Як подивитися будь Instagram? Вхід без реєстрації

Соціальні мережі стрімко розвиваються і ростуть. В Instagram цей час налічується більше мільярда користувачів. Тим не менш, не у кожної людини є обліковий запис на цьому сервісі. Але просто необхідно переглянути нові фото колишніх колег або одногрупниць в Instagram. Вхід без реєстрації реальний? І які обмеження накладені соціальною мережею на «безбілетників»?

Які обмеження на перегляд акаунтів в Instagram без реєстрації?

Соціальна мережа була створена для мобільних пристроїв і повноцінний функціонал має тільки в додатку. Але, коли мова йде про перегляд інформації без реєстрації, найзручніше це робити в браузері, навіть якщо вам потрібно зробити це з телефону.

З деяких пір, Instagram ввів обмеження. Тепер через кілька секунд перегляду облікового запису без реєстрації, спливає ось таке вікно.

Як подивитися будь Instagram? Вхід без реєстрації

Щоб позбутися його, потрібно оновити сторінку. Це рятує ненадовго ситуацію, так що можна швиденько переглянути фото.

Зверніть увагу! У браузері на ПК пропозицію зареєструватися вискакує рідше, ніж в мобільній версії.

Розглянемо відмінності реєстрованого профілю від «безбілетника» по пунктах:

 1. Немає можливості потрапити на головну сторінку. Цю функцію заміняє стрічка новин. А раз стрічки немає, що відкривати? Тому потрібно спочатку відкрити чийсь профіль.
 2. Не можна ставити лайки і коментувати. Це цілком логічне обмеження, коментувати його я не буду.
 3. Не можна підписатися. Теж очевидно.
 4. Немає діректа. Анонімних повідомлень від будь-яких людей, як, наприклад, на Аск.фм, тут не передбачено.

Способи переглядати акаунти в Instagram без реєстрації

Не може бути, щоб браузер був єдиним варіантом зайти на сайт без облікового запису. Я пробувала використовувати для цього стандартний додаток, але це не спрацювало – вимагає увійти в обліковий запис. Тому цього способу в нашому списку точно не буде.

Перейдемо ближче до справи:

 

 1. Спеціальний сервіс. Наприклад, twitnow.ru/instagram/. Він шукає як за хэштегам, так і користувачам. Має сенс вибирати цей сайт, щоб постійно оновлювати сторінку в браузері – функціонал як у стандартній пошукової рядки: ні більше і ні менше. Зате, на відміну від багатьох інструментів для Instagram, він повністю російською мовою.
  Як подивитися будь Instagram? Вхід без реєстрації
 2. Веб-версія. Як я вже говорила вище, вхід на сайт без учеткі зручніше за все через браузер. Він доступний безкоштовно і, якщо ви коли-небудь користувалися соціальною мережею, має звичний інтерфейс. Величезний мінус – вікно з вимогою зареєструватися, блокує будь-які дії на сторінці.
 3. Хитрощі. Можна придумати інше застосування сайтів, не призначеним для пошуку. Наприклад, для парсера аудиторії від Зенграм. Ця послуга платна, але коли дуже ТРЕБА – можна і заплатити.
  Як подивитися будь Instagram? Вхід без реєстрації

Як переглянути фото в закритому профілі без реєстрації?

Я припускаю ймовірність, що є люди, взагалі не знайомі з механікою роботи соціальної мережі. В такому разі, я поясню, що означає поняття «закритий профіль». Все просто: передплатниками можуть стати тільки підтверджені власником аккаунта люди. А значить і публікації можуть бачити лише вони. І це обмеження не обійти без злому самого приватного облікового запису або Инсты одного з фоловерів. Але, знову ж таки, це передбачає авторизацію. А без входу ви взагалі ніяк не зможете пробитися через конфіденційність.

Читайте також, як подивитися фото в закритому облікового запису?

Існують сервіси для перегляду чужих закритих акаунтів в Instagram?

Якщо загуглите, побачите, що деякі сайти пропонують зазирнути за обмеження і отримати доступ до конфіденційної сторінці. Я не буду їх наводити тут, тому що практично завжди це шахрайські сервіси, які тільки виманять у вас гроші. У цьому плані навіть заплатити за злом акка буде безпечніше. Не майтесь нісенітницею, ця функція в Instagram працює ідеально, і обдурити її не вийде.

Як подивитися будь Instagram? Вхід без реєстрації

В Instagram вхід без реєстрації цілком реальний. Але на нас будуть накладені цілком логічні обмеження: ми не зможемо лайкати, коментувати, підписуватися і переглядати головну сторінку соціальної мережі. Тим не менш, ми цілком можемо подивитися фотографії цікавить нас людини, якщо знайдемо профіль. І з цим проблем не виникне – пошукова рядок має точно такий же функціонал, як і на авторизованій сторінці. Не подобається цей інтерфейс? Можна скористатися Twitnow.ru.

Запитання наших читачів

Як подивитися будь Instagram? Вхід без реєстрації#1. Які мінуси перегляд сторінок в Інсте без авторизації?

Їх не так вже й багато: не можна ставити лайки і коментувати немає можливості підписатися на профіль або листуватися в Директ. Але переглядати фото і коментарі до них ви можете.

Як подивитися будь Instagram? Вхід без реєстрації#2. Як глянути пости в закритому профілі?

В інтернеті є сервіси, які начебто дозволяють це зробити, але зазвичай це просто шахраї. Тому без реєстрації подивитися фото в закритому профілі неможливо. І навіть після реєстрації вам потрібно підписатися на профіль, щоб переглядати посади користувача.

Як подивитися будь Instagram? Вхід без реєстрації#3. Які є альтернативні способи для пошуку користувачів?

Спеціальних сервісів немає, але ви можете проявити креативність і використовувати парсер Зенграм в якості пошукової системи за профілями. Або скористайтесь пошуком на сайті Twitnow.

Якщо тобі потрібна допомога — пиши у коментарях. Також не забувай дивитися корисне відео по темі.

Моя довідка - Корисні поради