Як перевести бізнес в Instagram і не прогоріти?

Соціальні мережі вже давно стали великим, ніж просто інструмент спілкування. Аудиторія таких сайтів величезна, а отже і потенційних клієнтів там знайти простіше, ніж у звичайному житті або на просторах інтернету. Але ведення бізнесу – в принципі складне заняття, а просування його в Instagram і зовсім може ускладнити життя. Поговоримо про те, як не допустити помилок в розкручуванні і домогтися успіху.

Чим Instagram хороший для бізнесу?

Чому варто вибрати саме Instagram? Насправді, вибір соціальної мережі – заняття не з легких, але ви, мабуть, вже визначилися з цим питанням. Поговоримо про те, що фотосеть може дати вашому бізнесу.

 • Впізнаваність бренду. В Instagram ви можете створити собі ім’я і сформувати у аудиторії асоціації від вас. Від них буде залежати, чи куплять вони у вас товари чи ні. Успіх у цьому плані вас чекає, якщо ви будете робити хороший контент, використовувати хештегі і думати над підписами до фотографій.
 • Спілкування з клієнтами, розкриття цінностей вашої компанії і в цілому знайомство з нею. Для цих цілей ви можете використовувати хайповые теми або просто розмова в коментарях. Це дозволить зламати межу між вами і клієнтами, завдяки цьому люди охочіше будуть підписуватися вам і платити.
 • Лідогенерація. Тобто, підвищення продажів, заявок і дзвінків. Якщо у вас буде хороший контент, і ви грамотно все зробите, справи будуть йти дуже успішно. Але в залежності від вашого напрями результат може йти досить довго.
 • Помилки ведення бізнесу через Instagram

  Які помилки ви можете зробити при веденні бізнес-облікового запису? Мені на думку спадає п’ять варіантів. Про них я вам і розповім.

 • «Мертва» аудиторія. Ви можете накрутити передплатників, але який сенс, якщо вони не принесуть вам гроші? Тим більше, акаунти з великою кількістю ботів можуть блокувати. Робіть наголос на збільшення охоплення, а не фантомної аудиторії. Прикладів наводити не буду, але накручений профіль ви можете побачити одразу – просто порівняйте розмір аудиторії і фактичну активність. Якщо лайків чи набирається 10 відсотків від кількості передплатників, вони явно «мертві».
 • Низькоякісний контент. Це і погані фотографії, і граматичні помилки, та інше, що відноситься до публікації.Як перевести бізнес в Instagram і не прогоріти?
 • Нехтування рекламою. Використовуйте таргетинг – це найефективніший варіант, якщо ви грамотно складіть портрет своєї аудиторії. Збільшувати аудиторію на одних хэштегах нереально. Доведеться вкластися, і це допоможе вам.
 • Ускладнення процесу покупки. Конкретний приклад – ті інтернет-магазини, які не пишуть ціни товарів і на ці запитання відповідають в особисті повідомлення. Уявімо ситуацію. Ви прийшли у супермаркет, а там немає жодного цінника. Кожен раз вам доводиться підходити до працівника магазину і питати, а він каже вартість вам на вухо, щоб ніхто більше не почув. Як скоро ви перестанете ходити в цей супермаркет? Зробіть процес покупки максимально швидким і зручним.Як перевести бізнес в Instagram і не прогоріти?
 • Замкнутість. Спілкуйтеся з людьми і адміністраторами сторінок з аналогічною тематикою. Взаємовигідна співпраця дуже допомагає в просуванні та веденні бізнесу в Instagram.
 • Список курсів, які можуть вам допомогти

  В інтернеті багато курсів, спрямованих на навчання веденню профілю в комерційних цілях. У якомусь сенсі це – економія на оплаті послуг професіонала по розкрутці. Тому не економте, вкладете гроші в себе, щоб як можна швидше почати діяти ефективно. Якщо ви зайдете в Телеграм, можете знайти канали, в яких поширюють сливи курсів.

 • Курс за таргетованої реклами від City Business School. Вартість курсу зі знижкою 8600, а без – 19800. Але ми ж знаємо цю систему «останній шанс урвати зі знижкою, поспішайте!». У будь-якому випадку, відгуки про сайт непогані, можете спробувати себе тут.Як перевести бізнес в Instagram і не прогоріти?
 • Не обійшлося і без гіганта інтернет-освіти, Skillbox. Спільно з Epicstars вони запустили курс, набір на який йде регулярно. Загальні відгуки про сайт досить хороші, тому можете не побоюватися, що вас обдурять.Як перевести бізнес в Instagram і не прогоріти?
 • INSTAGRAM PRO-КАЧ. Тількі тут теж дуже непогані, а щасливих учнів досить багато.Як перевести бізнес в Instagram і не прогоріти?
 • Старше покоління вважає, що вести сторінку в інтернеті просто. І це дійсно так до тих пір, поки ви не почали займатися комерційною діяльністю в соціальних мережах. Дуже важливо знати, яких помилок слід уникати, і в цьому вам допоможуть статті з інтернету – вся інформація є у відкритому доступі – так і спеціальні курси.

  А в швидкій та якісній накрутці Instagram допомагають спеціальні сервіси.

  Моя довідка - Корисні поради