Як подивитися історію в Инстаграме з комп’ютера та телефону за весь час: що таке сторіс

З 2016 року в Instagram аапущена нова опція — Stories. Інтерес користувачів не вщухає досі. Як подивитися сторіс в instagram? Чи є від них користь для особистих і комерційних профілів: Відповіді на ці питання будуть нижче.

Що таке сторіс в instagram як його подивитися

Опція Сторіс дозволяє ділиться фотографіями і короткими відеороликами з накладенням рукописних міток, текстового контенту і эмоджи. Досвідчені юзери уже добре розбираються в Історіях, а нові користувачі часто задаються питанням, що таке сторіс в instagram і як його дивитися.

Instagram історії є відмінним способом продемонструвати передплатникам якісь моменти з життя. Для бізнес акаунтів вони теж представляють одну з ключових точок просування рекламних постів. Переглядати історії досить просто — вони розташовані вгорі стрічки. Записи регулярно оновлюються, а термін публікації становить 24 години. Відображення в стрічці будується на принципі взаємодії з профілем іншого користувача. Чим частіше ви відвідуєте сторінку, коментуєте контент і ставите лайки, тим скоріше побачите його нову історію.

Як подивитися історію в Инстаграме з компютера та телефону за весь час: що таке сторіс

Як дивитися в історії инстаграме з комп’ютера

Адміністрація Instagram завжди приділяла більшу увагу мобільному додатком, а не web-інтерфейсу. Стосується це і широти сервісу та функціоналу. Пов’язано це з головною політикою Instagram , яка націлена на швидку публікацію відео і фотоматеріалів. Стандартні можливості ж стаціонарних пристроїв здебільшого призначені для побіжного знайомства з стрічкою і сильно обмежені. Таку позицію можна віднести і до Сториз. Ті, хто користується Instagram з комп’ютера, відзначають, що серед функціоналу, немає навіть натяку на те, що вони можуть подивитися історії друзів зі свого девайса. Це відразу ж привернуло увагу сторонніх програмістів, які почали досить успішно реалізовувати різні плагіни і емулятори.

Якщо вас цікавить питання, як подивитися історію в инстаграме з комп’ютера, зробити це можна за допомогою установки плагіна IG Story для Google Chrome; . Знайти його можна в магазині розширень, ведучи в запит на пошук «Chrome IG Story».

Другим популярним способом перегляду історій з комп’ютера є емулятор ОС Андроїд bluestacks, Знайти його можна на однойменному сайті. Програма абсолютна аналогічна мобільної версії, тому юзеру доступні всі її функції..

Як подивитися історію в Инстаграме з компютера та телефону за весь час: що таке сторіс

З телефону

Зі смартфона Сторіс можна подивитися наступними способами:

 • В профілі користувача.

Для цього треба відкрити сторінку певної людини. Якщо аватар в райдужному обрамленні, історія відкрита для перегляду. Тапнув по аватарці, ви запустите відтворення.

 • З підписок.

Необхідно перейти на вкладку з новинною стрічкою (головна сторінка). Вгорі екрану відобразяться користувачі та список опублікованих історій. Перемикання між ними здійснюється правим або лівим свайпом.

 • Випадковий вибір.

Друга зліва сторінка(вкладка пошуку) відображає не тільки сторіс, але і інший контент випадкових або популярних записів.

Подивитися свої історії можна з головної сторінки аккаунта(тапнув по аватарці) або у вікні новинної стрічки (крайня вкладка ліворуч).

За весь час

Як переглянути всі історії в инстаграме за весь час? З недавнього часу це стало можливим. У Инстаграме з’явилися дві нові функції — «Актуальні історії» і «Особистий архів історій», в якому вони автоматично зберігаються. Функціонал доданий 5 грудня 2017 року, тому сторіс , додані вами раніше, відновити не вдасться.

Тепер кожен користувач може переглянути улюблені моменти і знову відправити їх у Стрічку історій. Для доступу треба натиснути значок «Архів» у профілі. Збережені Сторіс відображаються сіткою з індикаторами дат. Щоб переглянути історію, досить натиснути на неї. Щоб поділитися –клацнути на відповідній кнопці або додати в «Актуальні Історії» (клік «Виділити»).

Перед тим, як дивитися сторіс в instagram, варто зрозуміти, які цілі переслідували розробники при додаванні цієї опції. Instagram Stories створювалися, щоб користувачі в режимі live обмінювалися не особливо важливими, але цікавими моментами. Сториз існують лише 24 години і не показуються в стрічці. Запропонувавши функцію, адміністрація хотіла, щоб в мережі генерувалося як можна більше актуального контенту. На даний момент не вся аудиторія мережі готова публікувати відео та фото звіти в режимі реального часу, без попередньої обробки. Тому, користуючись сторіс, можна утримуватися в топі і залучити багато нових фоловерів.

Багато хто ще не оцінили всіх можливостей нової функції. Разом з тим у новинки є кілька переваг:

 • Сторі дозволяє не спамити стрічку однаковими відео і фото;
 • Комерційні акаунти за допомогою історій можуть робити анонси своєї продукції та послуг;
 • З допомогою історій можна показати, як проходить день;
 • Сториз легше потрапляю в розділ рекомендацій і є хорошим варіантом безкоштовного просування (досить поставити популярний хештег і геометку);
 • Після закінчення 24 годин вони безслідно зникають, що є хорошим стимулом подивитися їх негайно, щоб не упустити щось важливе;
 • Історії мають багато додаткових функцій для редагування(текстовий контент, малюнки, эмоджи, стікери).
 • Якщо профіль має більше 10 тисяч підписчиків, в Сторі можна проставляти посилання, використовуючи їх як актуального та ефективного рекламного інструменту.

  Всі фішки Stories в Instagram

  Як подивитися історію в Инстаграме з компютера та телефону за весь час: що таке сторіс

  Творці регулярно вдосконалюють Сториз і додають до нього нові опції. Користувачам доступні:

  Збільшена колірна палітра

  Стандартна схема містить 28 кольорів, котрі можна знайти в нижній частині екрану за допомогою свайпа. Щоб використовувати більше відтінків колірної шкали, достатньо зафіксувати палець на обраному кольорі.

  Заливка

  Мало хто здогадується про існування цієї функції. Фон можна залишити напівпрозорим або залити потрібним кольором. Для цього необхідно вибрати колір, інструмент «ручка» і утримувати палець на дисплеї 2-3 секунди. Напівпрозора заливка робиться за допомогою інструменту «Маркер».

  Фонова музика

  Додати музику можна за допомогою стороннього відеоредактора. Також можна включити трек в аудіоплеєрі смартфона і зняти звичайне відео.

  Важливо! Звук буде записаний за допомогою вбудованого мікрофона, тому присутні шуми також потраплять в Історію.

  Можливість завантаження старих фотографій

  Обійти добове обмеження можна, зробивши скріншот знімка. Після того як метадані файлу зміняться, він буде вважатися новоствореним документом.

  Режим «Вільні руки»

  Активувати однорічний зум при зйомці відео можна, спочатку утримуючи палець на затвор, а потім зробивши свайп вниз або вгору.

  Селфи стікери

  Функція розташований у меню стікерів і являє собою іконку з камерою. Як подивитися історію в инстаграме і вибрати потрібний ефект? Щоб підібрати потрібний фільтр, треба зробити лівий свайп і перегорнути варіанти.

  Збереження сториз

  Щоб зберегти історію з вдалим кадром в галерею, необхідно використовувати спеціальну кнопку, яка з’являється перед публікацією. Для збереження чужих знімків можна зробити скріншот екрану.

  Одним з останніх корисних нововведень стала функція з питаннями. Тепер фолловери можуть поставити власнику профілю цікавить. Для цього в інтерфейс введений стікер з полем для повідомлення, які збираються під сторіс окремим списком. Для кожного питання передбачений окремий відповідь. Так керівники платформи планують збільшити активність користувачів.

  Моя довідка - Корисні поради