Як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись?

У кожної соціальної мережі є налаштування конфіденційності. Вони дозволяють приховати або показати ту чи іншу інформацію, той чи інший контент. Це корисно – ми можемо «ховатися» від небажаних очей. З іншого боку, ми не можемо отримати повний доступ до всіх профілів, а іноді це просто необхідно. Поговоримо, як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись.

Що видно в закритому профілі?

Як можна зрозуміти, що акаунт закритий? За зовнішніми ознаками. Отже, ми бачимо кількість публікацій, передплатників і підписок, нік і ім’я акаунту, але не можемо розглянути публікації. Після того, як ми натиснемо на кнопку «Підписатися», користувачеві прийде заявка. У цьому закриті сторінки схожі на ВКонтакте, де, щоб людина з’явився в друзях, потрібно, щоб він підтвердив заявку.

Як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись?

Можна подивитися фото в закритому профілі без підписки?

Як ми зрозуміли, подивитися вміст приватного Instagram можна в тому випадку, якщо нас підтвердять. Без реєстрації або не підписуючись ви його публікації не побачите. Як можна обійти це обмеження? Тільки хитрощами.

Мені в голову приходять п’ять рішень:

 1. Знайти посилання на публікації в інших соціальних мережах чи на сайтах. Якщо у людини налаштований імпорт, наприклад, ВКонтакте, фотографії будуть відображатися на сторінці.
  Як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись?
 2. Переглядати активність передплатників людини. Ви можете бачити, кому ставлять лайки люди, на яких ви підписані. Якщо серед них є передплатник потрібного користувача, який ставить відмітку «Мені подобається» нашої «жертві», ви побачите сподобалися ці пости.
 3. Попросити глянути через акк користувача, заявку якого підтвердили. Якщо у вас з приватним користувачем є спільні знайомі, вони можуть допомогти вам.
 4. Злом. Цей пункт тут просто тому, що злом – один з варіантів. Потрібно розуміти, що такі дії можуть бути карані. Також враховуйте, що просто вибрати фрілансера, який дасть вам логін і пароль, не вийде. У цій сфері дуже багато обману. Але чого, власне, ви хочете, коли замовляєте протиправна дія?
 5. Спробувати з фейкового аккаунта. Якщо людина не підтверджує саме вас із-за якихось своїх мотивів, можете спробувати створити фейк, який з тих чи інших причин буде цікавий користувачам.
  Як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись?

Як дізнатися в закритому профілі, на кого підписаний людина?

Сервіс не дає людям можливості розглянути передплатників і підписки приватних акков. Тому, як і в Ютубі, щоб скласти приблизну картину про аудиторії людини, нам доведеться намагатися схитрувати. Мені в голову приходить одне рішення цього питання: знайти інший соціальний профіль. Практично всі люди, підписані на мене в Інсте, є в друзях ВК. Якщо хоча б ВКонтакте сторінка відкрита, можна переглянути друзів там і приблизно прикинути, хто підписаний на закритий Instagram. Можна використовувати також і Фейсбук, сервіс-супутник фотосети. Однак, мало хто з російськомовного інтернету користується ФБ також щільно, як і ВК.

Лайфхаки, як знайти фото з закритого облікового запису

Ми зрозуміли, як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись. А саме, ніяк. Але ж можна ж якось отримати доступом до постів? Є кілька лайфхаков.

 

Отже, приступимо:

 1. Програми та сервіси для перегляду. В інтернеті багато пропозицій, які, за невелику плату готові допомогти вам з виконанням цього завдання. АЛЕ! Цей пункт я тут пишу не з-за того, що він працює, а щоб застерегти вас. Ніякі інструменти не можуть дати вам цю можливість. І ці інструменти лише хочуть обдурити вас, вкравши сторінку, або гроші.
 2. Спробуйте Гугл Картинки. Я зараз загуглила свій нік і побачила всі мої промахи, коли я забула приховати свою особистість на скріншотах в статтях. Так ви можете спробувати знайти і приховані пости.
  Як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись?
 3. Інші сервіси та соціальні мережі. Багато користуються імпортом посад на інші соцмережі. Тому можете подивитися інші профілі користувача, якщо вони відкриті. Кращим варіантом в цьому плані є Вконтакті, тому що цим сайтом користуються майже всі.
 4. Пошук по хештегу. Багато роблять спільні фотографії, при цьому відзначаючи тих, хто є на зображенні. Звичайно, ми позначки глянути не зможемо, але, можливо, у користувача є спеціальний хештег, ввівши який ми зможемо подивитися хоча б пости з людиною.

Як подивитися фото в Инстаграме, якщо профіль закритий? Аж ніяк. Якщо б це можна було зробити, не було б ніякого сенсу в наявності приватності. Звичайно, є декілька хитрощів, які можна використовувати для своїх цілей, але вони не дозволяють реалізувати задумане в повній мірі. Є багато додатків і сервісів, які обіцяють допомогти обійти це обмеження. Але завжди це лише обман з метою отримати ваші гроші або аккаунт. Тому не варто навіть намагатися користуватися такими інструментами.

Запитання наших читачів

Як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись?#1. Десь бачив, що є додаток, через яке можна подивитися закритий акаунт у Instagram? Як воно називається?

Такої програми немає. Все, що пропонують в інтернеті, це шахрайські програми, які вкрадуть дані вашого облікового запису. Не платіть гроші за такі програми і не залишайте в них свої дані.

Як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись?#2. Як зламати чужий рахунок Инстаграма? Хочу подивитися фотки чужого закритого профілю в Инстаграме. Як це зробити?

Крім злому ми вказали 3 законні способи, як подивитися фото в закритому профілі. Не рекомендуємо використовувати злом, т. к. це кримінально карається.

Як подивитися закритий профіль Instagram, не підписуючись?#3. Можна подивитися свої підписки на закриті профілі в Инстаграме до схвалення?

Можна, зайдіть у налаштування Инстаграма, перейдіть в розділ «Безпека», виберіть «Доступ до інформації», потім гортайте до підрозділу «Контакти» і першою строчкою буде «Поточні запити на підписку», натисніть «Показати всі», і перед вами буде список логінів користувачів, на яких ви підписалися, але вони ще не схвалили вашу заявку.

Для вираження думки питань — в коментарі. Також обов’язково дивіться відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради