Як підтвердити акаунт у инстаграме: підтверджуємо свою сторінку в Instagram

Instagram досить вибірково ставиться до своїх передплатників. Навіть наявність великої аудиторії не служить гарантом автоматичної верифікації. Якщо ви не знаєте, як у инстаграме підтвердити свій аккаунт, але дуже хочете зробити це, нижче будуть розглянуті можливі способи.

Тим, хто вже намагався пройти процедуру персоналізації, але зазнав невдачі, зневірятися не варто. Важливо працювати над профілем і дотримуватися встановлені адміністрацією правила. Якщо модератори побачать, що користувач цікавий передплатникам, вони можуть самі вийти на зв’язок з пропозицією підтвердити справжність запису.

Які привілеї дає подтверждание облікового запису

Спочатку значок верифікації в instagram просто допомагав визначити, які облікові записи належать публічним і відомим персонам. Пізніше опція привернула увагу великих компаній і брендів і стала служити засобом залучення уваги, підтверджуючи серйозність облікового запису. Звичайно, не всі облікові записи інстаграмма без галочи є фейками. Але підтверджений профіль допомагає виділити аккаунт з тисяч інших, забезпечує пріоритетну видачу в пошуку і доступ до спеціальних функцій. Особливе значення це набуває, якщо треба налаштувати таргетинговый механізм на молодих, активних, просунутих користувачів, які проводять багато часу на платформах соціальних мереж. Ну і звичайно, це символ певного статусу в Инстаграмме. Тому питання, як підтвердити акаунт у инстаграмме, досить актуальним як для брендів і селебріті, так і для простих користувачів, які бажають привернути до себе увагу.

Що для цього потрібно

Пройти процедуру верифікації в инстаграмм не так просто. Якщо ви не знаменита особистість з мільйонами передплатників, це буде довгий процес, який до того ж не завжди приносить позитивний результат.

У разі якщо треба офіційно підтвердити справжність, Инстаграмм є однією з найбільш виборчих соціальних мереж. Він не має певного функціоналу, за допомогою якого можна було б автоматично пройти процедуру персоналізації. Рішення приймаються модераторами, які здійснюють всі перевірочні дії вручну.

Якщо користувач має велику кількість реальних передплатників, йому пощастило більше. Швидше за все, адміністрація сама вийде на зв’язок і запропонує пройти процедуру верифікації.

Іншим користувачем також можна спробувати отримати підтверджений профіль instagram. Щоб зробити це необхідно подати заявку адміністрації інстаграмма і дочекатися листа на вказану адресу електронної пошти. Після цього необхідно надіслати в службу підтримки відсканований пакет документів. Якщо адміністрація визнає докази справжності персони переконливими, власник облікового запису отримає радом з логіном бажану галочку.

  • Алгоритм верифікації складається з наступних кроків:
  • Необхідно зайти в розділ «Параметри»;
  • Знайти підменю «Підтримка»;
  • Знайти дія «Повідомити про проблему»;
  • Клацнути по розділу «Інше» і коли з’явиться синій значок, натиснути на курсор поруч з ним;
  • Написати листа, в якому вказати на прив’язку профілю до акаунта Фейсбуку та зробити запит на верифікацію.

Якщо служба підтримки вважатиме ваш внесок у суспільне життя соціальної мережі вагомим, ви отримаєте галочку в профілі. У разі прийняття негативного рішення на електронну пошту все одно приходить лист з відмовою.

Важливо! Прив’язка до акаунта сторінці у «Фейсбук» є обов’язковою умовою. Без неї пройти верифікацію в мережі «Инстаграмм» не вийти.

Як підтвердити акаунт у инстаграме: підтверджуємо свою сторінку в Instagram

Частина користувачів, сподіваючись отримати статус «зірки інстаграмма» користуються сервісами накрутки передплатників Doinsta, Zengram, Pamagram. Якщо ви хочете верифікувати сторінку, робити цього категорично не рекомендується. Модератори ретельно досліджують історію підписок і вивчають профілі друзів. Наявність ботів і фейкових сторінок тільки зіпсує репутацію профілю. Також треба звернути увагу на наповнення. Слід додати якомога більше інформації про себе, зробити ухил в бік унікальних особистих фото, а не знімків пейзажів, завантажених з інтернету. Має значення і наповнення профілю.

Також йде справа з комерційними сторінками? Компаніями і брендами. Чим вище популярність, тим більше шансів отримати галочку.

Підтверджуємо свою сторінку в Instagram

Питання, як зробити підтверджену сторінку в инстаграмме, виникає відразу після реєстрації. Це обов’язкова процедура, без якої користувач не зможе повноцінно користуватися аккаунтом.

Різні інтернет-боти присвоюється акаунтів індивідуальні IP-адреси. Проксі присвоюються проміжним сервером. Саме звідти роботи будуть ставити лайки, підписуватися на сторінки або відписуватись з них. Тому спрацьовує автоматичний захист, яка перевіряє, робить реєстрацію реальна людина.

Як підтвердити акаунт у инстаграме: підтверджуємо свою сторінку в Instagram

Підтвердити акаунт у инстаграмме можна при реєстрації через сайт або мобільний додаток Instagram

Після додавання облікового запису необхідно вибрати спосіб, за допомогою якого найбільш зручно зробити підтвердження. Це може бути номер телефону або адресу електронної пошти. Вони в обов’язковому порядку повинні бути прив’язані до сторінки. Далі прийде смс-повідомлення або лист з кодом, який необхідно вести у відповідному вікні і натиснути “Підтвердити аккаунт”. Краще перевірити, чи успішно завершено процедуру. Необхідно зайти на свою сторінку і переконатися, що доступ не заблокований.

Моя довідка - Корисні поради