Як подивитися історію в Инстаграме анонімно з телефону на Андроїд і Айфоні

З появою сторіс, багатьох користувачів став хвилювати питання, як подивитися історію в инстаграме щоб тебе не бачили. Instagram— одна з найпопулярніших програм для смартфонів на даний момент. Соціальна мережа дозволяє обмінюватися фотографіями, короткими відеороликами та оцінювати візуальний контент друзів і передплатників. Stories з’явилися в 2016 році. Зберігаються на сервері вони всього 24 години, тому не засмічують стрічку не надто важливими, але цікавими публікаціями.

Перегляд Сторіс можливий через версію програми для смартфонів. Їх відмітною особливістю від звичайного посади стала можливість дізнатися, хто зацікавився записом і переглянув її. Опція доступна тільки для власника профілю, але частина передплатників все одно воліли б дивитися чужі історії в режимі інкогніто. Відразу варто відзначити, що офіційне додаток не передбачає режиму невидимки. Але сторонні розробники не залишили ситуацію без уваги і запропонували аудиторії инстаграма кілька альтернативних варіантів, про які буде розказано нижче.

Як дивитися в історії инстаграме анонімно

Перший спосіб, який приходить в голову при бажанні переглядати чужі історії анонімно,— створення нового облікового запису. Для цього не потрібно володіти якимись спеціальними знаннями і навичками. Прив’язка до номера телефону та електронною поштою не потрібна. Вказувати будь-які особисті дані і вести активне соціальне життя теж немає необхідності. Частина опцій буде недоступна, але сторіс подивитися можна. Простіше кажучи, ви створюєте фэйковую сторінку. Власник профілю буде в курсі, що з цього аккаунта здійснювався перегляд але точно ідентифікувати вас не зможе.

Як подивитися історію в Инстаграме анонімно з телефону на Андроїд і Айфоні

До плюсів цього способу можна віднести можливість одночасної авторизації з декількох акаунтів. Необхідність постійно виходити і знову логінитися з різних акаунтів відсутня, так як їх можна прив’язати один до одного.

Головний мінус — користувач може приховати історію і зробити її доступною тільки для певної аудиторії. У цьому випадку ви, швидше за все, не будете входити в коло довірених осіб, і сторіс відображатися не буде.

Ще одним простим способом, як дивитися сторіс в instagram анонімно, є використання версії для комп’ютера. В цьому випадку мобільний додаток не покаже вас у списку переглянули навіть, якщо ви відвідаєте профіль цікавить особи під своїм аккаунтом.

Як подивитися історію в инстаграме щоб тебе не бачили з телефону

З недавніх пір в інтернет просторі почали з’являтися спеціалізовані сайти, які дозволяють переглядати історію користувачів і здійснювати інші маніпуляції в анонімному режимі. Одним з таких ресурсів став Gramotool . Серед корисних опцій сайту варто виділити:

 • Можливість перегляду instagram сторіс в режимі інкогніто;
 • Завантаження инстаграмм історій в галерею смартфона;
 • Повнорозмірний перегляд аватарки;
 • Скачування з Інстаграмма відео-і фотоконтенту;
 • Накрутка передплатників і лайків.
 • Анонімно дивитися історії в instagram додаток пропонує за наступним алгоритмом:

  • Необхідно пройти нескладну процедуру реєстрації( прив’язка до номера телефону та електронною поштою відсутня);
  • У верхній лівій частині екрана вибрати необхідну опцію (історії);
  • Після перенаправлення на сторінку анонімного перегляду з’явиться в центрі сторінки вікні необхідно ввести логін користувача або посилання на його сторінку.

  Все досить просто, тому кількість користувачів ресурсом постійно збільшується. Також можна використовувати бота з Telegram під ім’ям @IGSpyBot . Для цього в меню пошуку Телеграм треба вести ім’я бота і ввести назву користувача, чию сторіс ви хотіли б переглянути. Можна залишити посилання на пост. Через деякий час бот надішле історії у відеоформаті. Їх також можна скачати в галерею мобільного пристрою. У статистиці сторіс кількість переглядів збільшиться. Але користувач не дізнається, хто саме переглядав контент, так як відбитися ім’я бота. За аналогічним алгоритмом працює і @Instasave_bot.

   

  Установка програми на смартфон

  Самим популярним додатком для анонімного відстеження історій в Инстраграме є Repost Stories for Instagramm. За допомогою програми можна дивитися історії в невидимому режимі, користуватися соціальною мережею і пошуком по передплатникам без авторизації. Усовершенсоваванная версія Repost for Instagram Story також безкоштовна. Плата стягується тільки за певні опції. Розширений функціонал включає в себе можливості:

 • Збереження різного контенту;
 • Синхронізації декількох облікових записів;
 • Публікації в Сторіс файлів старше 24 годин.
 • На Андроїд

  Додаток для анонімного перегляду сторіс на ОС Android називається «StoryView for Instagramm» . Програма цілком справляється зі своїми завданнями, але її установка може бути небезпечною. Воно не є офіційно розробленим софтом для соціальної мережі і не може гарантувати відсутність шкідливого ПО.

  Другим популярним варіантом для Андройдов є додаток Xinsta. Щоб запустити програму, необхідно облдать правами адміністратора, Xposed Installer і SuperSu і Xposed Installer. На оригінальній прошивці софт не піде.

  Як подивитися історію в Инстаграме анонімно з телефону на Андроїд і Айфоні

  Алгоритм використання Xinsta:

  • Викачуємо і встановлюємо софт на смартфон;
  • При появі повідомлення про активації, необхідно погодиться і перезавантажити телефон;
  • Після завантаження треба увійти в програму і включити в лівій вкладці пункт Stories Privacy.

  На айфоне

  Проблему, як переглянути історію в инстаграмме щоб нічого не відобразилося на IOS, можна вирішити за допомогою програми Story Reposter. Воно поширюється через App Store абсолютно безкоштовно і вести всього близько 30 мегабайт. Єдиний нюанс — софт працює тільки на версіях 8.0 і вище. Програма має аналогічний із Инстаграмм інтерфейс, але робить перегляд сторі анонімним.

  Після запуску програми на iPhone або iPad необхідно натиснути значок Search і ввести в діалоговому полі ім’я користувачі, чию історію ви хотіли б побачити. Далі у видачі вибирається потрібний обліковий запис. Зайшовши на нього, ви побачите всі актуальні історії та публікації. Щоб зберегти сториз, треба застосувати команду Share і слідом Save Image. Процедуру можна повторювати будь-яку кількість разів і з необмеженим числом користувачів. Єдине правило — аккаунт не повинен бути захищений налаштуваннями приватності. В іншому випадку програма не зможе його знайти.

  Установка розширення для Google Chrom

  Розширення для перегляду сторіс через браузер Google Chrome носить назву Chrome IG Story. Поширюється воно безкоштовно і встановлюється аналогічно більшої частини подібного софта. Як дивитися в історії инстаграме з комп’ютера анонімно?

  Після установки необхідно відкрити web-версію соціальної мережі і увійдіть до облікового запису. Надалі відвідування і перебування в Инстаграмме буде необов’язковим. Програма зможе працювати навіть через інший сайт.

   

  Після установки софта на панелі інструментів з’явиться кнопка з відомим логотипом. Необхідно натиснути на неї. Маніпуляція відкриє список друзів і користувачів, на яких є підписка. Історії від людей, на яких підписки немає, можна знайти, скориставшись пошуком.

  Як подивитися історію в Инстаграме анонімно з телефону на Андроїд і Айфоні

  Після активації програми вгорі екрана з’явиться іконка з перекресленим оком. Це означає, що режим інкогніто задіяний. Якщо необхідність в анонімному перегляді відсутня, опцію інкогніто можна відключити. Популярні історії будуть відрізнятися від сторіс на смартфоні:

 • У них буде відсутня опція автоматичного перегортання (прищдеться користуватися клавішами навігації на клавіатурі);
 • Одночасно будуть доступні історії лише одного користувача ( щоб перейти на сторіс іншого абонента необхідно закрити профіль першого).
 • Поки ви переглядаєте історії за допомогою анонімного режиму Chrome IG Story, користувач не зможе зафіксувати транспорт для відвідування. Перевірити це можна, відвідавши instagram через офіційне додаток. Іконка обраного облікового запису залишиться яскравою. Якби статистика переглядів спрацювала, вона б стала сірою.

  Моя довідка - Корисні поради