Як подивитися вподобані публікації в Инстаграме з комп’ютера і телефону

Як подивитися вподобані публікації в инстаграме – питання, що цікавить користувача соціальної мережі. Громадяни проставляють відмітки Подобається до постів, які їм подобаються. Потім забувають, де знаходиться фото. Щоб знайти її, доведеться здійснювати послідовність дій. У статті описано, що потрібно зробити.

Як подивитися вподобані публікації в Инстаграме з компютера і телефону

Де в Инстаграмме подивитися вподобані публікації після оновлення?

Дана фотосеть зберігає сподобалися фото і ролики. Але подібні відомості доступні виключно власникам облікового запису. Інші громадяни не в стані бачити чужий перелік посад, де проставлено лайк. Щоб самостійно переглянути раніше зазначені зображення, варто виконати дії:

 1. Здійснюється перехід в профіль. Процес здійснюється через іконку з чоловічком.
 2. Потрібно зайти в меню через три точки, що знаходяться у правому кутку зверху.
 3. Перехід в розділ з налаштуваннями.
 4. Слід зайти у вкладку Запис.
 5. Необхідно перейти у вкладку з контентом.

Тут можна не тільки бачити перелік зазначених роликів та кліпів. Дозволяється вибрати метод відображення постів лайками. Це може бути вид сітки або лінійне уявлення. Щоб виконати подібну операцію, варто натиснути на одну з двох іконок. Вони розташовані у верхній частині дисплея.

Таким методом дозволяється переглядати тільки присутні і не вилучені фото. Якщо автор вже видалив щось, вирішити питання, як подивитися в инстаграмме вподобані публікації друзів, неможливо. Те ж відбувається і з контентом, в яких був обмежений доступ і встановлена приватність
Раніше можна було вивчити подібний контент у розділ Підписки. Тут можна спостерігати вироблені в профілі дії. Після чергового оновлення в жовтні 2019 року дана опція зникла. Тепер при роботі на ПК доводиться використовувати сторонні ПО.

Читайте також:
Є накрутка лайків в Инстаграме онлайн без реєстрації?

На комп’ютері

Рішення подібного питання залежить від того, який варіант ОС встановлений на комп’ютері. Якщо це Windows 8, 8.1 і 10, потрібно використовувати соціальну мережу через спеціальний клієнт. Щоб переглянути вміст, потрібно діяти за наступною схемою:

 1. Соцмережа запускається через спеціальний клієнт. Попередньо його потрібно завантажити і встановити.
 2. Здійснюється авторизація в аккаунті соціальної мережі.
 3. Потрібно перейти в розділ з раніше розміщеними постами.
 4. Потрібно натиснути на шестірню, що розташована з правого боку від кнопки, що веде на редагування.
 5. Відкривається розділ з фотографіями, які сподобалися.

У представленому переліку увазі будуть представлені вподобане.

На телефоні

Перед тим як описати особливості процесу, що проводиться на смартфонах, варто відзначити головні цілі, для чого це необхідно. За допомогою позначки Мені подобається, можна не втратити важливий пост, що знаходиться в стрічці.

Як подивитися вподобані публікації в Инстаграме з компютера і телефону

Відео і фото з розділу Подобається можна пізніше завантажити через сторонні портали. Історія постів, на яких проставлено лайк, недоступна для звичайних громадян. Винятком вважається сам власник облікового запису.

Головна перевага розділу з відмітками Подобається полягає у зручності. Не потрібно натискати окрему кнопку, щоб зберегти. Просто досить проставити Мені подобається.

На Андроїді

При наявності в розпорядженні такого пристрою, потрібно перейти в профіль соціальної мережі. Для цього просто натискається значок користувача. Він розташований праворуч внизу. Далі здійснюються такі маніпуляції:

 • Натискається значок, який веде на налаштування;
 • Трохи вниз слід прокрутити і натиснути на вподобані фото, які зберігаються в Обліковому;
 • З’явиться екран з публікаціями, які раніше подобалися, де були проставлені лайки.

Якщо в розпорядженні є бізнес-профіль, варто виконати аналогічні кроки. Єдина зміна стосуватиметься того, що слід увійти у свій обліковий Запис і ставити позначку на Вподобані фото.

Читайте також:
Як ставити хештеги в Инстаграме, і наскільки вони корисні?

На Айфоне

У подібній ситуації користувач повинен відкрити сторінку облікового запису в інсте. Це повинен бути чужий розділ, в якому опубліковані фотографії. Далі натискається кнопка Меню. Після цього потрібно зробити наступне:

 1. Відкривається розділ з налаштуваннями. Він розташований в нижній частині меню.
 2. Тут відкривається вкладка Аккаунт.
 3. Вибирається пункт з Такими фото.

Після виконання даних операцій людина може бачити ті фото у профілі, які раніше переглядали і лайкали. Якщо було прийнято рішення провести перевірку, кого відзначили приятелі, зробити це також легко.

Підводячи підсумки

Як подивитися вподобані публікації в Инстаграме з компютера і телефону

Користувачі проставляють лайки на ті фото і відео, які припадають їм до вподоби. Часто виникає бажання знаходити пост в обліковому записі. Якщо слідувати представленим у статті інструкцій, можна досягти такої мети без проблем.

Моя довідка - Корисні поради