Як подивитися чорний список Инстаграме через комп’ютер і телефон

Як подивитися чорний список Инстаграме, якщо туди помилково був доданий звичайний користувач або якщо потрібно розблокувати раніше заблокований аккаунт? НС дозволяє захистити свою сторінку від докучливих користувачів соціальної мережі. Після блокування людина не зможе переглядати ваші публікації на станиці, опубліковані історії, залишати коментарі під фотографіями або відео, ставити відмітки «Мені подобається».

У соціальній мережі створено спеціальний розділ, де можна легко подивитися всі заблоковані облікові записи і при необхідності розблокувати їх. Нижче буде розглянуто, де НС знаходиться в офіційних програмах соціальної мережі для Андроїд і Айфон, на комп’ютері при використанні декстопной версії сайту.

Як подивитися чорний список Инстаграме через компютер і телефон

Як подивитися чорний список Инстаграмме через телефон

Щоб ознайомитися зі списком людей, що піддалися блокування, необхідно перейти в налаштування соціальної мережі. Функція чорного списку доступна тільки в офіційному додатку Instagram, якщо ви використовуєте декстопную версію, можна лише додавати та вилучати зі списку конкретних користувачів через головну сторінку чужого акаунту.

В останніх версіях програми соцмережі функціонал чорного списку був значно розширений. Тепер можна не просто блокувати акаунти повністю, але і частково обмежувати доступ або вимкнути сповіщення про тієї чи іншої активності на певних сторінках.

У налаштуваннях соціальної мережі тепер є розділ «Неактивні акаунти», «В німому режимі» і «З обмеженим доступом». У налаштуваннях можна ознайомитися з особливостями кожного розділу і вибрати найбільш підходящий. В залежності від необхідного ступеня обмеження активності.

На Android

Як переглянути свій чорний список Инстаграме на Андроїд? Дотримуйтесь покрокової інструкції для переходу до НС:

  1. Запустити на смартфоні мобільний додаток соціальної мережі. Спосіб працює тільки в додатку, в мобільній версії сайту розділ відсутній.
  2. Увійдіть під своїм логіном і паролем.
  3. При вході користувач автоматично потрапляє в розділ «Стрічка», де показуються всі останні публікації передплатників. Необхідно зайти на головну сторінку, для цього в нижньому меню клацаємо на гурток з зображенням аватара.
  4. На головній сторінці в правому верхньому куті натискаємо значок з трьома смужками для виклику бічного контекстного меню.
  5. У списку, що відкрився в самому низу клацаємо на «Налаштування».
  6. Переходимо в розділ «Конфіденційність».

Далі необхідно визначитися зі списком, з якими ви бажаєте ознайомитися. У потрібному розділі буде відображатися ім’я користувача і його аватар.

На IOS

Процедура перегляду людей, що були додані в black-list, на смартфонах і планшетах з операційною системою IOS практично аналогічна з процесом на смартфонах під управлінням Андроїд.

Єдина відмінність, для переходу в розділ налаштувань користувачеві необхідно клацнути в правому верхньому кутку головної сторінки свого аккаунта на зображення шестерні.

Як подивитися чорний список Инстаграме через компютер і телефон

Якщо необхідно виключити з чорного списку користувача з тих чи інших причин, необхідно зайти у розділ по вказаній вище інструкції, натиснути і утримувати потрібний обліковий запис протягом декількох секунд для виклику контекстного меню. З меню вибираємо пункт «Розблокувати». Після цього користувач знову буде відображатися в розділі передплатників і підписок, зможе дивитися ваші публікації, залишати коментарі та лайки.

Як подивитися чорний список Instagram на комп’ютері

Чорний список в Instagram на комп’ютері у вигляді окремого розділу відсутня. Користувачі декстопной версії можуть блокувати докучливих користувачів, але подивитися усі облікові записи, які зазнали блокування з тих чи інших причин, не вийде.

Щоб додати користувача в НС з комп’ютера, необхідно виконати декілька простих кроків:

  1. Знайдіть потрібний обліковий запис. Зробити це можна через публікацію в стрічці, через коментарі під конкретної записом, у пошуку або в списку передплатників, якщо користувач підписаний на вашу сторінку.
  2. На головній сторінці потрібного запису в правому верхньому куті клацніть на кнопку з зображенням трьох точок для виклику контекстного меню.
  3. У розкривному списку виберіть «Заблокувати».
  4. Вкажіть причину блокування облікового запису.Як подивитися чорний список Инстаграме через компютер і телефон

Зверніть увагу на те, що обліковий запис заблокований ви не зможете знайти через підписки у розділі з передплатниками. Якщо потрібно виключити запис з чорного списку, необхідно буде знайти його через інших користувачів або через лайки і коментарі, залишений під старими публікаціями.

Моя довідка - Корисні поради