Як постити в Instagram з комп’ютера безкоштовно: фото та відео

Як постити в Instagram з компютера безкоштовно: фото та відео

«Як постити в Инстаграмм з комп’ютера» – найпопулярніший запит в пошукових системах серед користувачів найбільшого проекту обміну фотографій і повідомлень. Зростання функціоналу і користувацької аудиторії дозволяє вести свій власний блог та займатися комерційною діяльністю в абсолютно новому форматі. Використання мобільної версії програмного забезпечення для операційних систем Android і iOS не завжди зручно, що робить необхідним звернути увагу на WEB-інтерфейс для браузерів і вивчення рішення від сторонніх розробників.

В даному матеріалі ми розглянемо:

 • особливості функціоналу версії проекту для ПК;
 • інструкція з публікації фотографій, відеозаписів і текстових матеріалів;
 • рекомендації для одержання найбільшої кількості оцінок і залучення нових передплатників.

Як постити відео

Як постити в Instagram з компютера безкоштовно: фото та відео

Користувачі Інстаграмма отримали можливість завантажувати фото і відео в комп’ютерній версії ще в 2017 році. Однак, дана опція актуально тільки для обміну особистими повідомленнями через сервіс Direct. При спробі завантажити відео в свій профіль таким способом ви зіткнетеся з відповідною помилкою. Дане питання було розглянуто сторонніми розробниками, які випустили альтернативні рішення для повсякденного використання.

Щоб завантажити відео в мобільній версії, достатньо натиснути на клавішу додавання нового матеріалу і вибрати потрібний файл. Варто пам’ятати про деяких обмежень за тривалістю та обсягами завантаження ролика. Про таких обмеженнях вам буде попередньо повідомлено. Дочекайтеся, поки ролик завантажиться, додайте опис і виберіть відповідні параметри.

На ПК дана опція може бути виконана:

 • за допомогою встановлення безкоштовного доповнення з магазину додатків для Windows Функціонал сервісу тут ідентичний версії для смартфона, що дозволяє всього за кілька натискань завантажити ролик;
 • використавши альтернативний сервіс для автоматичного завантаження та планування. Функціонал подібних рішень розглянемо в наступному розділі;
 • встановивши емулятор ОС Android і запустивши на ньому мобільну версію Инстаграма. При цьому потрібно зайти в свій профіль, вказавши логін і пароль.

Як постити фото і статті

Всі вищевказані способи актуальні і для публікації статей і фотографій. Розглядаючи, як з комп’ютера постити в Инстаграмм, можна виявити різні SMM-сервіси. Ключовою мінус такого рішення – необхідність оформлення платної підписки, хоча на ринку присутні і безкоштовні варіанти для помірного використання. Тут ви можете не тільки завантажити фотографії і додати до них опис, але і налаштувати графік їх публікації. Так клієнт може рівномірно виробляти публікацію даних. В якості приємного доповнення часто присутні сервіси з підбору актуальних хештегов і швидкої обробки контенту.

При цьому:

 • ви заводите додаткову обліковий запис на окремих сайтах;
 • політика конфіденційності гарантує безпеку ваших даних;
 • логін, пароль, відправлений текст і фотографії не зберігаються на серверах;
 • можливість вивчення трендів і рекомендації щодо поліпшення якості контенту дозволять прискорити розкрутку вашого профілю.

Додаток для Windows 10 і встановлення спеціального емулятора також актуальні в даному питанні, спрощую роботу з Instagram.

Як правильно постити в Инстаграмм

Як постити в Instagram з компютера безкоштовно: фото та відео

Кожен сучасний користувач хоче отримувати велику кількість «лайків» і збільшувати кількість діючих передплатників. Це необхідно не тільки для популярності. Сучасна політика Instagram вітає комерційну діяльність, а найбільш «розкручені» профілі отримують хороші рекламні пропозиції, на яких можна заробити. Розвивати свій аккаунт потрібно правильно.

Розглядаючи, як правильно постити, можна виявити наступні рекомендації:

 • слідкуйте за трендами. Унікальні фотографії, такі трендам і задають нові тенденції є ключем для успішного розвитку профілю;
 • використовуйте хештеги. Вони виконують основну роль в системі пошуку соціальної мережі. Тут також можна виділити популярні комбінації, які будуть найбільш продуктивними;
 • завантажуйте тільки якісний і оброблений матеріал, підбираючи барвистий опис;
 • не забувайте періодично оновлювати свою стрічку активності. Для цього можна скористатися функціоналом вищевказаних SMM-сервісів.

Звичайно, платформа може використовуватися і для особистих інтересів. Зберігайте яскраві події зі свого життя, перегляд яких зможе зігріти вас в холодний осінній вечір.

Через комп’ютер

Розглядаючи, як постити в Инстаграмм через комп’ютер, також можна виділити деякі рекомендації:

 • установка програмного забезпечення з сумнівних джерел може сприяти розкрадання ваших конфіденційних даних і подальшого присвоєння профілю в Instagram;
 • ПО з офіційного магазину Windows 10 розповсюджується абсолютно безкоштовно і копіює функціонал рішення для смартфонів;
 • в якості емулятора ОС Android рекомендується використовувати BlueStacks. Він не вимогливий до технічних характеристик комп’ютера;
 • щоб максимально прискорити процес розвитку вашого профілю, користуйтесь наведеними вище рекомендаціями для отримання максимального результату від використання Instagram.
Моя довідка - Корисні поради