Як потрапити в ТОП Instagram і що для цього потрібно?

В кінці або в середині 2017 року, точні часові рамки я не згадаю, Інста-світ сколихнула новина: Instagram можна зламати! За допомогою нехитрих, якщо розібратися, махінацій, можна було накрутити величезна кількість лайків, причому цілком легально. Через бага в системі роботи соціальної мережі можна було зробити так, щоб ваша публікація була показана в топі. І, природно, велика кількість людей бачить цю публікацію, лайкает, може навіть підписується. Ось Таким привабливим введенням я готую вас до відповіді на питання «Як потрапити в ТОП в Instagram» і пояснюю, навіщо це потрібно.

Що таке ТОП в Instagram?

Ви напевно коли-небудь шукали що-небудь по хэштегам в Інсте. Саме ті публікації, які були показані вам першими, і становить ТОП Инсты з цього тегу. Ще деякі називають ТОПом ті публікації, які вискакують відразу після того, як ви натискаєте на іконку пошуку, але це швидше рекомендації, які формуються виходячи з контенту вашої стрічки.

Як потрапити в ТОП Instagram і що для цього потрібно?

Читайте також по темі: “Підкорюємо ТОП публікацій в Инстаграме”.

Кілька лайфхаков для потрапляння у ТОП

Як взагалі можна потрапити в цей загадковий ТОП? Там показуються публікації, активність під якими була високою за одну хвилину або півгодини. І я маю на увазі не тільки коментарі, як ви могли подумати, але і лайки. Наскільки високою повинна бути активність? Ніхто не знає. Так-так, ось така невизначеність.

Тим не менш, це означає, що перед тим, як підняти рейтинг в Instagram, доведеться попітніти:

  • Перше, на що варто звернути увагу – якість контенту. Люди, що користуються накруткою, навряд чи зможуть потрапити на вершину. Чи це буде коштувати їм пристойного кількості грошей. Тому купуємо активність тільки якістю і креативом.
  • Правильний вибір хэштегов. Як ви зрозуміли, ТОП формується за хэштегам. Тому, чим популярніший тег, який ви виберете, тим більший профіт ви отримаєте.
  • Вибирайте час для публікацій з розумом. Пік відвідуваності сайту припадає на 12, 15 і 21 годину в будні і 10, 20 і 23 години у вихідні. Також висока відвідуваність спостерігається в 17-18 годин – у людей закінчився робочий день, вони першим ділом йдуть перевіряти соціальні мережі.
  • Геолокація. Також має неабияке значення. Позначте місця, де були зроблені публікації, і буде вам щастя.

Радимо ознайомитися: “Вчимося ефективно використовувати хештеги в Instagram”.

Фішки з-за кордону

Раз вже Instagram – мережа зарубіжна, то і освоїтися в неї вийшло набагато краще саме в іноземців. В Росії методи розкрутки більш прямолінійні – якщо людині потрібні передплатники, він їх, швидше за все, купить і не буде паритися з просуванням. Але іноземці – народ хитрий.

Як потрапити в ТОП Instagram і що для цього потрібно?

І самою цікавою штукою, яку я бачила, мені здався «хвильовий» хештег. Назву придумала я, і воно моторошно дурне, але, тим не менш, це ім’я добре характеризує явище. Суть його в тому, що ви з самого початку під публікацією залишаєте саме докладний опис, хештегі та інше. Потім перші 30 хэштегов ви видаляєте, а другу частину переносите в коментарі. Потім ви вставляєте в опис третю порцію хэштегов, відповідно, відбувається повторна публікація фото і друга хвиля лайків. Так ви не віджахнете від посади великою кількістю хэштегов, але будете пролайканы по всім тегам.

І цей досвід варто перейняти. А ще варто все таки підвищувати якість російського контенту. Російський сегмент Instagram виглядає блідіше, ніж американський чи європейський, але за останні кілька років намітилися позитивні тенденції.

Наведу приклад з тегами «любов» і «love». При скріні другого мені довелося трохи прокрутити вниз, тому що половину екрану зайняли якісь араби. Мабуть, в четь місяця Рамадан. І, власне, різниця очевидна. Я розумію, англійська – світова мова, тому переконалася в тому, що зарубіжні публікації. І порівняйте з тим сміттям, яке ми бачимо по тегу російською. Якісь відео з написами, які зараз вже несмачні, картинки з інтернету і так далі. Це не назвати хорошим контентом, так що, росіянам є куди прагнути.

Як потрапити в ТОП Instagram і що для цього потрібно?

Як потрапити в ТОП Instagram? Головне постити якісний контент, робити це регулярно і в певний час і використовувати хештегі. Про плюси перебування в Топі говорити не доводиться – це величезний крок у просуванні.

Моя довідка - Корисні поради