Як подивитися сторіс в Instagram без реєстрації: з комп’ютера і телефону

Як подивитися історію в Instagram без реєстрації? Розділ «stories» в соціальній мережі Instagram примітний тим, що власник контенту переглядає список тих, хто бачив ці публікації. Така можливість є тільки тут, і не поширюється на посади в стрічці. Тому багато блогери і користувачі віддають перевагу такому формату взаємодії з аудиторією.

Як подивитися сторіс в Instagram без реєстрації: з компютера і телефону

Як подивитися сториз в Instagram без реєстрації

Для початку ознайомимося з особливостями цього формату:

 • триває 15 секунд;
 • підтримуються формати джпег птг, мп4;
 • прийнятні пропорції 9:16;
 • зникає через 24 години;
 • можливо переглянути архів.

Є кілька варіантів, щоб дивитися сториз в instagram без реєстрації через основний профайл:

 • створити фейковий профіль і заходити через нього;
 • через сторонні онлайн-ресурси;
 • за допомогою ботів;
 • через спеціальні мобільні додатки.

Потреба анонімного ознайомлення з матеріалами зустрічається часто, і обумовлена різними обставинами. Тому важливо мати під рукою перевірені утиліти, які точно допоможуть у спірній ситуації.

Як подивитися сторіс в Instagram з комп’ютера без реєстрації

Розглянемо актуальні можливості по анонімному перегляду через комп’ютер або ноутбук. Нижче наведено короткі огляди на ефективні веб-сайти.

 • Storiesig — це перший ресурс в цьому напрямку. Він надає можливість всім бажаючим переглядати історії анонімно, так і завантажувати матеріали на носій. Інтерфейс просто — вписуєте логін і клікаєте на Enter для пошуку запису.Як подивитися сторіс в Instagram без реєстрації: з компютера і телефону
 • Gramtool — сайт, на якому зібрали безліч корисних інструментів для роботи в соціальній мережі Instagram. Тут за посиланням дозволено дивитися в режимі «інкогніто» різні історії.
 • Insta-Stories трохи відрізняється від своїх конкурентів, тут прості інструменти і доступний інтерфейс. Сайт також дозволяє переглядати розділ «Актуальне» і збережені публікації. Також доступна опція «Завантажити».

Як подивитися сторіс в Instagram з телефону без реєстрації

Якщо ви віддаєте перевагу працювати з інформацією соціальної мережі через мобільний, тобто дві ефективні утиліти. Перша підходить на Айфон, друга — на Андроїд.

Як подивитися сторіс в Instagram без реєстрації: з компютера і телефону

 1. Додаток Story Reposter скачується на мобільні пристрої. Після запуску програми введіть нікнейм юзера і натисніть на іконку Search. Після цього дочекайтеся появи списку збігів. Відкриваєте сторінки, і переглядаєте перелік історій, які ще не встигли віддалитися.
 2. Додаток Story Saver доступно безкоштовно Плей Маркеті. Софт примітний тим, що дозволяє переглядати матеріали з Stories навіть від приватних акаунтів.

Особливістю Story Reposter і Story Saver є простий і зручний функціонал. Тут не доводиться реєструватися, вказувати номер телефону, пошту, проходить верифікацію. Всього в два кліка ви знайдете потрібну інформацію. А головне — залишитеся в режимі «інкогніто», і ніхто не дізнається про ваші інтереси.

Моя довідка - Корисні поради