Як поліпшити пост на Фейсбуці — 6 способів

Як поліпшити пост на Фейсбуці — 6 способів

Більшість брендів публікує контент, який насправді виявляється не цікавим для користувачів соціальної мережі Facebook. Про це свідчать аналітики і численні експерименти. Є і хороша новина – подібний аналіз дозволив виявити цікаві публікації на майданчику. Завдяки цьому можна дати кілька ефективних рекомендацій щодо поліпшення постів на Фейсбук.

Заклики до дії

Розглянемо на прикладі тему заповітних позначок «Подобається». Якщо в пості міститься прохання «Лайкніть», відсоток відгуку аудиторії зростає на 240%.

А якщо додати до публікацію питання, у вас є всі шанси набрати на 70% більше коментарів під записом.

Як поліпшити пост на Фейсбуці — 6 способів

Прості питання

Вчіться ставити короткі запитання, оскільки користувачі ставляться до них прихильніше, ніж до довгих фразах з питальними знаками. Говорячи мовою чисел, різниця в цьому випадку складе 129%.

Відмовтеся від звички ставити відразу декілька питань в одному пості. Якщо він буде лише один, публікація набере на 37% більше коментарів.

Припустимо, вам необхідно розмістити в пості посилання і питання. Якщо ви не хочете втрачати до 60% лайків, насамперед пишіть питання, а вже потім додайте адресу.

Як поліпшити пост на Фейсбуці — 6 способів

Односкладові відповіді

Юзери соціальних майданчиків обожнюють бути участливыми в обговореннях. Бажаєте набрати на 370% коментарів більше? Включіть запис фразу на кшталт «Доповніть вислів».

Деякі посади можуть містити варіанти відповіді. Наприклад, юзерам потрібно що-небудь вибрати («?»). Так, ви збільшите активність користувачів на 18%.

При цьому існує ще один важливий момент. Якщо автор посту звертається до передплатникам з проханням по типу «Закінчіть фразу: Я люблю…», то запис набере на 22% менше коментарів, ніж її скорочений аналог «Я люблю…».

Як поліпшити пост на Фейсбуці — 6 способів

Закріплення посади

Аналітики не дають точної інформації про причини такого явища, як підвищену увагу аудиторії до закріпленому посаді. Але вони в один голос стверджують, що це відмінно працює.

Неофіційне спілкування

Користувачі соцмережі набагато краще ставляться до живого і емоційного спілкування в мережі. Тому забудьте про суворих формальностях і сухий речі, якщо хочете досягти максимального залучення аудиторії.

Цікаві зображення

Ваша мета – набрати якомога більше лайків, коментарів та репостов? Тоді не забувайте прикріплювати до тексту цікаві картинки. Таким контентом охоче діляться з друзями, оскільки є на що подивитися!

Як поліпшити пост на Фейсбуці — 6 способів

Моя довідка - Корисні поради