Як поставити або включити повідомлення на історії в Инстаграмме

Як поставити повідомлення на історії в инстаграмме – питання, яке цікавить користувачів фотосети. Щоб не пропустити чергові публікації у вигляді фото та відео, необхідно провести установку сповіщень. Нижче представлена інформація, як включити смс. Людина може вивчити дані і вибрати підходящий варіант отримання.

Як поставити або включити повідомлення на історії в Инстаграмме

Як включити повідомлення на історії?

Багатьох цікавлять посади конкретного користувача. Є можливість активувати установки і отримувати сигнал відразу після появи фото в стрічці новин. Щоб організувати його наявність, слід вибрати підходящий.

Натискається значок у вигляді трьох вертикально розташованих точок. Людині буде представлено меню з декількома опціями. Потрібно обрати відповідний варіант з наступних:

 • Поскаржитися;
 • Копіювати посилання;
 • Активувати;
 • Скасування підписки.

Серед них вибирається потрібний варіант. Якщо натиснути на рядок активації повідомлень, користувач отримає смс про нові постах. Це ідеальна можливість вибудувати вивчення вмісту в соціальній мережі так, щоб увазі відкривалися пости певного тематичного спрямування.

Хтось вибирає конкретної людини. Є користувачі, що підписуються не на власника аккаунта, але на запит. Це ключове слово, відоме в инстамире, як хештег. Можна підписатися і отримувати у стрічці відповідний контент.

Як увімкнути сповіщення про повідомлення?

Як поставити або включити повідомлення на історії в Инстаграмме

Однією з поширених причин, за якими смс можуть не надсилатися, вважається збій у вбудованих налаштуваннях. Щоб вирішити, як включити повідомлення у инстаграме про публікаціях, потрібно провести такі операції:

 • Перехід в меню з параметрами;
 • Потрібно зайти у вкладку з налаштуваннями;
 • Знайти важливі розділи і встановити галочку за допомогою кнопки Вкл.

Інформацію дозволено одержувати в директ і за допомогою СМС. Зробити це в налаштуваннях. Відмінністю вважається не проставлення галочок, але переклад важелів в пасивне і активне становище.

Читайте також:
Просування на Facebook — 10 ідей

Здійснений вибір не потрібно підтверджувати. Збереження здійснюється автоматично. Якщо після виконання операції знову відзначається збій, варто перевірити, факт оновлення використовуваного варіанти соцмережі.

Як включити повідомлення про прямому ефірі?

Через вбудовані параметри дозволяється оповіщення при проведенні користувачем прямого ефіру. Цей інструмент дає можливість дивитися трансляцію з початку, нічого не пропускаючи. Щоб досягти цієї мети, потрібно зайти в аккаунт цікавить людину.

Далі натискається кнопка з налаштуваннями, і функція надсилання їм інформації встановлюється в активний стан. Завдяки перерахованим дій людина може отримати інформацію з таких дій:

 1. Запит на підписку.
 2. Дозвіл на спілкування в директ.
 3. Повідомлення про фото.
 4. Відключати повідомлення про появу сторіс.

Можна дізнатися про всіх коментарях, які залишають інші власники профілів під постами, в трансляціях і в розділі сторіс. Головною перевагою вважається можливість приходити розсилці про публікаціях, які можуть бути потенційно цікавими для нового користувача сторінки соціальної мережі.

Як увімкнути сповіщення про публікації?

Як поставити або включити повідомлення на історії в Инстаграмме

Активація здійснюється у стандартному порядку. Можна не тільки провести включення, але упорядкувати за такими параметрами, як:

 • Хронологія виходу постів і прямих ефірів;
 • Ступінь корисності;
 • Інтерес публікації для користувача.

Завдяки опції стрічка буде більш цікавою. Пости, які важливі, не пропускаються, не губляться в соцмережі. Для активації слід знайти цікавий пост. В профілі натискається значок з трьома крапками.

У представленому меню активується функція включення сигналів про вихід публікацій в директ instagram. Якщо правильно провести належні операції, людина отримає смс про публікації, розміщеної у записі.

Підводячи підсумки

Вирішити проблему, пов’язану з відсутністю повідомлень у додатку, легко. Повідомлення на айфон 7 або на андроїд не можуть надсилатись з однієї причини. В налаштуваннях телефону або планшета не встановлено відповідні опції в налаштуваннях. Часто слід зайти в настройки і перевірити наявність галочки поруч з діями. Попередження про відео в історії, про залишених коментарях. Якщо вона відсутня, публікації будуть пропускатися. При наявності опції, користувач отримає попередження.

Моя довідка - Корисні поради