Як правильно використовувати взаємні лайки в Инстаграме

Як правильно використовувати взаємні лайки в Инстаграме

Про це безкоштовний спосіб залучення фоловерів в Instagram не чули хіба що на Марсі. Взаємні лайки стали справжньою знахідкою, як для звичайних користувачів, так і для власників бізнес-проектів.

Кожен лайк підвищує популярність опублікованій запису. Отже, обліковий запис виходить в ТОП новинної стрічки і привертає увагу нових користувачів. Вони, в свою чергу, можуть поставити нові лайки.

Що дають взаємні лайки і підписки у Instagram?

Взаємні лайки (а також обмін фоловерів) – це прекрасна можливість зацікавити потенційних клієнтів в запропонованих товарах/послугах на робочому обліковому записі. Як це відбувається, запитаєте ви? Все дуже просто!

Власник сторінки ставить іншим користувачам «мені подобається» і чекає відповідної реакції. Людина з ввічливості відповідає тим же, а заодно переглядає інформаційний контент на сторінці.

Лайк не може гарантувати укладення угоди, але шанси на це однозначно збільшуються.

Ще не так давно популярність в мережі Instagram визначалася кількістю передплатників, лайків, репостов і коментарів. Ні, з тих пір мало що змінилося. От тільки тепер ми відійшли від кількісних показників на користь якості. Живий і активний фолловер став на вагу золота. І нехай сусідка Марина – майстер манікюру – продовжує хизуватися десятками тисяч передплатників. Всі чудово розуміють, що звичайна людина не може зібрати справжню аудиторію, що складається із стількох людей. Відтепер це – далеко не головна мета поважаючого себе инстаграмера! Тепер потрібно гнатися за активністю.

Розкрутка аккаунта в Instagram – справа відповідальна і складна. Спроби роздобути перші лайки дійсно даються насилу.

Як правильно використовувати взаємні лайки в Инстаграме

З іншого боку, лайки ставити – це не вагони розвантажувати. Сидиш собі в кріслі, споглядаєш красиві фотографії, ставиш «сердечка». З цим впорається навіть самий ледачий чоловік. Але чим довше цим займаєшся, тим швидше висихає позитивний настрій. Ти перетворюєшся на робота, який вже автоматично переглядає сторінки користувачів в Instagram і робить вигляд, що це йому цікаво. А потім хочеться «випадково» запустити телефон об стінку і кинути це пропаща справа. Не вірите? Тоді спробуйте самі. І адже справа не в 10-20 лайку, щедро раздаренных власникам красивих акаунтів. Щоб отримати гарну віддачу, потрібно лайкати кілька годин поспіль (так ще не нарватися при цьому на тимчасову блокування). Підтримувати щоденну активність в профілі неймовірно складно.

Читайте також:
Пост знайомство в Instagram: як написати + ідеї і приклади

Однак не можна посперечатися з тим фактом, що взаємний обмін підписками і обмін лайками – дієві способи залучення уваги аудиторії до сторіночці в Инстаграме. Просто потрібно знати, кого і де лайкати. При грамотних діях хороший відгук гарантований.

Результат:

 • Підвищення популярності сторінки;
 • Розширення активної аудиторії.
 • Як збільшити взаємні лайки в Instagram

  Щоб покращити найважливіші показники активності в соціальній мережі, використовуйте:

  • Спеціальними сервісами накрутки;
  • Програмами для комп’ютера;
  • Додатками для смартфона.
  Моя довідка - Корисні поради