Як подивитися в инстаграме хто зберіг фото: натиснувши на прапорець

У соціальній мережі Instagram вже давно з’явилася функція для збереження вакансій фотографій. Збережені фото потрапляють в окремий розділ, куди можна повертатися при необхідності і переглядати їх. Дана функція передбачає повну анонімність, і стандартний додаток Instagram не стане розкривати інформацію про конкретних людей, що зберегли фотографію користувача собі на пам’ять. Тим, хто особливо цікавиться подібною інформацією, доведеться вдаватися до допомоги сторонніх додатків.

Як подивитися в Инстаграме хто зберіг мої фото

Як подивитися в инстаграме хто зберіг фото: натиснувши на прапорець

Для цього потрібно мати встановлену програму Instagram в пам’яті смартфона. А також підключити бізнес-аккаунт і профіль соцмережі Facebook.

Скільки людей зберегли моє фото в Instagram?

Щоб дізнатися кількість людей, зберегли одну з фотографій, необхідно отримати доступ до загальної статистики. На звичайному записі Инстаграма даного функціоналу немає, і доведеться перейти на бізнес-аккаунт (на його будь-який вид). Потрібно перейти в налаштування, де вибрати пункт «Перейти на бізнес-аккаунт». Додаток попросить вибрати один з видів профілю. Вибрати можна будь-який, наприклад «Особистий блог». Необхідно визначитися з категорією і підкатегорією профілю.

Після цього потрібно уточнити свої дані (номер телефону та електронну пошту). На останньому кроці додаток запропонує створити сторінку в соціальній мережі Facebook. Цей крок можна пропустити, натиснувши на відповідну кнопку. І бізнес-обліковий запис буде активовано.

Після налаштування облікового запису під фотографіями розташується пункт «Переглянути статистику». На екрані з’являться дані про фотографії, і в графі праворуч зі значком (збереження фотографії) і буде відображена заповітна цифра, з кількістю людей, що зберегли поточне фото.

Чи можна дізнатися хто зберігав фото в Instagram?

Як подивитися в инстаграме хто зберіг фото: натиснувши на прапорецьОтримати детальну статистику, з даними про конкретних людей, що зберегли фотографію також можливо. Для цього не потрібно ніяких сторонніх програм або сайтів, але буде потрібно зареєструвати аккаунт в соціальній мережі Facebook. Фейсбук по відношенню до Инстаграмму не можна вважати стороннім ресурсом — ця компанія зараз і володіє Instagram. Зв’язавши ці акаунти воєдино, отримати необхідні дані статистики не складе праці.

Щоб подивитися в истаграме хто зберіг фото потрібно зробити, це:

  • Зайти на свій акаунт Instagram.
  • В розділі налаштувань потрібно знайти налаштування облікового запису, де перейти за пунктом «Перейти на сторінку компанії».
  • По інструкції програми потрібно потрапити на створення необхідної сторінки.
  • Після збереження нового профілю Фейсбуку необхідно вийти з програми Instagram.
  • За повторного заходу в додаток, відобразиться повідомлення про те, що користувач є адміністратором нової групи Фейсбук.
  • Необхідно ще раз зайти в налаштування, і знайти розділ пов’язаних акаунтів. Якщо акаунтів більше одного, то необхідно відшукати і вибрати тільки, що створений.
  • Далі повернутися на головний екран програми і вийти з нього.
  • Після чергового перезавантаження Инстаграма з’явиться новаю іконка, розташована у верхній частині програми на головному екрані. Це — найповніша статистика, що дозволяє дізнатися, хто зберігав фотографії користувача.

Надалі докладною статистикою вийде користуватися у своїх цілях. Але варто мати на увазі, що вона стане відображатися тільки під новими публікаціями користувача, так як для старих повна статистика не була зібрана з моменту їх появи. Це стосується як фотографії, так і відео.

Для перегляду потрібної інформації потрібно натиснути на пункт під цікавить фотографією, і знайти те, що хотілося. Сторонній користувач, зайшовши на профіль, не отримає можливість ознайомитися зі статистикою.

Моя довідка - Корисні поради