Як поміняти номер телефону в Инстаграме через телефон: основні способи

Існує безліч причин, за якими користувачам доводиться дізнаватися, як поміняти номер телефону в Истаграм, адже він, фактично, є ключем доступу до облікового запису в соціальній мережі.

Як поміняти номер телефону в Инстаграме через телефон: основні способи

Коли слід змінити номер телефону в Instagram?

Смартфон загублений, а разом з ним і симкарточка. Добре, якщо просто загублений, а не вкрали. У другому випадку, якщо вчасно не відв’язати номер телефону від свого профілю, зловмисник отримає доступ до вашого профілю і особистому листуванні. Це загрожує неприємностями. Наприклад, він може попросити ваших друзів перерахувати йому грошей на картку або обдурити їх якось інакше. Звичайно, ви можете не відв’язувати номер, а просто відновити його в мобільному сервісі, але іноді ця процедура забирає так багато часу і сил, що простіше купити нову сімку. Якщо ви все ж відновили новий номер, не забудьте змінити пароль.

Змінився обслуговуючий мобільний оператор. Зараз безліч операторів конкурують між собою, пропонуючи умови один краще іншого. Тому змінити мережу справа однієї хвилини. Якщо ви остаточно перейшли на обслуговування до іншого оператора, то зміна номера телефону в Инстаграмм записі питання інформаційної безпеки. Не нехтуйте ним.

Як поміняти номер телефону в Инстаграме через телефон: основні способи

У вас дві сім карти. Одна – для роботи, друга – для особистих цілей. По дивній випадковості профіль зареєстрований на робочий номер, а ви хочете перевести його на особистий.

Які б не були причини, зміна номера телефону в акаунті – важливе рішення. Від нього залежить те, наскільки добре будуть захищені ваші особисті дані від зловмисників. Так як же змінити контакт і не втратити аккаунт?

Як змінити номер телефону

Якщо вас зацікавило питання, як змінити номер телефону в Инстаграме, то ви явно готові діяти рішуче. Не будемо відкладати це на потім. Існує кілька способів.

Через мобільний додаток

У правилах соціальної мережі описаний офіційний спосіб, як поміняти прив’язаний номер в Инстаграме. Для проведення процедури не потрібні сторонні додатки. Тільки ваш смартфон і доступ до соціальної мережі. Який у вас телефон ролі не грає.

 1. Запускаємо програму.
 2. Переходимо в свій обліковий запис, натиснувши на чоловічка в правому нижньому куті дисплея.
 3. Під аватаркою знаходимо кнопку «Редагувати профіль». Заходимо в налаштування облікового запису.
 4. Бачимо список розділів. Нам треба в «Особиста інформація». Цей пункт знаходиться в самому низу сторінки.
 5. У розділі знаходимо пункт «Номер телефону».
 6. Вводимо цифри і підтверджуємо операцію.

Готово! Ви змінили номер телефону в Instagram зі свого смартфона.

Через ПК

Зміну номера можна здійснити не тільки через офіційний додаток для планшетів і мобільних гаджет, але і за допомогою персонального комп’ютера. Ця можливість просто неоціненна, якщо гаджет був у вас вкрадений або потонув у річці, наприклад.

 1. Відкриваємо браузер і переходимо на офіційний сайт Instagram. Авторізуємось там з допомогою свого логіна або пароля.
 2. Якщо ви не знаєте адреси офіційного сайту, просто забийте в пошук назву програми. Перший результат в списку і буде потрібна вам посилання.
 3. Зайшли і побачили стрічку новин, тепер натискаємо на іконку чоловічка в правому верхньому кутку і переходимо в свій профіль.
 4. Знаходимо кнопку «Редагувати профіль» і відкриваємо меню аккаунта для внесення необхідних змін.
 5. Ви відразу помітите поле, в яке треба внести новий контакт. Напишіть його, потім натисніть кнопку «Відправити».
 6. Ви побачите, що тепер у цьому рядку відображаються ті цифри, що ви тільки що ввели. Тепер ви можете авторизуватися в додатку за допомогою вашого нового контакту.

Інструкція по зміні телефону в Инстаграме

Новим користувачам не обійтися без інструкції, тому що вони ще погано орієнтуються в соціальній мережі. Якщо ви не зрозуміли, як змінити прив’язаний контакт в Instagram, прочитайте інструкцію ще раз, звертаючи увагу на зображення на картинках. Рухайтеся крок за кроком, нічого не пропускаючи, і ви точно впораєтеся.

Що робити, якщо немає доступу до старим номером

Як змінити номер в Инстаграме, якщо доступ до старого загублений? Чи є така можливість або з аккаунтом можна попрощатися назавжди? Розробники передбачили ситуацію, коли користувач втрачає сімку, тому відновити доступ до аккаунту можна ще одним способом.

Соціальні мережі Instagram і Facebook нерозривно пов’язані. Наприклад, щоб запустити рекламу профілю, треба обов’язково мати сторінку на Фейсбук. Через неї ж можна авторизуватися в Instagram, якщо гаджет загублений.

Як поміняти номер телефону в Инстаграме через телефон: основні способи

Відкриваєте додаток і натискаєте кнопку «Увійти через FB». Не мине й секунди, як ви побачите свій профіль, зможете увійти в налаштування і змінити контакт.

У випадку з втратою основною проблемою є саме вхід в соціальну мережу. Всі інші маніпуляції повторюються, з будь-якого пристрою ви не працювали.

Чому не вдається поміняти номер на інший

Якщо ви чітко дотримувалися інструкції, але після введення цифр побачили повідомлення про помилку. Не поспішайте впадати в паніку.

Може бути кілька пояснень:

 1. Звичайний збій у роботі програми. Спробуйте вийти з нього, увійти заново і повторити всі маніпуляції.
 2. Ваш контакт насправді не новий. Тобто ви їм вже якийсь час користувалися і, можливо, реєстрували на нього інший аккаунт в Instagram. У такому випадку система просто не дасть прив’язати його до другого аккаунту.
 3. Ви помилилися при введенні. Уважно перевірте всі цифри.

Ніяких інших пояснень тут немає. Якщо ви впевнені, що все робите правильно, а номер телефону тільки що купили, не залишається іншого виходу, окрім звернення за допомогою в технічну підтримку. Створіть тікет, в якому детально опишіть проблему та які кроки ви робили, щоб її вирішити. Розуміючи, що відбувається, фахівець зможе допомогти вам швидше, ніж якщо буде чекати, поки ви відповісте на його численні запитання.

Моя довідка - Корисні поради