Як подивитися скільки часу проводиш в Instagram

Одна з оригінальних ідей, яка була впроваджена у вигляді функції для Instagrama – кількість дій і лічильник часу, проведеного в соціальній мережі. Крім графіка і середнім показником, власнику сторінки доступні попередження та «будильник». Подивитися скільки часу проводиш в Инстаграме можна в меню налаштувань.

Стандартна функція відстеження часу в Instagram

Дізнатися скільки часу проводиш в Инстаграме стало доступно з останнім оновленням. Користувачеві потрібно перейти в меню «Налаштування» і «Ваші дії».

Функція не з’явиться, якщо:

 • додаток не було оновлено. Версія Instagram застаріла, її потрібно оновити в Play Market або iTunes;
 • регіон. Деякі функції можуть бути недоступні навіть регулярних оновлень. Проблема в тому, що параметри ще не були додані версію для певного регіону;
 • особливості операційної системи смартфона. Instagram припиняє підтримку на пристроях, де встановлено застаріле ПЗ.

Як подивитися скільки часу проводиш в Instagram

У розділі «Ваші дії» першим вказаний графік і напис: «Ви провели в Инстаграме таку кількість часу».

Система автоматично збирає дані по діям власника сторінки. Якщо включити додаток і заблокувати екран – лічильник буде зупинений. Відлік почнеться заново, як тільки користувач перейде в інший профіль, поставить лайк або напише коментар.

Додаткові функції:

 • встановити нагадування. Натиснувши по розділу, з’являться годинник і можливість вибрати часовий діапазон. Як тільки користувач досяг ліміту – у додатку задзвенить будильник;
 • налаштування сповіщень. Параметри для відключення повідомлень, повідомлень з передплати, прямих ефірів в режимі очікування.

Щоб перейти в розділ «Ваші дії»:

 1. Авторизуватися в Instagram.Як подивитися скільки часу проводиш в Instagram
 2. Відкрити бічне меню – Ваші дії.

В статистиці також зазначено кількість часу по днях. Перемістивши покажчик, можна подивитися скільки дій було виконано вчора або на початку тижня.

Додаток для контролю часу

Якщо функція не з’явилася у списку доступних, власник облікового запису може сам обмежити час, проведений за листуванням або переглядом відео.

Програми для відстеження часу в соціальних мережах працюють для різних типів соціальних мереж. Користувачеві потрібно вказати, за якими програмними продуктами буде встановлено стеження.

Список популярних програми для обмеження часу в мережі:

 • AppDetox. Вказують час на використання соціальних мереж. Якщо користувач порушив встановлений термін – додаток це зафіксує і попросить зробити перерву;
 • AntiSocial. Виводить на екран графік, де вказано скільки часу проводиш в Instagram та інших додатках. Підрахунок результатів, ліміти та розклад роботи;
 • Forest. Ігровий таймер, де потрібно виконувати завдання, дивитися за лічильником часу і ставити блокування на соціальні мережі.

Як подивитися скільки часу проводиш в Instagram

Призначені не тільки для особистого таймінгу, але і батьківського контролю. Приміром, через AntiSocial можна вказати таймери, відкривши заблокований додаток – від ігрового рахунку будуть відраховані бали. Доступний таймер і перегляд результатів.

Інструкція, як обмежити час з допомогою Forest:

 1. Завантажити та встановити програму через Play Market або iTunes (посилання вище).
 2. Відкрити – погодитися з правилами – підтвердити використання даних.
 3. Вибрати час на циферблаті – «Посадити дерево».
 4. По закінченню строку, додаток оповіщати користувача про його успіхи.Як подивитися скільки часу проводиш в Instagram

Forest блокує всі сервіси, підвищуючи продуктивність, але повідомлення будуть з’являються як зазвичай. Щоб отримати доступ до соціальних мереж та Інтернету, користувачеві доведеться «зрубати дерево». Така ігрова форма показує кількість часу без інтернету.

У додатках також є спеціальний таймер: Space Break Phone. У його завдання входить статистика, можливість поділитися результатом з друзями, інструменти для економії заряду смартфона.

Як зменшити час, проведений в Instagram

Середньостатистичний користувач проводить в Інтернеті близько 3 годин в день. Не рахуючи роботи та листувань, більша частина часу витрачається на перегляд відео і фотографій.

Щоб зменшити цей показник, допоможе тайм-менеджмент або будильники. У першому випадку, потрібно розписувати кожну задачу на день і вказувати, скільки часу повинно бути витрачено. З будильниками і додатками простіше: вони повідомлять, коли користувачеві потрібно вийти з мережі.

Для Инстаграма застосовні такі рекомендації:

 • вирішувати важливі завдання заздалегідь. Наприклад, відповідати на повідомлення або коментарі;
 • не переходити в «Рекомендованому» до наступних публікацій;
 • встановити автоматичний постинг. Так, власник сторінки не витрачає зайвий час на пошук теми поста, редагування;
 • відписатися від всіх рідко переглядаються профілів.

Чим більше підписок – тим більше контенту з’являється в Стрічці. Перегляд публікацій у одного знайомого чи друга може зайняти від 5-ти хвилин до години, залежно від кількості фото і відео.

Обов’язково дивитися, скільки часу провів у Инстаграма, вранці і ввечері. Також рекомендується ставити «будильник» в додатку і відключати повідомлення на певний строк. Після – відновити раніше встановлені параметри.

Моя довідка - Корисні поради