Як потрапити в ТОП в Инстаграме і стати ще популярнішим?

Для оперативного просування необхідно знати всі способи збільшення охоплення і кількості передплатників. Один з безкоштовних способів розкрутки – використання хэштегов і геоміток. В такому випадку трафік на сторінку йде завдяки Топ видачі. Звичайно, не варто розцінювати це як повноцінний спосіб просування. Але як звички до оформлення публікації використовувати теги можна. Поговоримо про те, як потрапити в ТОП в Инстаграме.

Чим так приваблює в ТОП Инстаграме?

Багато людей говорять про те, що хештегі не так ефективні, як про це пишуть в інтернеті. Звичайно, ви не вийдете в рейтинг найпопулярніших сторінок виключно завдяки міткам, потрібно щось більше. Однак хештеги можуть привернути увагу людей і підняти статистику, і шанс потрапити в перші 9 постів за результатами видачі значно зростуть. Багато використовують саме мітки для пошуку годноты. Але вони рідко витрачають далі перших 9 постів, а значить Топові пости отримують все увагу.

Як потрапити в ТОП в Инстаграме і стати ще популярнішим?

У чому відмінності рекомендацій і ТОПа?

Перед тим, як перейти до обговорення того, як потрапити в ТОП Инстаграма за хештегом, поговоримо ще про один розділ – рекомендації. Ні для кого не секрет, що соціальні мережі збирають всю інформацію про нас. Найчастіше це аргументується зручністю використання сервісу. І це, звичайно, дійсно так – в Рекомендаціях, наприклад, збираються пости, які могли б вам сподобатися. Відбувається цей збір виходячи з того, що ви лайкали або коментували до цього.

Проблема рекомендацій в тому, що не завжди те, що ви можете тут знайти, дійсно може зайти. Алгоритми соціальної мережі недосконалі, вони можуть переплутати і показати не те. Теги простіше – якщо ви вводите, наприклад, «#зарічний», то і результат ви отримаєте строго за цим запитом. Жодних сюрпризів.

Як в Инстаграме потрапити в ТОП записів?

Соціальна мережа не розкриває алгоритми для того, щоб вийти в ТОП. Тому всі рекомендації, які ви побачите в інтернеті у статтях в дусі «Як потрапити в ТОП Инстаграма 2020» засновані на досвіді користувачів.

На вихід впливає не загальна кількість лайків та коментарів – якщо ви подивитеся верхні пости, помітите, що під ними різне кількість позначок «Мені подобається». Запис з тисячею відміток «Мені подобається» може знаходитись нижче тієї, під якою їх всього 100.

Отже, на це впливає наступне:

 

 1. Графік зростання статистики. Чим динамічніше ростуть лайки, коментарі і переглядів, тим вище ймовірність успішного виходу в кращі записи.
 2. Кількість збережень. Цей розділ з’явився відносно недавно, але вже зайняв досить важливе місце в аналітиці сторінки.
  Як потрапити в ТОП в Инстаграме і стати ще популярнішим?
 3. Підписки. Великий обхват не гарантує регулярного підняття у видачі, але впливає на нього.
 4. Власне, теги. Якщо ви вибираєте мітки типу «#любов», в годину таких постів створюється величезна кількість. По-перше, використання таких хэштегов може вивести вас у тіньовий бан. А по-друге, топові записи по цьому запиту занадто нестабільні, щоб, навіть якщо ви туди потрапите, це дало ефект. Тому використовуйте середньо – і низькочастотні мітки.

Як потрапити в ТОП в Инстаграме і стати ще популярнішим?

Як в Инстаграме вийти в ТОП по хештегу?

Виходячи з попереднього списку спробуємо розібратися з тим, як потрапляють у ТОП публікацій Instagram і за допомогою яких способів це реалізується. Попереджу уже зараз: ні якогось чарівного рецепту, який зможе вам допомогти.

 1. Просування. Велика, активна аудиторія і стабільне зростання забезпечують потрібну динаміку показників статистики посту.
  Як потрапити в ТОП в Инстаграме і стати ще популярнішим?
 2. Якість контенту. Воно безпосередньо впливає на ваш успіх в соцмережі.
 3. Грамотно вибирайте хештегі. Як я вже писала вище, важливо не писати високочастотні мітки. Віддавайте перевагу середньочастотні для більшої ефективності. Для підбору можете використовувати спеціальні сервіси.
 4. Публікуйте свої записи в найпопулярніше час. Обчислити його можна за статистикою профілю, в розділі «Аудиторія» є відповідні метрики.
  Як потрапити в ТОП в Инстаграме і стати ще популярнішим?
 5. Накрутка. Ви повинні розуміти, що накрутка по суті ніякої користі не несе. Але, якщо у вас є якась аудиторія і до підняття не вистачає трохи, можна це і накрутити.

Як потрапити в ТОП в Инстаграме? Соціальна мережа не розкриває механізми підняття. Тому все, що ми можемо зробити – керуватися своїм і чужим досвідом. Насправді, ви повинні зробити це своєю звичкою: аналітика і своєї конкурентної роботи дозволяє багато чому навчитися, при цьому не роблячи фатальних помилок.

Запитання наших читачів:

Як потрапити в ТОП в Инстаграме і стати ще популярнішим?#1. Як мені знайти підходящі хештеги?

Для цього можна використовувати спеціальні сервіси. Наприклад, hashtagify.

Як потрапити в ТОП в Инстаграме і стати ще популярнішим?#2. Різко впала активність, а теги більше не допомагають. Чому так?

Швидше за все, ви перестаралися з мітками і отримали тіньової бан. У такому випадку вам слід перервати свою діяльність у соцмережі на пару днів і стерти підписи під усіма останніми постами. На вихід з тіньового бана може знадобитися різна кількість часу, в середньому це два тижні.

Як потрапити в ТОП в Инстаграме і стати ще популярнішим?#3. Чомусь немає результатів видачі під час пошуку по мітках. Як це виправити?

Швидше за все, у вас збій у додатку. Спробуйте оновити або встановити повторно.

Задавай свої питання і залишай думку в коментарях. Також обов’язково дивись поради по темі у відео нижче.

Моя довідка - Корисні поради