Як подивитися хто дивився відео в Инстаграме – секрети

До питань статистики соціальна мережа Instagram підходить нестандартно, особливо, порівняно з конкурентами – тут не відшукати точної інформації про перегляд фотографій і хто їх зберіг, в потенційному охопленні в цифрах, ніхто не дозволяє ближче познайомитися з цільовою аудиторією (вік, регіон) або поглянути на успіхи выкладываемого контенту в розділ «Історія». Не допомагають пролити світло на перераховану інформацію і сторонні джерела – скрізь відчувається присмак недомовленості і неточності, приправленою сильними похибками в розрахунках.

Вплинути на ситуацію, як виявилося, здатні тільки розробники соціальної мережі, які обіцяють вже незабаром запровадити оновлення, розраховане на просування без допомоги реклами. Але в якийсь момент відбудуться перераховані зміни – ніхто не знає. А тому залишається діяти так, як передбачено розважальним сервісом.

Як подивитися хто дивився відео в Инстаграме  секрети

Як дізнатися хто подивився ваше відео

Як подивитися хто дивився відео в Инстаграме? З-за неоднозначних маніпуляцій зі статистикою, в соціальній мережі Instagram відображаються два види інформації:

 • Кількість переглядів. Дані не беруться “зі стелі”, а чітко реєструються і записуються на основі недавньої активності передплатників і тих, хто виявив відео у розділі «Рекомендована». Важливо! Якщо посилання на відеоролик вбудована на сторінці якогось розважального веб-ресурсу, то такі перегляди підраховуватися через Instagram не будуть. Зате статистика збережеться на веб-ресурсі.
 • Кількість лайків. Якщо відео залишило позитивний відгук, то і лайки обов’язково з’являться. А разом з тим відкриється шанс дізнатися – хто саме залишив «сердечко» під постом. І, мабуть, кращого способу розібратися з переглядами не відшукати (а якщо точніше, альтернатив такого способу досі не передбачено).

Переглянути перераховану статистику можна і на смартфонах з планшетами з операційною системою iOS, Android і Windows Phone, і на комп’ютері в браузері – ніяких обмежень, пов’язаних з підтримуваними платформами, не передбачено. А тому і результат однаковий – подивилися не видно в Инстаграме, тільки тих – хто поставив лайк. І навіть порядок дій:

Читайте також:
Як зробити райдужний текст в Инстаграме історії
 • Відкрити соціальну мережу. Пройти авторизацію, використовуючи логін і пароль, або звернувшись за допомогою до облікового запису Facebook).
 • Перейти на особисту сторінку і знайти відеоролик, який вже володіє якоюсь історією (статистика з’являється не відразу, а через деякий час, а тому і вкладка з переглядами може бути відсутнім), знайти напис над панеллю швидкого доступу (з лайками, коментарями), яка відображає кількість переглядів, гостей зайшли на сторінку. Натиснути і розкрити додатковий розділ з статистикою, де, по-перше, вказується загальна кількість переглядів, а по-друге, відзначені учасники, які поставили «сердечко».
 • Описана вище процедура забирає рівно 10 секунд часу і, хоча і відрізняється інформативністю, страждає від низки недоліків. В першу чергу довго оновлюється в середньому обробка займає від 15 до 45 хвилин. А ще – нікуди не вивантажується (ні в сторонні джерела, ні у вигляді Excel-таблиць на адресу електронної пошти, а адже іноді такі звіти допоможуть швидше набирати передплатників і завчасно дізнаватися про якість виконаної роботи), і ніде не зберігається – тільки на сторінці з роликом. І головне – переглянути таким чином всіх переглянули теж ніхто не дозволяє, і змінитися ситуація в майбутньому – той ще питання, також як і дізнатися дату реєстрації облікового запису. Можливо, розробники залишать колишніми правила конфіденційності.

  Можна побачити хто дивився чужі відео

  Як дізнатися, хто дивився чужі відео в Инстаграме? Точно таким же сценарієм:

  • Відкрити соціальну мережу, пройти авторизацію, знайти потрібний ролик, натиснути на напис з переглядами.
  • На екрані тут же з’явиться список учасників, які залишили лайк.

  Загалом, той самий набір дій і вже знайомий результат. Чи варто шукати більш розгорнутої статистики в альтернативних джерелах? Навряд чи. Як підказують розробники з Instagram такий спосіб виведення інформації не пов’язаний з технічними обмеженнями або збоями соціальної мережі, а з підходом до збереження приватності. Ті люди, які не хочуть розкривати особистість, просто не ставлять «сердечко» і залишаються в тіні. Ну, а якщо політика конфіденційності незабаром зміниться, то й спосіб відображення «смотрящих» теж обросте новими деталями, а тому – залишилося тільки чекати!

  Читайте також:
  Обкладинки для актуального в Instagram: завантажити готові або зробити самому
  Моя довідка - Корисні поради