ВКонтакте, Facebook або інші соціальні мережі, то порожній профіль людини, яка хоче продати передплатників з профілем, що також може свідчити про те, що він шахрай.
  • Співпрацюйте з продавцем через гарант, не надсилайте грошові перекази заздалегідь. Перевіряйте, чи не входить людина в чорний список (за логіном, номером рахунку), читайте відгуки про продавців.

   Деякі неблагочестивые особистості повертають доступ до проданого аккаунту навіть після того, як покупець змінив пошту і зробив прив’язку до нового номером мобільного. З цієї причини не слід купувати акаунти, які продаються за надто низькою вартістю.

  Правила покупки профілів в Инстаграме

  Є два найпоширеніших видів сценарію, пов’язаного з шахрайством:

  • покупець відправляє гроші, і продавець з ним перестає виходити на зв’язок;
  • покупець після набуття профілю втрачає доступ до нього (він був повернений продавцю).

  Продаж здійснено, ви стали власником облікового запису. У першу чергу потрібно усунути для продавця можливість відновити доступ до профілю за допомогою прив’язки облікового запису електронної пошти або Фейсбуку.

  Є кілька етапів, дотримуючись яких, ви убезпечите себе від втрати купленої сторінки.

 • Отримаєте від продавця логін і пароль від сторінки, а також всі дані від поштової скриньки, на яку вона зареєстрована.
 • Увага! Якщо доступ до пошти у вас буде відсутній, ви ризикуєте втратити і профілю в Инстаграме, і своїх грошей.

 • При наявності прив’язки сторінки до профілю продавця у Фейсбуці потрібно відразу прив’язати свій особистий профіль.
 • Далі слід перевірити, чи дійсно на цю пошту був зареєстрований профіль. Порівняйте його дату створення з тим часом, коли на скриньку прийшов лист з підтвердженням реєстрації.
 • Змініть всі дані в пошті – пароль, відповідь на ключове питання для відновлення доступу, номер телефону, ім’я та прізвище власника пошти, дату народження, місце проживання.
 • Після цього зробіть те ж саме в профілі Инстаграма. Потрібно змінити ім’я, номер телефону, прив’язати сторінку до особистого аккаунту у Фейсбуці. Слід змінити назву сторінки в Инстаграме.
 • Також рекомендується видалити поштову скриньку, на який була вперше зареєстрована сторінка в Инстаграме.

 • Якщо ви проводили операцію через Гарант (рекомендується), то після вчинення перелічених вище дій можна перекладати через даний сервіс продавцю гроші. Далі операція буде завершена.

  Моя довідка - Корисні поради