Як подивитися в Instagram, хто заходив на мою сторінку

Як подивитися в Instagram, хто заходив на мою сторінку? Соціальна мережа Instagram на даний момент вважається однією з найбільш популярних у всьому світі, на просторах мережі збережені мільйони фотографій і роликів, які завантажуються користувачами з метою поділитися з друзями, клієнтами сторонніми людьми. Функція перегляду людей, які заходили на вашу сторінку і дивилися фотографії, на даний момент в соціальній мережі відсутня, адміністрація не планує вводити її найближчим часом.

Як подивитися в Instagram, хто заходив на мою сторінку

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку в Инстаграме

В останніх оновленнях соціальної мережі була введена можливість перегляду статистики відвідувань сторінки і конкретних публікацій. Статистична інформація доступні для бізнес-акаунтів і сторінок авторів, для звичайних особистих акаунтів у соціальній мережі така можливість не передбачена.

Головний недолік статистики – вона показує тільки узагальнені дані – просто кількість користувачів, які дивилися і лайкали запис. Функція дозволяє стежити за тим, який контент актуальне серед ваших передплатників, щоб надалі публікувати тільки подібну інформацію.

Ніякої конкретної інформації про кожного користувача не надається, ви не зможете подивитися його ім’я і перейти на сторінку, якщо він не проявив активність і не поставив лайк під відео.

Можна спробувати обчислити ip-адресу користувача. Але і з цим не все так просто, так як більшість провайдерів інтернет надають користувача динамічні адреси, отримана інформація може бути просто марна.

Можна подивитися, хто заходив у Инстаграмме на мою сторінку

Якщо статистичної інформації вам достатньо, для перегляду даних про кількість користувачів, що заходили на сторінку і дивилися ваші фотки, необхідно змінити статус облікового запису. Для цього:

  1. Заходимо в соціальну мережу через офіційне додаток, за необхідності вводимо логін і пароль для доступу до аккаунту.
  2. У нижній частині екрана клацаємо на гурток з аватаром, щоб зайти на свою сторінку.
  3. У правому верхньому куті натискаємо значок з трьома смужками для доступу до бічного меню. Зі списку в самому низу вибираємо пункт «Налаштування».
  4. Вибираємо розділ «Запис» і клацаємо на посилання «Перейти на професійний аккаунт».
  5. Вибираємо відповідний вид облікового запису.
  6. Знайомимося з можливостями, які будуть відкриті при активації функції.
  7. Слідуємо вказівок на екрані для зміни статусу.

Як подивитися в Instagram, хто заходив на мою сторінку

Тепер на вашій сторінці з’явиться спеціальний розділ «Статистика». Перехід до розділу здійснюється через бічне меню з трьома крапками. У розділі можна подивитися дані по всій активності на вашій сторінці, по передплатникам, по конкретних публікацій. Статистична інформація почне вестися з моменту створення публічного облікового запису.

Як в Инстаграмме подивитися, хто заходив до тебе на сторінку

Ще один простий і безпечний спосіб перегляду, хто заходить на сторінку постійно і переглядає публікації – завантажити нову сторіс і почекати деякий час, поки користувачі не подивляться її.

Для додавання історії необхідно свайпнуть по екрани вліво для доступу до спеціального меню додавання роликів. Також можна натиснути на зображення свого аватара в правому верхньому куті. Другий спосіб працює тільки у випадку, якщо до цього ви не додавали запису в історію.

Як дізнатися, хто дивився історію в Инстаграме:

  1. Перегорніть до потрібної історії.
  2. У лівому нижньому куті знаходиться значок «Переглянуто».
  3. Натисніть на нього, щоб перейти до списку користувачів, що переглядали завантажений ролик і відвідували вашу сторінку.

Зверніть увагу, що список користувачів, які дивилися історію, доступний тільки протягом 24 годин після завантаження ролика. Надалі дані будуть недоступні, навіть якщо ви отримаєте ролик з архіву і помістити його в розділ «Актуальні».

Як подивитися в Instagram, хто заходив на мою сторінку

В інтернеті можна знайти величезну кількість пропозицій і спеціального софту, який нібито допомагає дивитися список користувачів, які заходили на вашу сторінку, дивилися історії, фотографії і відео. Найчастіше такий софт містить в собі шкідливий код, також завантаження подібних додатків може призвести до втрати даних від аккаунта.

Моя довідка - Корисні поради