Як подивитися кому були поставлені лайки в Instagram і прибрати зайві

У Инстаграме доступний розділ: «Сподобалися публікації», де знаходяться всі фотографії та відео, на які користувачі поставив «Мені подобається».

З його допомогою можна дивитися свої відмітки, а через розділ «Повідомлення» — кому ставив лайк в Инстаграме друг або людина з підписок.

Як подивитися кому були поставлені лайки

Дізнатися, кому поставив лайки в Инстаграме можна через «Налаштування» — Вподобані публікації. У списку всі записи, які були відзначені користувачем. При необхідності, можна повернутися до якоїсь окремої публікації: подивитися або прибрати лайк.

Як дізнатися про позначках «Мені подобається»:

 1. Авторизуватися в Инстаграме зі смартфона.
 2. Відкрити «Налаштування» (бічне меню) – Акаунт.Як подивитися кому були поставлені лайки в Instagram і прибрати зайві
 3. Вподобані вам публікації.

Щоб якась публікація була в списку першої, потрібно прибрати і поставити лайк в Инстаграме заново. Таким чином список оновиться, і користувач зможе переглядати раніше цікавий йому контент.

Від уподобань користувача (тобто лайки і коментарі), залежить тип публікацій, які будуть з’являтися в «Рекомендованому». Щоб очистити список, потрібно прибрати лайки з фото в Инстаграме, очистити історію пошуку.

Власник облікового запису може стежити за діями своїх друзів.

Щоб подивитися, кому друг поставив лайк:

 1. Зайти в Повідомлення – Підписки.
 2. Гортати до потрібного користувача.Як подивитися кому були поставлені лайки в Instagram і прибрати зайві
 3. З’явиться інформація про останні оцінених знімках.

Новини зберігаються один тиждень, але якщо підписок багато – розділ оновлюється щодня. Отримати доступ до лайкам та коментарям, які були залишені до взаємної підписки можна.

Як ставити лайки в Історії

Поставити лайк в Инстаграме в Історії можна через функцію знизу «Швидкі реакції». Вона доступна тільки на новій версії соціальної мережі і виділена, як рядок введення текстового повідомлення.

Читайте також:
Як обрізати відео в Инстаграме в історії: на Android і Iphone

Власнику профілю прийде повідомлення, що хтось поставив смайл. Оповіщення буде не в стандартній графі, а в Директе.

Також, зі списку доступних эмоджи можна вибрати: усміхнений смайлик, вогонь, оплески, смуток і конфетті.

Щоб оцінити Stories, слід:

 1. Перейти в Инстаграме в Стрічку – вибрати користувача з поточними Історіями.Як подивитися кому були поставлені лайки в Instagram і прибрати зайві
 2. Натиснути знизу «Надіслати повідомлення» — ввести текст або залишити смайлик.

У Директе відправника і одержувача з’явиться новий чат. Чужу публікацію можна швидко розмістити в своїх Історіях, натиснувши на значок фотоапарата в нижньому куті.

Якщо функція оцінювання не з’явилася:

 • версія Инстаграма застаріла: перейти на офіційний магазин контенту і оновити;
 • видалити і заново завантажити додаток;
 • перевірити підключення до мережі;
 • публікація була видалена в той момент, коли користувач перейшов по ній.

На відміну від стандартних чатів, одержувачеві не прийде запит на листування. У Директе можна оцінити чужу Сторіс, без повідомлення для власника сторінки.

Для цього, перейшовши в чужі Історії, затиснути кнопку «Відправити» — вибрати друга, якому повинно прийти повідомлення. В особистому листуванні можна поставити лайк під текст, картинку або відео.Як подивитися кому були поставлені лайки в Instagram і прибрати зайві

Як прибрати лайки з чужих фото

Прибрати лайки в Инстаграме можна через натискання на вже активний «сердечко». Також, натиснути два рази по фото і запис не буде оцінена.

Щоб видалити всі свої лайки, потрібно повернутися до розділу «Публікації сподобалися вам», в розділі «Налаштування» і окремо видаляти кожен.

Користувач може прибрати лайки в Инстаграме тільки ті, які поставив сам. Якщо публікацію в особистому профілі оцінив інший користувач, то видалити цю інформацію не вийде.

Але можна прибрати повідомлення:

 1. Зайти в розділ «Оповіщення» — прокрутити до потрібної позначки «Мені подобається».
 2. Затиснути палець на екрані з’явиться «Видалити».Як подивитися кому були поставлені лайки в Instagram і прибрати зайві
 3. Підтвердити дію.
Читайте також:
Вушка в Instagram: як зробити і де знайти

Прибрати накручені лайки в Инстаграме можна тільки одним способом – видалити публікацію та розмістити знову. Власник профілю може уникнути подальшої уваги з боку відвідувачів, зробивши сторінку закритою.

Якщо проблема стосується відміток «Мені подобається» певного користувача: перейти на його сторінку та натиснути «Заблокувати».

Не ставляться лайки: що робити

Повідомлення «Дія заблоковано» з’являється в таких випадках:

 • на профіль накладено «тіньової бан»;
 • ліміти. Власник сторінки занадто часто і багато оцінював чужі публікації;
 • немає доступу до Інтернету. Підключитися до стабільної точки доступу і повторити дію.

Ще одна причина, чому не ставляться лайки в Инстаграме: власник іншого профілю заблокував відвідувача.

При оновленні сторінки останній побачить: «Немає записів». Або, чому не можна поставити лайк в Инстаграме: чужа обліковий запис знаходиться під блокуванням. Оповіщення про заблокованому дії з’являється, як у відвідувачів, так і у власника сторінки.

Як подивитися кому були поставлені лайки в Instagram і прибрати зайві

Рішення проблеми «Не можу поставити лайк в Инстаграме»:

 • тимчасово заблокувати свою сторінку. Функція доступна через браузерну версію соціальної мережі. Щоб інформація про «Мені подобається» скинулася, потрібно почекати 4-ри години;
 • з’ясувати, чи не працює сервіс накрутки або інша автоматизована система;
 • почекати 24 години, коли ліміт буде знятий з профілю.

Від «віку» облікового запису залежить доступне кількість лайків на добу. Якщо користувач перевищив його або натискав «Мені подобається» на будь – які публікації Instagram тимчасово заблокує дії.

При систематичному порушенні слід повне блокування профілю, без можливості відновлення.

У Инстаграме можна подивитися, кому поставив лайк власник сторінки, його друзі. Переходячи з фотографій і відео в «Рекомендованому», з’являться записи, які були оцінені користувачами з «Підписки».

Моя довідка - Корисні поради