Як почистити КЕШ в Instagram на телефоні

Кожен раз, коли користувач продивляється Стрічку в Инстаграме, ділиться фотографіями або залишає коментарі – зберігається тимчасова інформація або кеш. Він розташований в пам’яті смартфона і може заважати швидкій роботі. Тому кожен повинен знати, як очистити кеш Инстаграма.

Навіщо чистити кеш

Кеш – це особлива область в операційній пам’яті, де зберігаються тимчасові файли. Коли користувач встановлює додаток, програма починає збирати локальний кеш.

До таких даних належать:

 • користувальницькі налаштування;
 • програмні звіти;
 • інформація, завантажена з мережі.

Всі ці дані необхідні для правильної та швидкої роботи. Резервні копії зберігаються на жорсткому диску пристрою. Кожен раз, коли користувач знову входить в додаток, файли завантажуються не з інтернету, а з кешу.

Цей принцип допомагає значно заощадити час, адже інформація вже завантажена. До того ж файли дозволяють не витрачати інтернет-трафік.

Коли пам’ять в буфері закінчується, Instagram починає конкретно гальмувати. Мультимедіа файли особливо завантажують телефон. Якщо Instagram працює нестабільно, постійно вилітає або не оновлюється, найімовірніше пам’ять переповнена. У таких випадках потрібно почистити кеш.

Як чистити кеш Instagram на iPhone

Як правило, проблема з пам’яттю на iPhone зустрічається лише в старих моделях, де пам’ять не менше 64 Гб. Однак і при більшій пам’ять очищення кешу Инстаграма на айфоні не буде зайвою.

Першим ділом користувачеві iOS потрібно подивитися, скільки місця займає кеш в гаджеті.

Для цього потрібно:

 1. Перейти в «Налаштування» — Основні.
 2. Відкрити папку «Сховище» — iCloud.
 3. Натиснути «Управління сховищем».

Далі потрібно знайти інформацію про Instagram. Поруч з іконкою буде показано, скільки місця він займає в пристрої. Якщо місткість перевищує попередні показники, то її потрібно почистити.

Читайте також:
Директ Instagram - як користуватися і відправляти повідомлення

В операційній системі IOS немає стандартних рішень очищення файлів з буфера.

Для видалення кеша Instagram на айфоне існує способи:

 • деинсталяция програми;
 • сторонні інструменти для очищення.

Перший метод дуже простий: Instagram потрібно вдалися, а потім повторно завантажити з App Store. Вся пам’ять Инстаграма видалиться автоматично, але такий спосіб неможливий за відсутності інтернету.

Другий варіант – це спеціальні програми, які чистять телефон від зайвої інформації. Серед них можна виділити iMyFone Umate Pro, Phone Quick Clean, Fireebok iPhone. Програми безкоштовні, потрібно тільки завантажити на пристрій. З їх допомогою можна видалити весь кеш Instagram всього одним натисненням.

Як видалити кеш Instagram на Android

Щоб очистити кеш в Инстаграме на Андроїд не потрібно видаляти соціальну мережу чи обов’язково використовувати сторонні програми.

Досить скористатися налаштуваннями гаджета.

 1. Відкрийте «Установки».
 2. Розділ «Всі програми».Як почистити КЕШ в Instagram на телефоні
 3. Знайдіть у переліку Instagram.

У розділі буде надана вся інформація про програму: обсяг зберігає пам’яті, тип зберігання. Залишається вибрати «Очистити кеш».

Варто звернути увагу, що потрібно вибрати функцію «Очистити кеш», а не «Дані». В іншому випадку втрачається не тільки відомості з буфера, але і всі збережені налаштування, фотографії.

Видалити кеш в Инстаграме можна і за допомогою додатків. Для цього потрібно перейти в Play Market і завантажити потрібну програму.

Найбільш популярні і поширені:

 • Самий популярний і простий інструмент, як позбавитися від непотрібних тимчасових файлів Clean Master. Призначений саме для чищення кеша і даних;Як почистити КЕШ в Instagram на телефоні
 • DU Speed Booster & Cleaner. Видалити непотрібну інформацію і вплине на швидкість роботи смартфона.

Програми визначають загальний обсяг системного кеша, рекламних файлів і іншого сміття. Також в програмах вбудовані додаткові функції. Серед них антивірус, зміна швидкості підключення до мережі, оцінка температури процесора.

Читайте також:
Як звернутися в службу підтримки Instagram: e-mail і посилання

Для прискорення роботи телефону вбудовані функції автоматичного очищення повідомлень і закриття фонових додатків. Для економії заряду – контроль яскравості екрану і відключення рідко використовуваних програм. Очистити файли кешу Instagram нескладно. Це звільнить пам’ять девайса, допоможе працювати швидше і ефективніше.

Моя довідка - Корисні поради