Як працювати з базою EPICSTARS

Зміст

 • Де шукати блогерів?
  • Якщо ви рекламодавець
  • Якщо ви блогер

База блогерів EPICSTARS це майданчик, де рекламодавці можуть знайти блогерів для реклами, а блогери – отримати рекламні пропозиції від брендів. EPICSTARS працює як інтернет-біржа, наприклад фріланса або копірайтингу. Рекламодавці вибирають відповідні облікові записи і розміщують у блогерів свою рекламу. Блогери, в свою чергу, пропонують свої послуги і показують приклади рекламних постів. І всім добре!

Як працювати з базою EPICSTARS

Де шукати блогерів?

Можна, звичайно, самому блукати по соцмережам і YouTube і шукати відповідні майданчики для вашої реклами. Але, по-перше, це дуже довго, по-друге, ви не побачите докладну статистику, а по-третє, можете не вгадати потреби ЦА і помилитися з рекламою.

Біржа EPICSTARS виступає посередником між блогером і рекламодавцем і пропонує послуги блогерів на різних майданчиках: YouTube, Instagram, Telegram, “ВКонтакте”, Facebook, Twitter.

Лідери думок надають всю статистику – рекламодавець може побачити кількість передплатників, охоплення аудиторії, основні теми контенту і зрозуміти, чи ця людина йому потрібен. Та й самі блогери зацікавлені в тому, щоб представити свою майданчик максимально вигідно. До того ж вони знають, який контент воліє їх ЦА, і можуть дати рекламодавцеві корисну пораду.

Отже, як працює EPICSTARS?

Ви реєструєтеся в якості рекламодавця або блогера. Для реєстрації достатньо ввести електронну пошту і пароль. Розглянемо дві інструкції – для рекламодавців і блогерів.

Якщо ви рекламодавець

 • Спочатку виберіть формат рекламного посту. Це може бути повноцінний рекламний пост або огляд з фотографіями або відео, рекламна вставка в середині поста або відеоролика, коротке згадування бренду, посилання на аккаунт рекламодавця або сайт в інтернеті, нативна реклама (природна, непомітна), конкурс або розіграш.
 • Виберіть форму оплати – вкажіть вартість або бартер (ви надсилаєте блогеру товар чи надаєте послугу – він натомість робить огляд).
 • Починаєте шукати блогера – це можна зробити самостійно, зайшовши в каталог і вибравши потрібні критерії. Припустимо, ви хочете прорекламувати свої послуги серед блогерів Instagram. Задаєте необхідні параметри: тематику рекламної публікації, охоплення аудиторії і кількість передплатників. Система EPICSTARS видає вам список блогерів, відповідних заданим критеріям.
 • Читайте також:
  Як зберегти відео з сторіс в Инстаграме на телефон

  Як працювати з базою EPICSTARS

  Або, наприклад, задаємо інші фільтри. Вибираємо майданчика у “ВКонтакте” за тематикою Digital і IT.

  Як працювати з базою EPICSTARS

  Перед вами список потенційних блогерів і майданчиків, де може з’явитися ваша реклама. Щоб вибрати самий відповідний варіант, подивіться на вкладці “Статистика” і “Контент” – які пости з’являються у блогера або в співтоваристві, яку реакцію викликають в аудиторії, наскільки добре їх лайкають, коментують, репостят.

  Як працювати з базою EPICSTARS

  Якщо статистика і формат постів влаштовує, створюєте завдання для блогера. Також можна залишити публічне завдання, яке з’явиться в стрічці замовлень. Зацікавлені залишають заявки, рекламодавець вибирає виконавця і зв’язується з ним для подальшої роботи. За правилами біржі, блогер зобов’язаний відповісти протягом трьох діб. Якщо ні – операція не відбудеться. А якщо обидві сторони все влаштовує – робота починається!

  Якщо ви блогер

 • Після реєстрації потрібно додати в систему вашу майданчик, де розміщуватимуться рекламні пости. Їх може бути декілька – наприклад, YouTube, Instagram, ВКонтакте. Зверніть увагу: у вас повинно бути не менше тисячі передплатників, а контент повинен відповідати вимогам соцмережі.
 • Зробіть опис майданчика, розкажіть про те, який контент віддає перевагу ваша аудиторія, які види реклами ви публікуєте, як часто виходять публікації. Визначте ціну вашої реклами.
  Як працювати з базою EPICSTARS
 • Відгукуйтеся на публічні завдання і починайте роботу. Якщо ви взяли завдання в роботу – значить, погодилися з умовами рекламодавця!
 • Основні плюси Epicstars:

  • Понад 90 000 блогерів та рекламних майданчиків. Починаючи від мікроблогерів з 1000 передплатників і закінчуючи великими блогерами. Правда, зірок на зразок Ольги Бузової і Ксенії Бородіної тут немає, але таких можна легко знайти і без допомоги пошуку і фільтрів=)
  • Безпека угод. Біржа виступає гарантом взаємин: тут все без обману!
  • Детальна статистика. Усі облікові записи підтверджуються при підключенні до платформи і надають дані до статистики.
  • Зручний інтерфейс системи: все чітко і зрозуміло. Якщо розбиратися немає часу – можна просто звернутися в агентство EPICSTARS за допомогою з рекламною кампанією під ключ;
  • Багато безкоштовних матеріалів: навчальний курс з маркетингу впливу і круті статті в блозі.
  Моя довідка - Корисні поради