Як подивитися закритий профіль в Instagram без підписки телефону: Андроїд і Айфон

Ставите питанням, як подивитися закритий профіль в instagram? На щастя для більшості, соціальна мережа добре дбає про конфіденційність своїх користувачів. Подивитися закритий профіль инстаграме без передплати буде непросто. Однак якщо дуже потрібно – є кілька хитрощів. Про них і розповімо у статті.

Як подивитися закритий профіль в Instagram без підписки телефону: Андроїд і Айфон

Як подивитися закритий акаунт у Инстаграме

Почнемо з самого елементарного – підпишіться на людину. Щоб побачити всі пости з закритого аккаунта, досить повідомити людину про Ваше бажання стежити за ним. Це можна зробити, натиснувши на синю кнопку «підписатися», будучи на сторінці цікавого Вам людини.

У разі, коли Ви знаєте персону особисто, повідомте про Ваш намір підписатися при зустрічі. Це спрацює, якщо Ви друзі або просто в хороших відносинах. Спосіб не працює, якщо Ви хочете переглянути фото із закритою сторінки таємно.

Інструкція: як створити фейковую сторінку для перегляду закритих профілів

Як подивитися закритий профіль в Instagram без підписки телефону: Андроїд і Айфон

Бувають обставини, коли в силу особистих причин, Ви не хочете підписатися зі своєї основної сторінки. У такому разі Вас врятує створення фейка. Створити фейковую (несправжні) сторінку просто:

  1. Зареєструйте новий обліковий запис в Instagram. При реєстрації не вказуйте нічого, що могло б видати Вас. Електронну пошту краще створити нову.
  2. Завантажте аватарку симпатичного людини і придумайте фейковое ім’я. Це може бути, як дівчина, так і хлопець. Залежить від статі того, на кого Ви хочете підписатися.
  3. Наповніть профіль постами. Підпишіться на пару десятків сторінок. Так само бажано мати деяку кількість передплатників, щоб фейк не виглядав підозріло.
  4. Перед тим, як підписатися на закритий аккаунт, напишіть цій людині особисте повідомлення. Придумайте цікаву причину, чому Ви хочете стежити за його постами. Так Ви підвищите ймовірність пробратися в передплатники.

Якщо це аккаунт знаменитого людини (кількість передплатників вимірюється кількома тисячами), можливо не варто так викручуватись. Знаменитості зазвичай не стежать за тим, хто на них підписаний і приймають заявки абсолютно всіх.

Корисні лайфхаки по створенню фейків:

  • радимо не забувати пароль від фейкової сторінки, адже вона може стати в нагоді у багатьох випадках;
  • не використовуйте ім’я та/або фотографії своїх знайомих, є ризик бути виявленим;
  • так само не варто ставити мультики або тварин на аватарку – це знизить довіру;

У створенні і користуванні другою сторінкою немає нічого кримінального і поганого. Якщо Ви не займаєтеся протизаконною діяльністю, звичайно.

Як переглянути закритий профіль не підписуючись

Попередимо користувачів соціальної мережі відразу, подивитися закритий профіль повністю без передплати не вийде. За запитом пошуковим системам «як переглянути закритий профіль в instagram не підписуючись», Ви побачите безліч сайтів, що пропонують такі послуги. Практично завжди ці сайти вимагають додаткові дані про Вас, а то й одразу та CVV номер банківської карти. Не довіряйте стороннім сервісам.

Особливо будьте обережні з софтом для комп’ютера і додатками з «лівих» сайтів. Вони можуть занести вірус в Ваш пристрій.

У Вас виникне питання, чи можна подивитися закритий профіль в instagram іншим шляхом? Спосіб є, про нього зараз розповімо.

Подивитися закритий акаунт у Инстаграме через інші сайти

Існує ще одна легальна хитрість, яка відкриє завісу таємниці закритого облікового запису. Суть полягає у використанні соціальних мереж на кшталт фейсбуці або вконтакті. Рідко буває, що людина викладає фотографії тільки в одній соціальній мережі. Знаючи тільки ім’я потрібної персони, Ви без особливих проблем знайдете його навіть з телефону. Отже, поїхали:

  1. Зайдіть на сторінку закритого профілю. Все, що Вам потрібно, це ім’я людини. Запам’ятайте його або скопіювати.
  2. Якщо зазначений місто і вік, їх теж краще запам’ятати.
  3. Зайдіть у «вконтакте» або фейсбук, вбийте ім’я людини і всі наявні дані.Як подивитися закритий профіль в Instagram без підписки телефону: Андроїд і Айфон

Те ж можна зробити через сервіс гугл картинки. Для цього знадобиться ім’я людини: його потрібно ввести в рядок пошуку. Проте пошук через Google Images дасть результат з меншою часткою ймовірності.

Ось Ви і дізналися, як подивитися закритий профіль в instagram. А тепер спробуйте використовувати який-небудь із способів.

Моя довідка - Корисні поради