Як подивитися хто дивився історію в Инстаграме через комп’ютер

З тих пір як популярна соцмережа запустила можливість публікації сториз, у користувачів став виникати питання, як подивитися, хто подивився історію в инстаграме через комп’ютер або мобільний пристрій. Stories – це нова можливість для ефективного просування особистої сторінки або комерційного облікового запису. Знати і аналізувати історію переглядів буде зовсім незайвим. Всі можливі способи обліку перегляду публікацій будуть описані нижче.

Як подивитися, хто подивився історію в Инстаграме

Опціонал популярної соціальної мережі для публікації фото і відеороликів забезпечує доступ до статистики за наступним алгоритмом:

 • Користувач авторизується у додатку;
 • На екрані з’являється стрічка новин;
 • Необхідно знайти іконку з особистої аватарки і тапнути по ній;
 • Додаток перенаправляє користувача в меню «Stories»;
 • Знизу екрана є піктограма у вигляді ока, поряд з якою зазначені дані лічильника перегляду контенту;
 • Необхідно тапнути по лічильнику і побачити, кого з передплатників зацікавила публікація.
 • Як подивитися хто дивився історію в Инстаграме через компютер

  Додаток відкриває список усіх глядачів. Досить натиснути на аватарку і перети на сторінку потрібного користувача. Це і є відповідь на питання, як подивитися хто дивився мою історію в инстаграме. У цьому ж розділі клієнт може заборонити доступ до сториз з будь-якого профілю.

  Важливо! Побачити онлайн статистику може тільки сам автор. Іншим користувачам цей інструмент недоступний. Це забезпечує гарантії збереження особистої інформації.

  Як видно, дізнатися, якою аудиторії цікаві ваші сторіс, не складно. Але треба враховувати, що іконка «око» з’являється, тільки якщо був хоч один перегляд. Якщо Сториз нікого не зацікавила, піктограми не буде.

  Видно хто дивився мою історію в Instagram

  Зрозуміти, хто дивився звичайні пости, в Инстаграмме неможливо. Ця особливість присутня тільки в stories. Деякі передплатники соціальної мережі публікують багато фото і відео контенту за день. У цьому випадку вони можуть вивчити статистику по кожній окремій публікації і провести аналітику своїх постійних передплатників.

  Список людей, які можуть дивитися ваші історії, залежить від налаштувань приватності профілю. Якщо сторінка закрита, до перегляду «оповідань» (синонім Stories для російської локалізації Инстраграма) допускаються тільки фоловерів. Для сторонніх перегляд буде неможливий.

  Якщо відкрито аккаунт, сторіс будуть видні в стрічці для всіх. Користувачу не обов’язково бути підписаним на сторінку. Він може просто натиснути на аватар і побачити список ваших історій. Також служты Инстаграма вибірково додають деякі Сториз в «Обране» і рекомендують їх до перегляду широкої аудиторії.

  Якщо ви додасте в контент стікер «опитування», то зможете не тільки побачити список проанкетованих, але і окремо подивитися кожен варіант відповіді. Анонімно переглянути сториз винстаграм без спеціальних інструментів неможливо. Тому , якщо ви хочете залишитися інкогніто, використовуйте другий аккаунт або сторонні додатки типу Repost Stories for Instagram.

  Як подивитися хто дивився історію в Инстаграме через компютер

  Скільки разів, як часто

  Сервіс соціальної мережі дозволяє відстежити, скільки разів переглянув stories конкретний юзер. Для цього потрібно переглянути весь список переглядів і підрахувати, як часто відображається потрібний обліковий запис. Алгоритм, за яким користувач займає те або інше місце в списку переглядів, простий. Стандартно просмотревшие ранжуються в порядку хронології. Але якщо глядач входить в число ваших постійних співрозмовників або контактів, його аккаунт буде висвітлюватися одним з перших.

  Тепер ви знаєте нескладні способи, як подивитися, хто дивився твою історію в instagram і можете вести свою особисту статистику. Вигідно вести облік переглядів? Цей прийом корисний для просування сторінки в instagram і при грамотному підході дозволяє підвищити продуктивність облікового запису. Також зверніть увагу на фідбек користувачів. Аналіз негативних коментарів дозволяє откорретикровать зміст публікацій, і виправити помилки, відразливі глядачів.

  Також важливим показником популярності сторінки є відсоток оглядів серії сториз. Зазвичай рамках одного оповідання автор публікує кілька відео або фото. Якщо фолловери переглянули все, значить контент цікавий. Професіонали SMM використовують спициальную формулу, що дозволяє оцінити продуктивність контенту:

  • Проводиться підрахунок переглядів самій ранній і кінцевої історії;
  • Останнє число ділиться на перше і множиться на 100 відсотків.

  Підсумковий показник відображає, наскільки часто передплатники аккаунта оглядають серії сторіс до кінця.

  Як подивитися хто дивився історію в Инстаграме через компютер

  Через комп’ютер

  Instagram — це додаток, насамперед розроблене для мобільних пристроїв. Тому багато функції при вході через звичайний браузер не працюють. Як подивитися, хто дивився історію в instagram через комп’ютер? На даний момент розробниками така можливість не передбачена.

  Неможливий і перегляд сторі через браузер без використання спеціальних інструментів. Також варто враховувати, що деякі глядачі, бажаючи залишитися анонімними, можуть переглядати історії в прихованому режимі. Зробити це можна, створивши фэйковый акаунт, використовуючи спеціальні сервіси і боти або встановивши спеціальний додаток для браузера. У цьому випадку лічильник переглядів не буде відображати ці акаунти, і ви не зможете зафіксувати їх відвідування.

  Моя довідка - Корисні поради