Як подивитися архів в Instagram?

Як подивитися архів в Instagram?

Архів Instagram: де знайти і як використовувати?

Кожен досвідчений инстаграммер хоча б раз відчував бажання що-небудь змінити в своєму профілі. Іноді користувачі помилково публікують не той контент, або його актуальність втрачається вже на наступний день.

А іноді все набагато простіше – нова фотографія не вписується в «загальну картину». Або це помилкова думка, що зміниться вже через якийсь час. Публікація видаляється зі сторінки безповоротно. Тепер ніби як пізно думати про те, наскільки вона доречна в профілі.

Але зовсім недавно розробники соціальної платформи Instagram створили так званий Архів. З даної статті ви дізнаєтеся, де шукати видалені файли, і як правильно використовувати корисну функцію.

У серпні 2018 року функціонал Instagram був оновлений. На майданчику з’явився новий апдейт – спроба усунути деякі недоліки системи.

Так, у більшості випадків инстаграммеры видаляють непотрібний або застарілий контент без усяких сумнівів і жалю. Але іноді трапляється так, що «знищені» файли потрібно ще раз подивитися.

Можливо, ви випадково видалили важливий запис зі свого смартфона, яку коли-небудь публікували на сторінці в Instagram. Щоб жалю більше не було, розробники впровадили функцію архівування.

Примітка: фото та відео з архіву може переглядати тільки власник аккаунта в Instagram. Як стверджують розробники, сторонні користувачі не мають доступу до подібного контенту. Ви можете не хвилюватися про це! Ніхто не зможе побачити ваших особистих файлів, колись видалені сто сторінок.

Де знайти Архів в Instagram

Як подивитися архів в Instagram?

Доступ до сховища видалених файлів безпосередньо на головній сторінці профілю. Якщо ви використовуєте мобільний пристрій для входу в Instagram, то у вас не виникне особливих складнощів з пошуком Архіву. Інша справа, якщо ви шукайте корисну функцію в Веб-версії соціальної мережі. Тут вас може чекати розчарування.

Не забувайте про те, що дана соціальна мережа заточена під мобільні пристрої. А Веб-версія дає користувачам обмежені можливості.

Скористайтеся будь-яким пристроєм на базі iOS, Android або Windows Phone, щоб відкрити Архів у Instagram.

Зверніть увагу на скріншот вище. Під цим «значком» знаходиться сховище віддалених публікацій. Натисніть на циферблат для ознайомлення зі змістом.

Які опції доступні в Архіві? По-перше, ви можете переглянути вміст сховища. По-друге, ви можете видалити його звідти назавжди. Але найцікавіше – це можливість додати віддалені пости на сторінку. Ця функція вже точно не виявиться зайвою! Вона стала справжньою знахідкою для користувачів з непостійними бажаннями в питаннях ведення Інста-профілю.

Архів доступний користувачам з актуальною версією програми Instagram.

В архіві також можна зберігати публікації, в яких ви не до кінця впевнені. Таке трапляється, вірно? Багато чого залежить від настрою. Сьогодні – «хочу», завтра – «не хочу». Пост може перебувати у сховищі необмежену кількість часу.

Ви завжди зможете повернути його в профіль. А поки він знаходиться в архіві, його ніхто не бачить. Використовувати функцію архівування набагато розумніше, ніж назавжди позбавлятися від того чи іншого контенту. Як говориться, хліба не просить. Так чому б не зберігати?

Де знайти архівні фотографії

Ми розглянемо приклад, актуальний для користувачів з пристроями на базі Android. Однак не поспішайте засмучуватися, якщо ви користуєтеся Instagram за допомогою iPhone. Схема дій практично ідентична. Це стосується й інших операційних систем, перерахованих раніше.

Покрокова інструкція:

Як подивитися архів в Instagram?

 • Авторизуйтесь в додатку за допомогою смартфона або планшета.
 • Виберіть пост, який хочете заархівувати (фото або відеозапис);
 • Виберіть публікацію та натисніть «Три крапки»;
 • Заархівуйте запис, підтвердивши відповідну дію в контекстному меню;
 • Підтвердіть дію («OK»);
 • Кожен публікацію потрібно архівувати окремо. Тепер ви знаєте, де знаходиться сховище, і як додавати туди пости. Давайте розглянемо, як повернути запис на сторінку.

  Відкрийте особистий профіль в Instagram. Знайдіть значок циферблата і клацніть по ньому. Перед вами з’являться матеріали з сховища. Виберіть запис, який ви хочете повернути на її законне місце.

  Натисніть на мініатюру обраного посту. Instagram запропонує вам відразу кілька варіантів дій. У цьому випадку «Показати в профілі» – це найбільш актуальний варіант. Втім, ви завжди можете вибрати що-небудь інше.

  Як подивитися архів в Instagram?

  Оновіть сторінку після повернення публікації в профіль. Запис з архіву знову з’явиться у відкритому доступі і, відповідно, в новинній стрічці ваших фоловерів. Поверніть всі записи з сховища, які вважаєте потрібними. Всі вони знаходяться в архіві під значком з циферблатом на головній сторінці профілю.

  Зверніть увагу на скріншот вище. При активації дії «Вимкнути коментарі» ви забороните користувачам залишати повідомлення під конкретним постом. Це може стати в нагоді в тому випадку, якщо ви не хочете знати точку зору вашої аудиторії щодо нової фотографії або особистої відеозапису.

  Значок «Залишити коментар» просто зникне. Але це не поширюється на інші записи. Кожен пост «налаштовується» окремо, тому вже під наступній записом передплатники і гості сторінки зможуть писати коментарі.

  Не працює архів в Instagram: що робити?

  Користувачі соціальної майданчики часто скаржаться на те, що функція їм недоступна. Мовляв, не виходить архівувати фотографії і відеозаписи в Instagram. Така проблема дійсно існує, але вона вирішується дуже простим шляхом. Самостійно оновити версію програми, якщо система не зробила цього автоматично. Відкрийте Play Market, App Store або Market Place (в залежності від операційної системи вашого пристрою).

  Введіть в пошуковому рядку назву програми. Знайдіть офіційну програму і оновити застарілу версію. Дочекайтеся завершення оновлення і перезайдите на особисту сторінку. Функція архівації має працювати.

  Моя довідка - Корисні поради