Як подивитися кому я ставив лайки в Инстаграме: дивимося свої лайки

Як подивитися кому я ставив лайки в Инстаграме: дивимося свої лайки

«Як подивитися, кому я ставив лайки в Инстаграме» – актуальне питання серед користувачів популярного додатка для обміну фото і спілкування. Like (лайк) – своєрідна система оцінки записів інших користувачів. Усі матеріали також можуть збирати оцінки від відвідувачів профілю і передплатників. Кількість набраних оцінок впливає на потрапляння записів в тренди та популяризацію облікового запису, що є ключовим фактором для збільшення числа підписок.

Вищевказана ситуація робить необхідним розглянути такі питання:

 • хто і скільки разів лайкнув ваші записи в Інсте. Так користувач зможе відслідковувати найбільш популярні публікації, а також виявити інших людей, які виявляють найбільший інтерес до вашого профілю;
 • кому ви ставили свої оцінки. Так ви зможете відстежити вподобані профілі. Також варто відзначити, що в даний час зростає тенденція реклами комерційних пропозицій через цей соціальний проект. У будь-який момент ви можете подивитися зазначені товари і послуги для їх подальшого використання.

У даному матеріалі ми детально розглянемо вищевказані запитання та надамо детальну інструкцію для перегляду отриманих оцінок.

Як подивитися в Инстаграмме свої лайки

Як подивитися кому я ставив лайки в Инстаграме: дивимося свої лайки

Дізнатися, хто оцінив ваші записи можна за допомогою мобільного або браузерної версії Instagram. Зробити це пропонується наступними способами:

 • відкривши будь-яку з ваших публікацій, ви побачите кількість поставлених like іншими користувачами проекту. Увійдіть у свій обліковий запис, щоб отримати доступ до повного списку оцінок. Натисніть на пункт «Ще», після чого на екрані з’явитися меню з іншими учасниками проекту. Також відображається наявність підписки на такий профіль, всього за один клік ви можете оформити її;
 • щоб подивитися більш детальну інформацію, і побачити в який час і коли була поставлена оцінка на фото, клікніть на «Сердечко» у нижній панелі програми. Відкрийте вкладку «Ви». Тут буде відображено інформацію про кількості переглядів історій, запити на підписку та інші рекомендації.
Читайте також:
InstaTag - Пасха хештегі

Варто відзначити, що браузерна версія не підтримує такої опції. Діяльність розробника спрямована на популяризацію мобільних версій програми, в яких присутній розширений функціонал і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, за допомогою якого виконуються всі доступні дії. Також виділяється безліч додаткових програм, синхронізованих з основним сервером Інстаграмма. Деякі з таких розробок значно спрощують відстеження змін у вашому профілі і дозволяють прискорити розвиток облікового запису.

Як подивитися, що я лайкал в Инстаграмме

Більшість користувачів популярного проекту знають, як подивитися лайки в Инстаграме свої, але не знають як відобразити записи, які вони оцінювали. Дана функція була прихована в налаштуваннях облікового запису. Процес отримання доступу до даного розділу може відрізнятися на версіях для Android і iOS.

Розглянемо цей процес на прикладі функціоналу програми для iPhone:

 • Відкрийте в кладку з вашим профілем і натисніть на елемент у вигляді «Трьох смужок», розташований у верхньому правому кутку;
 • Натисніть на пункт «Налаштування», після чого ви будете перенаправлена у головний розділ для установки параметрів;
 • У розділі «Аккаунт» виберіть «Вподобані публікації». Тут будуть відображені записи, на які ви поставили лайки. На жаль, сортування по часу відсутня. Можна додатково налаштувати вигляд відображуваних постів.
 • Як подивитися кому я ставив лайки в Инстаграме: дивимося свої лайки

  Так ви зможете оперативно знайти зазначену запис. Функціонал проекту стрімко розвиваються, нововведення можуть бути спрямовані і для розширення даної можливості. Відстежуйте історію оновлень, щоб залишатися в курсі останніх подій.

  Моя довідка - Корисні поради