Як подивитися архів в Instagram з телефону і комп’ютера: дивимося архів фото та історії

Як подивитися архів в instagram – питання, яким цікавляться користувачі соцмережі. У статті описано, де знаходиться даний розділ. Як правильно з ним поводитися. Які переваги можна отримати від вкладки. Якщо розібратися, як поміщати контент в архів, можна отримати корисні опції.

Як подивитися архів в Instagram з телефону і компютера: дивимося архів фото та історії

Як подивитися архів в Инстаграмме?

До появи даної опції людина стикався з втратою фото. Міг випадково видалити контент. Позбавлявся від нього навмисно і потім шкодував. Щоб не відчувати жалю, придумана цікава опція архівування. Знайти її легко. Головне знати, як правильно діяти в залежності від гаджета.

З комп’ютера

Доступ до подібного розділу розташований на головній сторінці вашого облікового запису. Якщо використовується мобільний для вивчення зображень, не виникне труднощів з пошуком архівації на комп’ютері.

Інша справа, якщо людина збирається знайти вкладку з комп’ютера. При використанні веб-версії фотосети, користувача буде чекати розчарування. Потрібно розуміти, що соцмережа призначена винятково для смартфонів і планшетів. Веб-версії, відкриті на ПК, надають виключно обмежені можливості.

З телефону

Щоб вирішити, як переглянути архівні фото в инстаграмме, потрібно перейти на головну сторінку профілю. При наявності на руках смартфона проблем з пошуком архівної частини не з’явиться. Послідовність дій виглядає так:

 1. Відкривається пристрій, що працює на iOS, Android або Windows Phone.
 2. На головній сторінці, у верхній частині потрібно знайти значок у вигляді годинок і циферблату.
 3. Варто натиснути на нього.

Людина автоматично опиняється в потрібному розділі. Увазі представлено сховище видалених зображень. З ними можна робити різні операції – видаляти або сортувати.

Як подивитися архів в Інсте?

Як подивитися архів в Instagram з телефону і компютера: дивимося архів фото та історії

Перед тим як описати особливості знаходження розділу, варто описати головні доступні опції:

 1. Подивитися публікації, що знаходяться в сховищі.
 2. Видалити контент, але вже безповоротно.
 3. Повертати переміщені картинки назад в профіль.

Дані опції корисні людині. Розділ – знахідка для людей, з непостійністю в бажаннях і в питаннях ведення власної і чужої соціальної мережі.

Для доступу до вкладці, потрібно простежити за тим, щоб був присутній у розпорядженні актуальний варіант програми. Програма повинна бути оновлена. Тут присутні зображення, в яких користувач не впевнений. Якщо немає настрою, не можна розміщувати фото і все видалити. Тримати в запасному місці дозволено необмежену кількість часу. Можна бути впевненим, що у одного приховане не видно.

Поки контент знаходиться в цьому розділі, його ніхто не бачить. При бажанні можна повернути в стрічку. Зробити це дозволено в будь-який час. Набагато розумніше використовувати архівацію, ніж бездумно, під впливом настрою видаляти зображення. Тим більше, що для використання продукту не потрібно використовувати особисті або телефонні ресурси. Варто відзначити, що зберігати прихованими можна фото і сторіс.

Архів сторіс

Ролики або фото сторіс тільки добу «висять» у стрічці. Контент зникає з огляду. Переміщається в архівний перелік. Але це можливо, якщо користувач попередньо налаштував автоматичне збереження.

Ще одним важливим вимогою вважається факт знаходження контенту в стрічці протягом рівно 24 годин. Якщо його видалили раніше покладеного часу, фото не збережеться. Дивитися його не можна. Знайти збережені зображення легко. Щоб вирішити, як подивитися архів історій в инстаграме, потрібно виконати такі дії:

 • На пристрої запускається мобільний додаток;
 • Проводиться авторизація, якщо потрібно;
 • Здійснюється перехід на особисту сторінку зі своїми публікаціями. Для цього потрібно натиснути на кнопку, що має вигляд людини;
 • У верхній частині потрібно знайти значок з трьома паралельними лініями і натиснути на неї;
 • На екрані автоматично з’явиться спеціальне спливаюче вікно. Тут потрібно клікнути на іконку у вигляді годинника.

Після цього користувач виявляється в каталозі архіву. Тут присутні пости. Варто бути готовим до того, що різних ОС і на різних телефонах місце розташування головних елементів може відрізнятися.

Архів фото

Щоб зрозуміти, де знаходиться архів з фотографіями, можна піти від зворотного. Тобто розглянути схему дії з розміщення картинок. Вона приблизно однакова для Android і iPhone. Потрібно виконати такі маніпуляції:

 1. Проводиться авторизація в профілі.
 2. Вибирається публікація, яку потрібно сховати, але не видаляти.
 3. Відкривається необхідний пост.
 4. Натискається значок з трьома крапками.
 5. Запис архівується.
 6. Виконане дію потрібно підтвердити через ОК.

Кожен елемент контенту слід заархівувати окремо. Якщо з’явиться бажання повернути фото, потрібно відкрити аккаунт. Тут слід знайти циферблат і натиснути на нього. До уваги людини будуть представлені матеріали, які знаходяться в сховищі. Слід вибрати ту запис, що потрібно повернути в стрічку.

Зробити це легко. Натискається мініатюра обраного посту. Додаток запропонує кілька варіантів, як діяти. Вибирається опція Показати в профілі, де вона повинна знаходитися. Для повернення в стрічку – це оптимальний варіант. Але завжди можна вибрати іншу функцію.

Як подивитися архів історій в Инстаграме іншої людини?

Як подивитися архів в Instagram з телефону і компютера: дивимося архів фото та історії

Як подивитися архів сторіс в instagram іншої людини? Зробити це неможливо. Відео і фото з архіву має право і можливість переглядати виключно власник облікового запису. Сторонні користувачі не можуть отримати доступ до цього заархивированному розділу stories. Не дарма опція такого переміщення носить назву – не видалити, але приховати, щоб потім повернути. Поки публікації знаходяться в архіві, їх ніхто знаходити не може.

Підводячи підсумки

В якості завершення варто зазначити, що в певних випадках опція архіву фото і відео недоступна. Це характерно для ситуації, коли користувач довго не оновлював додаток. Щоб вирішити проблему, потрібно самостійно оновити инсту. Якщо не хочеться і далі стикатися з іншими проблемами, рекомендується додати функцію автоматичного оновлення.

Моя довідка - Корисні поради