Як подивитися кому я ставив лайки в Инстаграме: дивимося свої лайки

Як подивитися кому я ставив лайки в Инстаграме: дивимося свої лайки

«Як подивитися, кому я ставив лайки в Инстаграме» – актуальне питання серед користувачів популярного додатка для обміну фото і спілкування. Like (лайк) – своєрідна система оцінки записів інших користувачів. Усі матеріали також можуть збирати оцінки від відвідувачів профілю і передплатників. Кількість набраних оцінок впливає на потрапляння записів в тренди та популяризацію облікового запису, що є ключовим фактором для збільшення числа підписок.

Вищевказана ситуація робить необхідним розглянути такі питання:

 • хто і скільки разів лайкнув ваші записи в Інсте. Так користувач зможе відслідковувати найбільш популярні публікації, а також виявити інших людей, які виявляють найбільший інтерес до вашого профілю;
 • кому ви ставили свої оцінки. Так ви зможете відстежити вподобані профілі. Також варто відзначити, що в даний час зростає тенденція реклами комерційних пропозицій через цей соціальний проект. У будь-який момент ви можете подивитися зазначені товари і послуги для їх подальшого використання.

У даному матеріалі ми детально розглянемо вищевказані запитання та надамо детальну інструкцію для перегляду отриманих оцінок.

Як подивитися в Инстаграмме свої лайки

Як подивитися кому я ставив лайки в Инстаграме: дивимося свої лайки

Дізнатися, хто оцінив ваші записи можна за допомогою мобільного або браузерної версії Instagram. Зробити це пропонується наступними способами:

 • відкривши будь-яку з ваших публікацій, ви побачите кількість поставлених like іншими користувачами проекту. Увійдіть у свій обліковий запис, щоб отримати доступ до повного списку оцінок. Натисніть на пункт «Ще», після чого на екрані з’явитися меню з іншими учасниками проекту. Також відображається наявність підписки на такий профіль, всього за один клік ви можете оформити її;
 • щоб подивитися більш детальну інформацію, і побачити в який час і коли була поставлена оцінка на фото, клікніть на «Сердечко» у нижній панелі програми. Відкрийте вкладку «Ви». Тут буде відображено інформацію про кількості переглядів історій, запити на підписку та інші рекомендації.

Варто відзначити, що браузерна версія не підтримує такої опції. Діяльність розробника спрямована на популяризацію мобільних версій програми, в яких присутній розширений функціонал і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, за допомогою якого виконуються всі доступні дії. Також виділяється безліч додаткових програм, синхронізованих з основним сервером Інстаграмма. Деякі з таких розробок значно спрощують відстеження змін у вашому профілі і дозволяють прискорити розвиток облікового запису.

Як подивитися, що я лайкал в Инстаграмме

Більшість користувачів популярного проекту знають, як подивитися лайки в Инстаграме свої, але не знають як відобразити записи, які вони оцінювали. Дана функція була прихована в налаштуваннях облікового запису. Процес отримання доступу до даного розділу може відрізнятися на версіях для Android і iOS.

Розглянемо цей процес на прикладі функціоналу програми для iPhone:

 • Відкрийте в кладку з вашим профілем і натисніть на елемент у вигляді «Трьох смужок», розташований у верхньому правому кутку;
 • Натисніть на пункт «Налаштування», після чого ви будете перенаправлена у головний розділ для установки параметрів;
 • У розділі «Аккаунт» виберіть «Вподобані публікації». Тут будуть відображені записи, на які ви поставили лайки. На жаль, сортування по часу відсутня. Можна додатково налаштувати вигляд відображуваних постів.
 • Як подивитися кому я ставив лайки в Инстаграме: дивимося свої лайки

  Так ви зможете оперативно знайти зазначену запис. Функціонал проекту стрімко розвиваються, нововведення можуть бути спрямовані і для розширення даної можливості. Відстежуйте історію оновлень, щоб залишатися в курсі останніх подій.

  Моя довідка - Корисні поради