Як поділитися посиланням на Instagram: Ватсап, Вконтакте, Телеграм, на свій профіль

Активні користувачі соціальних мереж не обмежуються одним аккаунтом. У більшості встановлений Ватсап, Телеграм, регулярно відвідують сторінки в Instagram та Контакті. Часто виникає необхідність зробити перепост з одного формату в іншій, тому будь-якому сучасному користувачеві мереж знадобиться інформація про те, як поділитися посиланням на Instagram в різні інші месенджери і додатки.

Як поділитися посиланням на Instagram в Ватсап

Соцмережа «дружить» не тільки з Facebook. Користувачі легко можуть пересилати пости з Інстаграмма в Ватсап, використовуючи телефон. Таким способом передається не тільки фотографія, але і коротке посилання на вміст поста. Зробити репостинг в цьому форматі можна наступним чином:

 • Зайти в відображення потрібного поста в своєму або чужому профілі.
 • У верхньому правому куті будуть розташовуватися три точки. Вони виглядають як ніби поставленими один на одного. Їх необхідно натиснути усередині додатку.
 • Вийде меню з варіантами надсилання інформації. Буде запропоновано кілька опцій пересилання сторінки, в тому числі — в популярний месенджер.
 • Далі потрібно буде за допомогою програми WhatsApp зробити вказівку людини або групи, яким передається короткий зміст та фото.

Як поділитися посиланням на Instagram: Ватсап, Вконтакте, Телеграм, на свій профіль

Спосіб дуже простий, підходить в більшості випадків. Ватсап взагалі добре пристосований для взаємодії з Инстаграммом. Складнощів не виникає практично ніколи, до того ж, результатом пересилання стає не просто посилання на сторінку, але і невеличкий анонс. Він дасть зрозуміти одержувачам, про що йде мова і відразу зацікавить красивою картинкою.

В контакті

Вставляти відео або фото безпосередньо в VK просто так не вийде. Доведеться спочатку прив’язати один обліковий запис до іншого. Це робиться через меню ВК. Перш ніж розбиратися, як поділитися посиланням Instagram, потрібно увійти в налаштування профілю методом кліка на підменю «Редагувати». Воно розташовується прямо під зображенням аватара у Вконтакті. Наступний порядок дій:

 • Вибрати «Контакти» — розташоване під «Основне»
 • Внизу буде «інтеграція з сервісами». Саме тут треба вказати Insta.
 • Дозволити прив’язку і всі доступи.
 • Тепер програми будуть з’єднані один з одним.
 • Існує нюанс: якщо є бажання додавати історії з Инсты у ВК, то доведеться заздалегідь перетворювати їх на пости. За замовчуванням сторіс нікуди не діваються з профілю. Власнику потрібно дозволити збереження і взагалі знизити рівень безпеки, тому перед власниками закритих блогів буде поставлено завдання показати себе світові. Після того, як історія перетворилася на повноцінний пост, її можна розшарити.

  Як поділитися посиланням на Instagram: Ватсап, Вконтакте, Телеграм, на свій профіль

  У Телеграм

  Незважаючи на те, що месенджер також є дітищем Павла Дурова, як і ВК, прямого зв’язку з Инстаграмом у нього немає. Зате соцмережа з картинками пропонує просто скопіювати посилання на будь-який з постів. Через вже знайомі «три крапки» треба викликати меню, далі зробити копію. Посилання опиниться в буфері. Після відкривається потрібний контакт або канал Телеграма. Вставка здійснюється довгим затисненням сенсорного екрану. Інформація, як і у випадку Ватсапа, видається вигляді картинки і короткого анонсу. Спосіб зручний для мобільних телефонів, планшетів.

  Як в Инстаграме поділитися посиланням – на свій профіль

  Розробники Instagram постійно оновлюють функціонал дітища. Розіслати власний профіль пропонується з допомогою індивідуальної генерації візитки — ця можливість з’явилася в нових версіях програми. Якщо у вас вона відсутня після виклику через три рисочки у верхньому правому куті, треба буде оновити програму. Візитка відрізняється універсальністю — це коротке посилання саме на профіль, а також її легко застосовувати оффлайн.

  Моя довідка - Корисні поради