Як подивитися статистику в Instagram (Instagram)

Як подивитися статистику в Instagram (Instagram)

Соціальна мережа Instagram приваблює не тільки середньостатистичних користувачів, але і власників бізнесу різного масштабу. Щоб якісно розкрутити робочий аккаунт, необхідно знати основні плюси і мінуси своєї сторінки. Для цього потрібно відслідковувати статистику активності фоловерів на постійній основі. Не всі инстажители знають, як і де це зробити.

Як подивитися статистику в Instagram (Instagram)

Для початку варто розібратися, що являє собою статистична інформація в Instagram. Це так звана динаміка підписок/відписок/лайків/репостов/коментарів. Іншими словами, будь-яка активність ваших передплатників.

Щоб переглянути статистичні дані в Инстаграме, можна скористатися:

 • Бізнес-аккаунтом в Facebook;
 • Спеціальними додатками (наприклад, Iconosquare, Statigram).

  Тут ви знайдете всю необхідну інформацію про особистій сторінці в соціальній мережі.

  Перегляд статистики в Инстаграме за допомогою Facebook

  Крок №1. Якщо у вас ще немає особистого аккаунту на сайті, вам буде потрібно зареєструватися в Фейсбуці і створити нову сторінку. Новачкам слід пояснити, що «сторінка в соціальній мережі – це щось на кшталт «групи», тільки з деякими відмінностями. Сторінку може переглядати будь-яка людина, навіть незареєстрований користувач.

  Як створити нову сторінку? Користувачеві потрібно визначитися з її категорією, вказати адресу особистого веб-сайту і заповнити графу «Про сторінку». При бажанні можна обійтися без завантаження фотографії. Далі потрібно зберегти інформацію, створити сторінку і перевірити все через старичка в Инстаграме. Створювати сторінки в Фейсбуці можуть тільки представники офіційних брендів або відомі особистості. Адміністрація соціальної мережі блокує «фейкові» сторінки.

  Крок №2. Щоб переглядати статистику через Фейсбук, знадобиться прив’язка сторінки. Примітно, що до однієї бізнес-сторінці можна прив’язати тільки один акаунт Instagram. Інструкція: зайдіть в меню Instagram і вберите пункт «Пов’язані акаунти». Виберіть соціальну мережу Фейсбук, заповніть всі необхідні дані.

  Сторінка в Instagram може бути прив’язана як до персональної хроніці на Фейсбук, так і до окремо взятої «Сторінці». В даному випадку необхідно вибрати «Сторінку, якою ви керуєте». За аналогічною схемою можна здійснити прив’язку аккаунта через особистий профіль на Фейсбуці. Послідовність дій інтуїтивно зрозуміла.

  Для перегляду статистики через Фейсбук існує спеціальна кнопка. Тепер вам доступна будь-яка інформація про активність передплатників і інших користувачів (охоплення, перегляди, демографічні дані та багато інші корисні показники, що спрощують контроль над сторінкою).

  Як подивитися статистику в Instagram (Instagram)

  Перегляд статистики через Iconosquare

  Для швидкого і зручного перегляду статистичних даних облікового запису існує прекрасний сайт під назвою Iconosquare.

  Він допомагає визначити:

  • Динаміку активності персональної сторінки та сторінок передплатників (у вигляді графіка);
  • ТОП популярних публікацій (записи, що зібрали найбільшу кількість лайків);
  • Нові підписки і відписки;
  • Публікації, що потрапили в категорію «Популярний»;
  • Найактивніших передплатників на сторінці.

  Дана інформація спрощує ведення профілю і допомагає його власнику вдосконалювати різні стратегії в Instagram. На сайті Iconosquare можна переглянути найпопулярніші фотографії на сторінці з урахуванням найбільш «влучних» тегів. Іншими словами, ви завжди будете знати причини потрапляння поста в ТОП і зможете використовувати ці хитрощі при публікації таких записів. Це дуже зручно.

  Перегляд статистики з допомогою Statigram

  Як подивитися статистику в Instagram (Instagram)

  Це ще один корисний сервіс-аналог для ознайомлення зі статистикою у популярній соціальній мережі. Тут можна переглянути ТОП-5 фотографій, які набрали найбільшу кількість коментарів та лайків (окремо по кожному із запитів). Також є корисна інформація, пов’язана з застосуванням фільтрів до фотографій. Це все і багато іншого, досить просто відстежувати на сайті. Statigram надає статистичну інформацію по тегам і користувачам – дуже приємний бонус для тих, хто любить завжди бути в курсі найдрібніших подробиць.

  Додаток FollowMe

  Даний сервіс, крім традиційного збору статистичної інформації, дозволяє власникам акаунтів в Instagram примножити кількість передплатників на сторінці. Відразу варто відзначити той факт, що ця послуга не відноситься до розряду безкоштовних можливостей (користувачеві потрібні спеціальні віртуальні монети, куплені за реальні кошти). Монети також можна заробити шляхом виконання різних завдань.

  Як подивитися статистику в Instagram (Instagram)

  Мобільний додаток FollowMe – це самий підходящий варіант для власників смартфонів. Корисний сервіс буде завжди у вас під рукою, у будь-який час дня і ночі. Тут можна обчислити список тих фоловерів, які ніколи не виявляли інтерес до вашого персонального профілю. Ясна річ, мова йде про лайку і коментарях. Так, подібна ситуація – поширене явище в мережі.

  При бажанні всіх «байдужих товаришів» можна видалити, скориставшись спеціальною кнопкою. Ця функція економить багато часу та зусиль. Тільки уявіть, якщо б довелося шукати їх вручну в величезному списку людей.

  Додаток допомагає відслідковувати активність друзів, демонструючи точну кількість лайків та коментарів, залишених цими людьми на сторінці. Також можна з легкістю дізнатися, хто з передплатників ставить лайки, але ніколи не коментує записи. А ще FollowMe обчислює фоловерів, які відписалися від вас, але продовжують лайкати/коментувати пости.

  Як ви встигли помітити, це популярний додаток може похвалитися дуже багатим функціоналом. Додаткові бонуси: тут також вказуються найпопулярніші публікації за тиждень/місяць/весь період існування аккаунта. Активність передплатників показана у вигляді графіків. Ці дані можна переглянути по годиннику, що дуже зручно для докладного аналізу поточної активності інших користувачів в конкретному профілі. Якщо соціальна мережа Instagram використовується в якості інструменту для просування бізнесу, вищезазначені сервіси знадобляться його власнику як не можна до речі.

 • Моя довідка - Корисні поради