Як подивитися коли чоловік був у мережі Инстаграме в останній раз

Розробники фотосервісу instagram випустили у світ нову можливість. Тепер кожен бажаючий може дізнатися, як у инстаграме подивитися, коли чоловік був онлайн, — здійснюється відображення статусу активності юзерів у додатку під iOS/Android. Називається нова функція — «Active At». Дана опція вже працює за замовчуванням налаштувань сайту (можна відключити). Люди, з якими здійснювалася листування раніше, побачать, в який час ви заходили в додаток. Реалізована функція за аналогією з WhatsApp і Facebook Messenger. Важлива особливість: відстеження статусу доступно тільки тим, на кого користувач сам підписався.

Як дізнатися, коли людина була в Instagram в останній раз

Додаток досягло високої популярності, в тому числі завдяки тому, що варто тільки сервісом для перегляду і розміщення фотографій. Сьогодні це повноцінний месенджер. Тут не останнє місце займає direct (персональні повідомлення), багатьом клієнтам замінив інші програми, розраховані на обмін інформацією. Саме цей розділ розробники додали нову функцію, яка вже зарекомендувала себе в Telegram, WhatsApp і ін. В директе ви побачите, коли потрібний вам співрозмовник був в останній раз в мережі.

Як подивитися коли чоловік був у мережі Инстаграме в останній раз

Коротка інструкція виглядає наступним чином:

 • перейдіть в стрічку инстаграма і прокрутіть її справа наліво — з’явитися direct-месенджер;
 • під ім’ям обраного користувача подивіться час його недавнього перебування на сайті онлайн.

Багато юзери зазначають, що питання про те, як подивитися, коли чоловік був у мережі инстаграме, не завжди доречний. Тому при бажанні функцію можна швидко вимкнути.

Всі способи

Тут не так все просто, як в соціальній мережі ВКонтакте або Facebook, адже отримати цікаву клієнта інформацію можливо лише за допомогою розділу direct. Вищеописаний спосіб поки є єдиним. Досить відкрити головну вкладку з відображенням новинної стрічки і вгорі праворуч клацнути на посилання «direct». Всі користувачі, які підтримували з вами діалоги, відображаються на екрані. І біля кожного логіна ви без праці побачите, чи є потрібний вам людина в мережі. Якщо ні, то, принаймні, ви дізнаєтеся час його недавнього відвідування.

Дізнатися статус по-іншому поки не представляється можливим. Можливо, в найближчому майбутньому творці улюбленого додатка додадуть інші способи отримання необхідних відомостей. Але на даний момент, якщо бажаєте дізнатися, коли свій аккаунт відвідує певний осіб, відправте йому якесь звернення до директ.

Увага! У web-версії инстаграма можливість роботи з персональними повідомленнями поки відсутня. Тим, хто бажає переглянути цікаві дані, зробити це можна лише за допомогою офіційного додатку.

Як подивитися коли чоловік був у мережі Инстаграме в останній раз

Вимкнути функцію можна через стандартні налаштування. В інших сервісах такої особливості не передбачено. Тут же ви можете приховувати свою активність, причому ця можливість реалізована офіційно. Правда, у випадку з instagram є одне застереження. Відключивши функцію, перегляд активності людей вам також стане недоступний. Зважившись виконати відключення, зробіть наступне:

 • перейдіть на основну сторінку і відшукайте клавішу налаштувань у формі шестерні;
 • перегорніть трохи нижче, щоб знайти підпункт ShowActivityStatus;
 • поставте повзунок у положення «недоступне» (білий колір).
 • Потрібно відзначити, що відключення цієї особливості радує багатьох користувачів.

  Як подивитися коли чоловік був у мережі Инстаграме в останній раз

  Для чого потрібна ця функція

  Будь юзер зможе подивитися, коли його знайомий відвідував персональну сторінку. Такий підхід повинен зробити спілкування людей цікавіше і різноманітніше. Якщо ж ви хочете бути більш потайним, просто перейдіть в налаштування і вимкніть можливість вручну. У цьому випадку і самі не зможете контролювати активність інших користувачів.

  Тепер ви в курсі, як дізнатися, коли користувач инстаграме був в мережі останній раз. Функція постійно тестується і покращується. В результаті кожен користувач инстаграма отримує ту ж можливість, що і юзер Facebook Messenger, WhatsApp і інших систем. Розробники також тестують впровадження функції stories (історії) в месенджер WhatsApp.

  Моя довідка - Корисні поради