Як подивитися статистику в Instagram через телефон

Як подивитися статистику в instagram, коли всі необхідні дії для відкриття виконані? Профіль переведений в бізнес-формат, теоретично відкриваються нові можливості. Людина прагне систематизувати дані з покон віків. Збираються відомості про різних сферах життя. Наприклад, ведеться перепис населення. Мета – з’ясувати збільшення або зменшення кількості жителів на заданій території. Такі дії називаються збором статистики. Теж відбувається і в інтернеті. Кожна соціальна мережа веде свій підрахунок для поліпшення своєї роботи.

Як подивитися статистику в Инстаграмме

У старі часи доступу до цінної інформації у простих обивателів не було. Доводилося викручуватися. Шукати сторонні ресурси. Шляхом проб і помилок підбирати відповідний додаток, щоб дізнатися, хто і скільки разів дивився пост. Становище змінилося. Адміністрація почула своїх користувачів, додавши можливість робити аналіз ефективності облікового запису не виходячи з програми.

В офіційному додатку безліч опцій. Блогер або бізнесмен з легкістю дізнається важливі показники залученості і охоплення потенційної аудиторії.

Доступні такі важливі пункти:

 • Контент. Тут зібрана інформація про публікаціях.
 • Дії. Аналізуються цифри лайкнувших і зберегли пост. Хто поділився вашим контентом з іншими і скільки разів.
 • Аудиторія. Показує кількість підписантів і віддалився людей. Графічно показано географічні відомості про передплатників. Віковий діапазон ваших фоловерів.

Як подивитися статистику в Instagram через телефон

Як подивитися статистику публікації

Про те, як дивитися статистику в инстаграме, поговорили. Досить відкрити налаштування і вибрати пункт з цією назвою. Перехід на потрібний тип профілю безкоштовний і простий, що багатьох приваблює. В профілі доступна загальна інформація, поділена на три пункти. Детальніше показуємо на скріншотах. Крім, доступні числа кожної публікації окремо. Для чого це потрібно? Додаючи той чи інший контент, людина розраховує на максимальну віддачу. Важливо розуміти, що заходить своїм шанувальникам, а на що краще не витрачати. Наприклад, сухі інформаційні пости апріорі набирають менше лайків, ніж гумористичні. Маючи в розпорядженні розважальний паблік, дозволити виставляти серйозні тексти часто означає втратити частину аудиторії. Інша справа, коли сторінка спочатку адаптована під серйозний матеріал. Тоді до вас підпишуться тільки ті, кому дійсно буде цікавий ваш контент. Гумор в тему, зрідка публікується у блозі, тільки збільшить кількість фоловерів. Тому так важливо відстежувати зміни уподобань.

 1. Заходимо в свій профіль.
 2. Бачимо список публікацій і переводимо їх в перегляд стрічкою.
 3. Тиснемо «подивитися статистику» внизу кожної публікації
 4. У відображеному вікні вилізе вся потрібна інформація. А саме: цифри лайків, коментарів, збережень і репостов.
 5. Спускаючись нижче по тексту, бачимо взаємодії з публікацією. Охоплення і залучення цільових відвідувачів.
Читайте також:
Instagram і Ютуб: найкращий тандем для розкрутки і доходу

Як подивитися статистику в Instagram через телефон

Як подивитися статистику фото

Аналіз інформації відбувається в кілька етапів. Він розбитий на підпункти і рядки. У верхній ми бачимо основні і максимально важливі для нас метрики. Багато користувачі плутають функції, які показують графи «охоплення» і «покази». Не зрозуміло, чим вони відрізняються один від одного. Давайте розбиратися. Охоплення – це те, скільки чоловік фактично подивилося пост. Покази відображають відомості про те, скільки разів вашу публікацію вивів для показу сам алгоритм instagram. Можна з’ясувати навіть те, у вдалий час опублікована фотографія. Вдалими вважаються години 9 ранку і 9 вечора. Тому що люди їдуть на роботу, і відпочивають після неї. А значить, контент, доданий в цей час, має більше шансів на те, щоб набрати величезну кількість лайків порівняно з тими, які викладені в інші години.

Як подивитися статистику відвідувань

Відвідування – це те, за чим женуться всі поважаючі себе блогери. Який сенс робити що-то, якщо цього ніхто не бачить? Рекламодавці запитують статистику перед тим як замовити рекламу. Відомості про відвідування виводяться відразу, як ви зайдете в свій кабінет через телефон. Оновлення відбувається кожного дня. Але підрахунок досить своєрідний. Виводиться середнє арифметичне за минулі сім днів.

Як дивитися статистику переглядів запису

Взаємодія аудиторії з публікацією і профілем відображається в статистиці. Їй піддаються не тільки публікації в стрічці, але і сторисы. Клікаємо на історію і дивимося, скільки осіб і хто саме дивилися фрагменти вашого життя. Необхідно уточнити, що статистика з’являється при прив’язці сторінки до сторінки у фейсбук. Зробити це можна двома способами, через додаток і через сам фейсбук. Досить пов’язати акаунти між собою. У сторисах є метрики прокручування вперед. Враховуються тільки індивідуальні перегляди. Якщо вашу історію дивилося 100 осіб, відобразитися 100 переглядів. Якщо ж дивився тільки 1 , але сто разів, все одно покаже тільки один перегляд. Існують відповіді, що позначають переходи користувачів з історій в директ для зв’язку.

Читайте також:
Як зареєструватися в Инстаграме з комп'ютера: 3 робочих способу

На Андроїді

Уточнимо, як подивитися статистику в инстаграме на телефоні з платформою андроїд. Для цього потрібно:

 1. Мати сторінку з можливістю показу статистичних даних.
 2. Відкрити профіль і налаштування, натиснувши на шестірню внизу екрану.
 3. Натиснути на статистику і подивитися.

Як бачимо, нічого складного немає. Розробники постаралися зробити аналіз зручним для користувачів.

Як подивитися статистику в Instagram через телефон

На Айфоне

Як подивитися статистику в инстаграме на айфоне, задають люди, звиклі до складнощів користування системою IOS. Вона досить заплутана, і для людини, звиклої до андроїдам, важко переключитися на інший тип управління. Що стосується програми инсты, тут все спрощено до неподобства. Дії ті ж, що і у власників інших гаджетів.
Як подивитися скільки часу проводиш в instagram
Корисна фішка, що дозволяє простежити скільки часу ми витрачаємо на роботу в мережі або на безцільне перегортання стрічки. Щоб задовольнити цікавість достатньо:

 1. Відкрити налаштування.
 2. Знайти в списку графу «Ваші дії».
 3. Ви побачите час, проведений в додатку з точністю до хвилин.

Таким чином аналіз сторінки не виходячи з офіційного додатки

Моя довідка - Корисні поради