Як поскаржитися на шахраїв в Instagram, щоб їх заблокували

Як поскаржитися на шахраїв в Instagram — питання, що цікавить людей, які зіткнулися з недобросовісними користувачами. У сервісу Instagram встановлені правила користування, які повинні дотримуватися всі учасники співтовариства. Адміністрація проекту розглядає всі скарги від користувачів і швидко блокує акаунти, які були помічені в шахрайстві.

Як поскаржитися на шахраїв в Instagram, щоб їх заблокували

Подати скаргу на профіль може будь-який користувач. Аккаунт буде заблокований тільки в тому випадку, якщо адміністрація виявила дії, які порушують правила користування.

Як поскаржитися на акаунт в Инстаграме за шахрайство

Як поскаржитися в Инстаграмме на шахраїв:

  1. Відкрити сторінку шахрая.
  2. Клікнути на три вертикальні точки в правому верхньому куті.
  3. Натиснути на кнопку «Поскаржитися…» і вибрати пункт «Це спам».

Як поскаржитися на шахраїв в Instagram, щоб їх заблокували

Після відправки заявки вона отримає статус перевірки. Адміністрація сервісу розгляне запит найближчим часом ухвалить рішення з приводу блокування. Профіль може бути не заблокований, якщо модератори не знайдуть причин для видалення облікового запису.

Для подачі заяви в суд, потрібно зібрати максимум інформації про профілі шахраїв:

  • скріншоти повідомлень;
  • посилання на сторінку облікового запису;
  • докази того, що товар був оплачений, але не доставлений;
  • скріншоти відгуків інших покупців.

При зборі всіх доказів власник профілю буде звинувачений у порушенні закону за статтею «Шахрайство».

Скільки необхідно скарг

Кількість надісланих скарг не впливає на те, як швидко буде заблоковано акаунт і буде він заблокований взагалі. Якщо користувач займається діяльністю недобросовісно і обманює покупців, однією скарги достатньо, щоб адміністрація перевірила аккаунт і винесла вердикт щодо блокування.

Якщо факт шахрайства підтвердився, користувач може отримати тимчасові обмеження в роботі з Инстаграмом. Через профіль не можна буде відправляти:

  • повідомлення в директ;
  • коментарі до постів;
  • лайки на фотографії.

Отримати блокування може будь-який користувач, однак не варто переживати. Через деякий час можна відправити запит на повторну перевірку облікового запису. Після цього, якщо адміністрація не виявить фактів порушення правил системи, профіль швидко розблокують.

Моя довідка - Корисні поради