Як прибрати кнопку Подзвонити в Instagram

Як прибрати кнопку подзвонити в Инстаграме — питання, періодично виникає у користувачів соціальної мережі. Instagram більше, ніж соц.мережа — це торгова площадка, на якій безліч людей пропонують послуги. Для цього розроблена функція, що дозволяє зробити бізнес-аккаунт. Створивши обліковий запис, користувач отримує можливість зв’язуватися з клієнтами.

Як прибрати кнопку Подзвонити в Instagram

Функція дозволяє голосове спілкування всередині соціальної мережі, що істотно полегшує зв’язок з потенційними клієнтами. Крім звичайного дзвінка, доступний також відео дзвінок з телефону або комп’ютера при наявності фронтальної або веб-камери.

Але в деяких випадках потрібно видалити цю функцію. Є два способи прибрати «Як подзвонити» в Инстаграме.

Як прибрати кнопку Подзвонити

Найбільш простий варіант видалення кнопки для зв’язку — відключення прив’язаного аккаунта Фейсбук. Багато підприємців не створюють новий обліковий запис Инстаграме, а просто авторизується через сторінку свого магазину Facebook. Це просто та зручно, оскільки компанія викупила Instagram і частково запровадила власні сервіси.

Як прибрати кнопку Подзвонити в Instagram

Збір статистики, доступний користувачам, аналогічний тому, що є у Facebook. Це дозволяє відслідковувати попит на свій товар. Система також дозволяє робити синхронізацію між сторінками різних соціальних мереж, розширюючи список контактів. Все це дозволяє минути реєстрацію в Инстаграме.

Для відключення облікового Фейсбук необхідно:

 • авторизуватися на сайті Facebook;
 • перейти до налаштувань;
 • у додатковому меню знайти програми і перейти до них;Як прибрати кнопку Подзвонити в Instagram
 • у списку, що відкрився знайти Instagram і клацнути по ньому;
 • перейти до видалення і відкріпити профіль.

Як прибрати кнопку Подзвонити в InstagramЦе досить простий спосіб відключити кнопку дзвінка в Инстаграме. Така процедура можлива, якщо функція додана саме прив’язкою облікового запису Facebook.

Як прибрати рядок Зателефонувати

Облікові записи Инстаграма діляться на дві категорії: особисті і ділові. Останній тип аккаунта підключається виключно через Facebook. Сторінка в одній соціальній мережі дозволяє управляти другий. Діловий аккаунт дозволяє переглядати статистику свого профілю, а також додає дзвінки. Щоб вимкнути ці функції, потрібно зробити сторінку особистої.

Щоб зробити це, необхідно:

 • зайти в Фейсбук, синхронізований з Инстаграмом;
 • у налаштуваннях перейти в додатки;
 • перемкнути Instagram на особистий.Як прибрати кнопку Подзвонити в Instagram

Або:

 • зайти у налаштування профілю Instagram;
 • перейти на особистий профіль.

Це вимикає збір статистики і рядок зв’язку. Перший спосіб розглянутий вище дещо детальніше. Другий варіант виступає альтернативою першому і допомагає, якщо користувач забув дані від сторінки Facebook. Щоб повернути відключені функції, необхідно провести у налаштуваннях зворотну операцію.

У Инстаграме не видаляється кнопка Зателефонувати — що робити

Кнопка зв’язку доступна власникам ділових акаунтів Instagram. Ця функція доступна на сторінках, які перебувають у контактах. Для видалення кнопки досить перейти в особистий аккаунт. Але в деяких випадках потрібно зберегти діловий статус. У подібній ситуації можна видалити кнопку зв’язатися з певних сторінок. Для цього:

 • увійдіть у прив’язаному Facebook;
 • знайдіть у налаштуваннях ділову сторінку, яку потрібно відредагувати;
 • видалити небажані контакти, стерши пошту, номер телефону та адресу.

Розглянуті варіанти видалення кнопки зв’язатися працюють в більшості випадків. При виникненні проблем рекомендується звернутися в технічну підтримку соціальної мережі.

Моя довідка - Корисні поради