Як перевірити Instagram на накрутку ботів: вручну + онлайн-сервіси

В цій статті, ви дізнаєтеся:

 • Як перевірити Інстаграм на накрутку: лайків, передплатників, коментарів. Розглянемо кілька різних способів: ручні методи і автоматизовані (за допомогою онлайн-сервісів).
 • Навіщо Instagram-користувачі накручують спамерських пошукових роботів.
 • Відповімо на питання: «массфолловінг і масслайкінг – накрутка?» .

Для чого потрібна накрутка передплатників і лайків

Передплатники і лайки – ось два головні показники, за якими женуться Instagram-блогери. Що тут говорити: навіть звичайна матуся, яка постить фотографії своєї дитини, а у вихідні – рецепти тортів, мріє набрати більшу аудиторію.

Фоловерів і позначки «Подобається» – це популярність. Всі мріють стати популярними і почати монетизувати блог: продавати рекламу або власні продукти. Але набрати аудиторію більше, ніж коло друзів і родичів – складно. Потрібен унікальний контент, цікава подача і бюджет для просування Instagram-аккаунта.

Тому, початківці блогери вибирають більш простий шлях розвитку – накрутка. Накручують лайки, накручують передплатників. Навіть коментарі можна купити. Ось тільки це «мертва» аудиторія – боти.Накручені показники показують рекламодавцям: ось, дивіться, у мене 100 000 передплатників, платите мені 30 000 рублів за один пост. Тільки вихлопу від такої реклами не буде: боти не перейшла на канал рекламодавця. Вони навіть не прочитають рекламний пост.

Як перевірити накрутку вручну: головні ознаки ботів в Інстаграм

Перевірити Instagram-блогера на накрутки просто. Це можна зробити вручну – так би мовити, без реєстрації та SMS. Єдині витрати – особистий час. І тут на повний аналіз, ви витратите не більше ніж 10 хвилин.

Дивимося на лайки і коментарі

Цей спосіб допоможе визначити накрутку лайків. Вивчіть 20-30 останніх постів. Подивіться на кількість лайків та коментарів. Якщо у поста 10-20 тисяч лайків і всього 10 коментарів, то є висока ймовірність, що показники накручені.

Навіть при 1 2 тисячі лайків під одним публікацією, 10 коментарів – це дуже низький показник.

Читаємо коментарі

Отже, співвідношення лайків і коментарів перевірили. Тепер почитайте коментарі, які залишають під постами. Боти рідко пишуть щось осмислене. Якщо все 20-30 коментаторів просто захоплюються фотографією – пишуть щось на кшталт «Який гарний знімок», «Відмінна фотографія», «Приємний кадр», – то це накрутка.

Також, серед накручених коментарів часто зустрічаються повідомлення англійською або арабською мовою. Навряд чи іноземці знайшли російськомовний акаунт і змогли зрозуміти, що пише блогер під фотографіями.

Розкид лайків

Ще раз подивіться на пости. Якщо бути точніше, то на лайки. Вивчіть 20-30 останніх публікацій. Якщо на них великий розкид лайків – наприклад, у одного – 10 000, у другого – 700, а у третього – 60 000, – то ви знайшли накрутчиків.

Зазвичай, лайки ставить активна аудиторія, якій цікаві всі публікації: вони чекають кожного нового поста. Це ядро ​​аккаунта.

Виняток – вірусні пости, які можуть набрати 100 000 лайків замість звичних 10 000. Але вірусні публікації – рідкість.

Отже, що такий божевільний розкид реакцій від аудиторії – черговий доказ накрутки. & Nbsp ;

Метод порівняння

Порівняйте 2-3 аккаунта однієї тематики. Краще, якщо ви візьмете для порівняння профілі, де точно немає накручених показників. Спочатку оцініть якість аудиторії в профілі з живою аудиторією: подивіться на кількість передплатників і лайків, почитайте коментарі. Для цього візьміть останні 20 публікацій.

Потім порівняйте ці показники з підозрілим Instagram-аккаунтом. У теорії, у двох профілів одній тематиці – схожа аудиторія. Але на накрученном акаунті показники будуть набагато гірше – навіть при рівних передплатників.

Наведу простий приклад порівняння двох профілів:

 • Перший Instagram-аккаунт. Кількість передплатників – 30 000 чоловік. Середній показник лайків у останніх 20 постів – 3 000. Під кожною публікацією, мінімум, 60 коментарів – всі вони по темі поста. Робимо висновок: аккаунт живий.
 • Другий Instagram-аккаунт. Кількість передплатників – 30 000 чоловік. Середній показник лайків у останніх постів – коливається: якісь матеріали набирають 3 000 лайків, інші – 50. Під кожним постом по 5-6 коментарів. Але є публікації-виключення – 300 коментарів, 90% з яких від іноземців. Робимо висновок: це Instagram-аккаунт з накрученими показниками: підписуються, коментують і лайкають тільки боти.

Використовуємо онлайн-сервіси для аналізу аудиторії

Аналіз акаунтів в Інстаграм можна автоматизувати. Для цього використовуйте спеціальні онлайн-сервіси: вони визначають відсоток ботів в профілі.

Давайте розглянемо 3 кращих інструменту для аналітики. Рекомендуємо використовувати один з них.

LiveDune

LiveDune – це великий онлайн-сервіс для комплексної роботи в соціальних мережах. Основний напрямок інструменту – Instagram. Сервіс аналізує акаунти: моніторить коментарі, порівнює кілька профілів, шукає нові точки зростання, стежить за конкурентами.

Є окремий інструмент «Перевірка накрутки». Саме він нам і потрібен. Щоб почати роботу з LiveDune – потрібно зареєструватися на офіційному сайті і додати підозрілий аккаунт для аналізу.

Сервіс LiveDune – платний. Доступно 3 тарифних плани.

Назва тарифу Можливості
Блогер & # 8211; Моніторинг від 1 аккаунта
& # 8211; Статистика профілю
& # 8211; Звіти в PDF і Excel
& # 8211; Моніторинг коментарів
& # 8211; Автопостінг
Бізнес & # 8211; Моніторинг від 5 акаунтів
& # 8211; Швидкий збір статистики
& # 8211; Порівняння акаунтів
& # 8211; Аналіз # хештегов
& # 8211; 50 перевірок блогера
Агентство & # 8211; Моніторинг від 300 акаунтів
& # 8211; Вивантаження 5 млн. Коментарів
& # 8211; Пріоритетна підтримка
& # 8211; Автопостінг
& # 8211; Звіти в PDF, Excel, PowerPoint

Вартість LiveDune починається від 300 рублів (тариф «Блогер»). Тарифний план «Бізнес» коштує від 2 000 рублів, а «Агентство» – 9 900 рублів.

Є безкоштовний пробний період на 7 днів

trendHERO

trendHERO – це професійний сервіс, який призначений для пошуку і перевірки блогерів в Instagram. У базі платформи зібрано понад 30 мільйонів акаунтів.

Як перевірити Instagram на накрутку ботів: вручну + онлайн сервіси Головна trendHERO

Для перевірки аккаунта на накрутку використовується більше 90 метрик.

Чим корисний інструмент:

 • Пошук потрібних блогерів, які дадуть охоплення вашої цільової аудиторії.
 • Перевірка на накрутку Дізнайтеся, який блогер дасть результат: передплатників , продажу.
 • Аналіз якості та приросту передплатників.
 • Вивчення інтересів аудиторії.

Щоб почати перевірку, вам не потрібно підключати свій аккаунт.

Вартість сервісу: від 10 доларів в місяць. Є безкоштовний тарифний план – він дає можливість отримати базову інформацію про блогерів.

FakeLikeInfo

Простий сервіс, який дозволяє швидко перевірити Інстаграм-аккаунт на накрутки. Інструмент визначає реальну кількість передплатників, лайків та коментарів. Також, FakeLikeInfo допомагає дізнатися рівень залученості (ER) аккаунта: як аудиторія взаємодіє з публікаціями.

Як перевірити Instagram на накрутку ботів: вручну + онлайн сервіси Головна сторінка сервісу FakeLikeInfo

Щоб почати роботу з онлайн-сервісом, потрібно зареєструватися на сайті: увійти через Instagram-аккаунт або електронну пошту. Далі – вкажіть логін аккаунта для аналізу. Інструмент – платний, але є один безкоштовний тариф.

Усього доступно 6 тарифів.

Назва тарифу Можливості
Free Аналіз Instagram-акаунтів з аудиторією до 500 передплатників (1 раз)
Стандарт  Аналіз профілів з аудиторією до 50 000 передплатників (1 раз)
Маркетолог & # 8211; Перевірка Instagram-акаунтів із загальною аудиторією не більш 150 000 передплатників (1 раз)
Бізнес & # 8211; Аналіз профілів з аудиторією до 500 000 передплатників (1 раз)
Бренд & # 8211; Перевірка акаунтів з аудиторією до 3 000 000 передплатників (1 раз)

До числа функцій входить:

 • Аналіз постів. Перевірка справжніх і накручених лайків.
 • Аналіз акаунтів. Розрахунок ER.
 • Аналіз фоловерів. Перевірка активних і накручених передплатників.
 • Аналіз коментарів. Пошук справжніх і накручених повідомлень.

Ціна за використання сервісу починається від 399 рублів (тариф «Lite»). Оптимальний варіант за співвідношенням вартості і кількості функцій – «Стандарт». Він коштує 599 рублів. Максимальний тариф «Бренд» коштує 4 999 рублів.

массфолловінг і масслайкінг – це накрутка?

Іноді массфолловінг і масслайкінг прирівнюють до накрутці. Це помилка. На відміну від накрутки ботів, масові дії – це один із способів просування в Інстаграм.

У випадку з накруткою, ми отримуємо тільки ботів – вони точно не цікавляться контентом. І вже тим більше, «мертві душі» ніколи не вчинять потрібне цільове дію: заявка, покупка, осмислений коментар.

Підсумок

Використовуючи описані в статті методи , ви можете швидко перевірити всі облікові записи в Інстаграм на накрутку: фоловерів, лайків, коментарів. Все, що вам знадобиться – це вільний час або кілька тисяч рублів в кишені.

Моя довідка - Корисні поради