Як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд?

Так як багато використовують соціальну мережу Instagram для ведення бізнесу та просування власних продуктів, регулярно адміністрація впроваджує нові функції, які можуть бути корисними для підприємців і публічних особистостей. Одним з таких розширень є статистика. І хоча такий інструмент був вбудований вже давно, багато користувачі і власники комерційних акаунтів досі не знають, як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд.

Саме цій темі і буде присвячена сьогоднішня стаття. У ній ми розберемо основні можливості, які надає цей інструмент, і навчимося ефективно аналізувати отриману інформацію і використовувати її для просування власного профілю. Отже, приступимо.

Що показує статистика в Instagram?

Статистика в Instagram охоплює відразу кілька типів даних про досліджуваному профілі. З її допомогою можна оцінити охоплення аудиторії, її активність, комерційний успіх і відгук публіки на різні історії та публікації. Вона дає вичерпну інформацію про залишених лайку і коментарях за певний період, скільки людей переглянуло відео, яку аудиторію охоплює аккаунт, і що цікавить передплатників.

Як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд?

Регулярно вивчаючи графіки і статистику, можна точно оцінити темпи і перспективи зростання аудиторії, яка кількість лайків в середньому «заслуговує» кожна з публікацій, а також одну з найважливіших показників – коефіцієнт залучення, у професійних колах відомий як ER.

Також це може стати в нагоді під час купівлі реклами у різних блогерів. Як правило, найбільш успішні з них охоче діляться своєю статистикою, щоб замовник міг оцінити ефективність реклами та доцільність її покупки у того чи іншого рекламодавця.

Просунуті підприємці (або ті, хто ведуть їх комерційні сторінки) складають контент-стратегії, на основі цифр з статистики Инстаграма, тобто публікують матеріали, схожі по зовнішньому оформленню і внутрішнім змістом на ті, що отримали самий «теплий» відгук публіки.

У розділі статистики власник облікового запису може побачити такі «зведення»:

 • Охоплення, тобто кількість УНІКАЛЬНИХ переглядів, який вважається за принципом 1 користувач – 1 перегляд.
 • Покази, по суті той же самий охоплення, однак тут цифри будуть набагато вище, так як враховуються всі перегляди без урахування унікальності.

Як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд?

 • Окремо виділяють перегляди профілю. Вони також відносяться до категорії неуникальных, наприклад, якщо 1 передплатник прогляне профіль 200 разів, то буде враховуватися саме 200 відвідувань, а не одне.
 • Кліки по посиланнях на сайт показують, скільки разів користувачі перейшли з вашої сторінки на ваш веб-ресурс, вказаний в шапці профілю.

Як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд?

 • Також є окремий інструментарій, орієнтований саме на публікації. У цьому розділі можна подивитися, скільки користувачів переглянули, оцінили або залишили свій коментар під тією чи іншою записом. Він включає в себе наступні параметри: покази (неунікальні), охоплення (унікальні), лайки, коментарі (вони об’єднані в метрику «Залученість» – загальну реакцію на посаду), а також кількість збережень обраної публікації.
 • Аналізувати по більшості параметрів можна також історії та прямі трансляції.
 • Додатково доступно зручне графічне зображення по активності передплатників і інших користувачів, з фільтром з демографії.

Радимо прочитати: “Причини, чому не відображається статистика в Instagram”.

Як подивитися статистику на Андроїд?

З функціональністю і корисністю інструменту ми розібралися, тепер перейдемо до того, як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд.

Для цього є три зручних способу:

 • Традиційний, тобто без використання додаткових ресурсів і майданчиків. Реалізується він прямо з програми, вибравши значок Діаграми в шапці профілю на головній сторінці (при умові, що у вас коштує бізнес-профіль.
 • Використовуючи додаткові програми для смартфона.
 • Перейшовши на спеціальні аналізують ресурси на комп’ютері.
 • Про програми ми поговоримо пізніше. Відразу варто відзначити, що вони дають більш розширену зведення різних параметрах активності на вашому акаунті, в тому числі і інформацію про те, хто відписався в Инстаграме. Додаток для Андроїд – це зручний спосіб постійного мобільного моніторингу ефективності комерційної діяльності сторінки.

  Як дивитися статистику за публікаціями?

  Для того щоб подивитися докладний звіт про успіх кожного окремого поста, не обов’язково вивчати всі Instagram-зведення. Для цього достатньо просто натиснути на конпку, яка розташована між текстом і самої вас цікавить записом.

  Як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд?

  Дана метрика доступна тільки власникові облікового запису, і є конфіденційною – недоступною для аудиторії.

  Програми для перегляду статистики в Instagram

  Програм для перегляду статистики дуже багато, і регулярно з’являються нові, більш досконалі, що надають повну інформацію та можливість ефективно використовувати її в своїх цілях, наприклад, завантажувати у вигляді таблиць Excel. Ми виділимо лише три найбільш функціональних:

  • Picalytics – ресурс, націлений на глибокий аналіз Instagram. Крім стандартного набору функцій: подивитися гостей, дізнатися, хто відписався, скільки людей поставили лайки та інше, тут можна отримати більше 35 метрик, які націлені на три категорії: активність, залученість і оптимізація параметрів.

  Як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд?

  • Minter.io також знає, як зробити статистику, корисну підприємцям. Тут також присутній глибокий аналіз потрібних показників. Є можливість роботи з декількома профілями одночасно.
  • Закриває список Iconosquare. У російськомовному сегменті він отримав найбільшу популярність і позитивні відгуки користувачів. Він може дати оцінку будь-якого виду активності та залученості, допомогти у створенні контент-плану і підібрати оптимальний час для публікації постів.

  Як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд?

  Більше про програми для перегляду статистики – у статті за посиланням.

  Чому недоступна статистика на Андроїд?

  Щоб працювати зі статистикою на Андроїд, запис повинен відповідати двом вимогам:

 • Мати статус комерційного профілю.
 • Аудиторія передплатників повинна бути більше ста чоловік.
 • Якщо хоча б одна з умов не буде виконуватися, статистика буде недоступна.

  Висновок

  У даній статті ми розібрали, як подивитися статистику в Инстаграме на Андроїд, і для чого це розширення згодиться. При правильному використанні такі зведення можуть стати могутньою зброєю в руках підприємця, і допомогти йому в просуванні.

  Моя довідка - Корисні поради