Як подзвонити в Instagram: Російський номер телефону служби підтримки

Як подзвонити в Instagram, якщо необхідно відновити обліковий запис або поскаржитися на неприйнятний контент, куди писати і скільки чекати відповіді, тепер не секрет. У разі злому або втрати особистих даних не завжди вдається відновити вхід в свій аккаунт Instagram через код мобільного телефону, а також у роботі програми можуть трапляються збої, для усунення яких потрібно зв’язатися з технічною командою соціальної мережі.

Сервіс використовують представники різних вікових категорій, і якщо у них не виходить справитися з власною проблемою, вони часто залишають спроби повернути контроль над аккаунтом, тому необхідно знати про особливості роботи платформи в Росії.

Як подзвонити в Instagram: Російський номер телефону служби підтримкиЯк подзвонити в Instagram: Російський номер телефону служби підтримки

Як зв’язатися з техпідтримкою Instagram?

Намагаючись знайти голосової центр або автовідповідач, користувачі стикаються з тим, що інформація з даного питання в інтернеті відсутня: контактних номерів телефону, способів зателефонувати через популярні месенджери або служби відеодзвінків немає – зв’язок відбувається виключно через пошту.

За номером телефону

Номер телефону користувача служить для прив’язки сторінки і підтвердження того, що профіль належить власникові телефону. Згодом це допомагає відновити загублений доступ до странце в Instagram, якщо ви забули пароль, або включити двофакторну аутентифікацію, щоб убезпечити аккаунт від злому.

З оператором

Як подзвонити в Instagram: Російський номер телефону служби підтримкиЯк подзвонити в Instagram: Російський номер телефону служби підтримки

На сервіс технічної служби Инстаграма надходить велика кількість повідомлень різного характеру – від простих звернень від охочих дізнатися, як працює той чи інший функціонал програми, як його використовувати і до комплексних маніпуляцій з відновлення аккаунта, які вимагають номера телефону, адреси електронної пошти, а іноді і паспортних даних.

Сервісний центр виділив для користувачів соцмережі запитальник, в якому містяться відповіді найбільш часті звернення, для вирішення яких необов’язково писати в службу підтримки. Потрапити в інформаційний центр можна за посиланням www.help.instagram.com або через особистий аккаунт у меню “Довідка”, де є відповіді на різні потенційні проблеми.

Якщо рішення вашого питання не знайдено, то з більшою ймовірністю оператор служби підтримки просто перенаправляє вас перечитувати цей же розділ, тому краще заощадити час і вивчити надану в ньому інформацію заздалегідь. Звернення в службу сервісу має бути максимально містким і структурованим – від цього залежить швидкість і якість вирішення питання.

Для звернення в сервісний центр потрібно виконати наступні дії:

 • увійти в особистий аккаунт;
 • вибрати іконку з трьома горизонтальними лініями;
 • вибрати в самому низу сторінки вкладку “Налаштування”;
 • натиснути на рядок “Довідка”;
 • далі можна перейти в “Довідковий центр” за готовими відповідями або звернутися в техпідтримку, натиснувши “Повідомити про проблему”;
 • у меню “Поскаржитися на спам або порушення” можна відправити скаргу на неприйнятний контент, також це можна зробити натиснувши “Поскаржитися” в меню з трьома крапками, відкривши фото або відео в фидленте Инстаграма;
 • кнопка “Надіслати відгук” дозволяє залишити рекомендації по поліпшенню роботи сервісу і пропозиції для інтерфейсу;
 • звернутися з особистою проблемою можна через віконце “Повідомити про проблему”, де підключена функція прикріплення скріншотів з наочною демонстрацією.

У зв’язку з частими зверненнями з приводу злому акаунтів з 2020 року техслужба Инстаграма не відповідає на листи з подібними скаргами. З решти питань консультації надає сертифікований центр підтримки користувачів Instagram російською мовою.

Через Instagram

Як подзвонити в Instagram: Російський номер телефону служби підтримкиЯк подзвонити в Instagram: Російський номер телефону служби підтримки

Відв’язати свою пошту від недійсного аккаунта, поміняти телефон або нік (ім’я латинськими літерами) можна, тільки залогувавшись у в системі. Якщо доступу до облікового запису немає, зверніться за допомогою оператора без входу в аккаунт через сайт.

Як звернутися в техпідтримку Instagram через сайт:

 • відкрити сайт www.instagram.com через браузер комп’ютера або ноутбука;
 • внизу веб-сторінки в контекстній вкладці “Підтримка” розташований довідковий центр з тими ж відповідями на запитання;
 • прямої форми звернення до оператора немає, тому потрібно знайти категорію свого питання і вивчити запропоновані варіанти питань для вирішення;
 • виберіть потрібний пункт і опишіть свою проблему оператору техпідтримки;
 • натисніть “Відправити”, і заявка поступу в сортувальний центр техслужби.

Намагайтеся обрати категорію, максимально окреслюючи вашу проблему, тобто, якщо ви не можете увійти в свій обліковий запис, натисніть “Проблеми зі входом” і т. п. Питання загального плану без уточнення деталей оператор може проігнорувати.

Як подзвонити в службу підтримки Instagram?

У Росії для користувачів Instagram техпідтримка телефоном недоступна. У нас немає офіційних сервісних центрів або офісів Інстаграмма, тому отримати консультацію безпосередньо неможливо. Для користувачів нашої країни передбачений варіант звернення в техпідтримку через сайт, додаток і електронну скриньку.

Головний офіс розташований у соцмережі США, і гаряча лінія відкрита цілодобово, але прийом заявок ведеться англійською мовою. Телефони служби саппорта в Америці +1(650)543-4800.

Як зв’язатися з оператором Instagram?

Отримати відповіді і рішення своїх проблем можна не тільки через додаток або веб-сайт, але і через електронну скриньку. Для зручності і швидкої обробки заявки потрібно зареєструватися в поштовому сервісі Outlook, Gmail, Yahoo або Microsoft Live, де треба набрати адресу support@instagram.com.

Відповідь може прийти:

 • протягом 1-2 годин, якщо проблема вже описана в довідковому центрі, або рішення не потребує додаткових маніпуляцій з номером телефону та паспортними даними;
 • протягом 1-2 доби, якщо звернення надійшло у вихідні дні в Росії, або неправильно вказана категорія питання.

У будь-якому випадку, необхідно чекати – відповідь прийде в обов’язковому порядку. Прискорити процес вирішення проблеми можна, додатково звернувшись в служби сервісу соцмереж, пов’язаних з недоступним профілем у Инстаграме – Фб, Твіттер, або повідомивши про проблему через сторінку друга або родича.

Звернення від зареєстрованих користувачів приймаються в першу чергу, тому написати оператору можна через Директ або аккаунт третьої особи, надавши докази, що ваш профіль заблокували, і що його власник саме ви. У зверненні бажано надати дані для зворотного зв’язку – робочу пошту: відповідь на повідомлення буде прив’язаний до Директу одного, і в ньому можуть попросити контактні дані для подальшого зв’язку.

Моя довідка - Корисні поради