Як подивитися в Инстаграме хто зберіг фото – лайфхаки

Популярний додаток Instagram безперервно розвивається. Розробники регулярно доповнюють його функціональні можливості. Якщо до недавнього часу було неможливо дізнатися, наприклад, хто зберіг публікуються вами фотографії, то сьогодні це стало реальністю. При цьому слід не забувати, що додаток підтримує анонімність щодо того, хто саме перемістив в архів або зробив скріншот ваших фото, іншими словами жодна програма вам цього не розкриє. Однак за допомогою певних обставин функцію статистика можете побачити кількість збережених знімків і число користувачів зберегли ваші фотознімки. Така статистика в Инстаграме вкрай важлива для бізнесменів, для блогерів.

Як дізнатися, хто зберіг ваші фото в Инстаграме?

В деяких випадках і для деяких користувачів вкрай важливо знати відповідь на питання, як подивитися в Инстаграме, хто зберіг фото. Дізнатися про це можна тільки, маючи доступ до даних загальній статистиці. Щоб її отримати, користувачеві потрібно буде перевести свій профіль в бізнес-аккаунт (наприклад, перевівши в особистий блог). Після цього під будь вашою публікацією з’явиться поле «Переглянути статистику». Натиснувши поле, відкриється меню статистики, де вашу увагу має привернути пункт «Збережені». Саме тут відображаються дані про кількість збережених фото.

Зверніть увагу, що отримати більш детальну інформацію навіть, скориставшись послугами додаткових сервісів, не вийде. Але подивитися, скільки передплатників зберегли фото, буде дуже корисною для користувачів з бізнес-аккаунтом. Маючи такі статистичні дані можна орієнтуватися в потребах бази передплатників, знати які публікації були більш затребуваними, а від яких варто відмовитися і на основі цього вибудовувати подальшу стратегію розвитку бізнесу.

Як подивитися в Инстаграме хто зберіг фото   лайфхаки

Як зробити статистику в Instagram?

Нагадаємо, що статистка у вас з’явиться тільки після переходу на бізнес-профіль. Цей процес можна виконати безкоштовно. Тільки обов’язково необхідно пам’ятати адресу своєї електронної пошти та пароль на Фейсбуку, так як саме до нього ви прив’яжете Instagram. Чому? Виявляється, Фейсбук купив додаток Instagram і тому всі точки геолокаціі, реклама плюс статистика працюють на базі сервісів даної соціальної мережі. Саме з цієї причини, щоб отримати доступ до статистичного матеріалу слід переключити свій аккакунт в Business, який у свою чергу повинен бути підключений до тієї ж групи, але вже на Фейсбуці.

Читайте також:
InstaTag - Рибки, акваріум хештегі

Дивимося статистику

Після того, як ви підключили бізнес-профіль, під кожною вашою публікується фотографією стануть доступні статистичні дані. Ви зможете побачити загальна кількість переглядів, загальну цифру вовлечений (лайки плюс коментарі). Також в загальній статистиці відображається інформація про те, користувачі якої країни (міста) найбільше вас відвідували, гендерне співвідношення і в який час доби відвідувачі були найбільш активні.

Увага!!! Це важливо! Дані за статистикою ваших публікацій почнуть збиратися тільки після переходу на бізнес-профіль, а все, що було до цього моменту так і залишиться таємницею.

Статистика фото в додатку

Дізнатися статистичні дані перегляду якогось окремого фото нескладно. Досить просто відкрити інтересуемий посаду і натиснути полі «Подивитися статистику».

Верхній рядок – кількість лайків і збережень.

Друга сходинка – відвідування та охоплення.

Якщо провести пальцем вгору по цій статистиці, то можна дізнатися додаткову інформацію про статистичному матеріалі даного поста.

Як подивитися в Инстаграме хто зберіг фото   лайфхаки

Чи можна дізнатися, хто зробив скріншот публікації?

Користувачі популярного додатка Instagram не можуть робити анонімні скріншоти в Сториз. Поки що розробники сервісу ще тестують дану функцію. Але повноцінне введення даної функції допоможе користувачам побачити, хто не просто переглядає сторінки, а «краде» їх сториз. Така тактика додатки захистить користувача від непомітних наведываний анонімних відвідувачів і від запозичень контенту. Бояться такого нововведення користувачам, не варто, адже якщо вони захочуть зробити скришот, то від соцмережі спочатку вискочить попередження.

При цьому автор публікації від соцмережі отримає повідомлення про те, що відбувається скріншоті його власних публікацій, хоча, нагадаємо, що хто саме це робить, користувач не дізнається. Але все виявляється відносно. Дізнатися «винуватця» все-таки реально. Для цього потрібно зайти в список людей, які переглядали дане фото, і «викрадачі» будуть відзначені особливим значком.

Читайте також:
Не приходить код підтвердження Instagram: основні причини, що робити

Розробники планують, що після запуску функції кожен користувач мережі в обов’язковому порядку отримає спеціальне попередження, в якому говориться, що наступний зроблений скріншот, призведе до того, що людина, яка його запостив, буде про це поінформований. Також під кожною Stories буде дві колонки. Перша колонка – список людей, які переглядали вашу публікацію, а друга – список акаунтів, які цю публікацію заскринили. Нагадаємо, що сервіс все ще тестується (особливо це стосується функції оповіщення) і тому доступний обмеженому числу користувачів.

Моя довідка - Корисні поради