Як переключитися на особистий аккаунт в instagram: перемикаємося з бізнес аккаунта на свій профіль, можливі проблеми

Керівництво Instagram відразу кілька акаунтів. При цьому функціонал мережі продуманий так, що керувати ними, з одного профілю, прив’язаного до номера телефону. Це забезпечує простоту управління і спрощує доступ до додаткових опцій. Відповідь на питання, як в инстаграме перемикатися між акаунтами, і способи вирішення можливих проблем будуть розглянуті нижче.

Не можу переключитися на особистий аккаунт instagram

Проблеми з поверненням на особисту сторінку в инстаграме виникають при блокуванні бізнес аккаунта в Фейсбук. Пов’язано це з наявністю незавершених операцій, проведених у процесі блокування. Зазвичай це незавершені маркетингові компанії.

Якщо рекламна сторінка Facebook заблоковано, то спроба видалення промоакції призводить до появи повідомлення про помилку. Через фейсбук відключення маркетингової акції неможливо, так як блокований профіль позбавляє користувача такого права.

Хоча проблема, як перейти на особистий аккаунт в instagram, досить актуальна в мережі, вона має дуже просте рішення.

Для цього всього лише треба відв’язати профіль Фейсбуку, піддався блокування від сраницв в Инстраграм. Зробити це можна наступним способом:

 • В акаунті Facebook необхідно зайти в розділ рекламного менеджера (Ads Manager);
 • У меню перейти в «Налаштування»;
 • В колонці зліва знайти посилання”Сторінки” і перейти по ній;
 • У списку, що відкрився знайти потрібний обліковий запис Instagram;
 • Кликнути по значку «Шестірня» ( розташований праворуч від найменування профілю);
 • Перейти за гіперпосиланням “Instagram”;
 • Прокрутити меню вниз і натиснути “Від’єднати”.

Зміни набирають чинності не відразу, а тільки після поновлення кешу сервера. Оповіщень про те, що це сталося, мережа не розсилає. Тому хвилюватися не варто. Просто потрібно почекати трохи часу. Після того, як сторінка в инстаграмме буде відв’язатися від заблокованого акаунт Фейсбуку, переключиться на особистий профіль не складе праці.

Як перемкнути instagram на особистий аккаунт

Багато користувачі задають в мережі запитання, як перейти на особистий рахунок у инстаграме . Перейти з бізнес профілю на звичайну сторінку можливо в будь-який час. Необхідно зайти в розділ «Налаштування». На екрані його ілюстрація являє собою шестерні у верхній правій частині і вибрати кнопку «Перейти назад на особистий аккаунт».

Якщо який-небудь з акаунтів не використовується, і в майбутньому ви не плануєте його адмініструвати і редагувати, його можна видалити. Видалення відбувається автоматично при виході з облікового запису. Для цього треба:

 • Натиснути ім’я користувача і переключитися на той профіль, який виявився зайвим;
 • Перейти в параметри, натиснувши на елемент у верхньому правому куті екрану;
 • Перегорнути меню до кінця і вибрати дію «Завершити сеанс …. (ім’я власника сторінки)».

Важливо: При натисканні на кнопку «Вийти з усіх облікових записів» відбувається видалення всіх доданих профілів.

Прив’язка всіх особистих і бізнес сторінок до одного облікового запису дозволяє легко перемикати акаунти між собою. За допомогою цієї корисної опції користувач не упустить важливі повідомлення і коментарі передплатників.

Як переключитися на профіль компанії в instagram

Тим, хто вперше стикається з функціоналом бізнес сторінок, іноді буває складно зрозуміти, як перейти на бізнес профіль в instagram. Відразу варто обмовитися, що підключити функцію можна тільки через мобільну платформу. З комп’ютера це зробити не можна. Спочатку слід зайти в розділ «Налаштування». Далі все просто, а алгоритм необхідних дій складається з наступних кроків:

 • Знаходимо пункт «Переключити на бізнес-профіль»;
 • Вибираємо акаунт Фейсбук, який треба прив’язати до бізнес-профілю в Instagram (інтерфейс автоматично відобразить всі заведені вами сторінки в Facebook);
 • Вибираємо потрібний профіль (якщо немає пункту з назвою цієї сторінки, значить, вона прив’язана до іншого телефону);
 • Слідуємо інструкції.

Як переключитися на особистий аккаунт в instagram: перемикаємося з бізнес аккаунта на свій профіль, можливі проблеми

Після прив’язки сторінок один до одного, мережа запросить контактні дані і категорію облікового запису. Якщо ви не планували викладати в загальний доступ інформацію про адреси і телефони, вказувати їх не потрібно. В іншому випадку інформація буде доступна усім передплатникам і користувачам соціальної мережі, якщо вони натиснуть на плагін «Зв’язатися».. Можна опублікувати робочий телефон смайл фірми, а адресу вказати узагальненим (наприклад, тільки місто).

Категорія аккаунта є досить абстрактним експериментом керівництва структурализовать комерційні акаунти. Вибрати точно відображає рід діяльності категорію виходить не завжди немає підходящої, або вона занадто розмита. На даний момент існує кілька варіантів — «Музикант», «Розваги/Покупки», «Мистецтво», «Особистий блог». Докладний поділ на роботи і послуги відсутня.

Слід вибрати максимально наближене до сфери діяльності рішення. Може в майбутньому адміністрація усуне цей недолік і розширить каталог категорій для більш конкретної видачі в пошуку. соцмережа найближчим часом розширить асортимент категорій.

Як переключитися на минулий бізнес акаунт у instagram: необхідні дії

Перехід на стару рекламну сторінку в instagram відбувається за аналогією з перемиканням між бізнес і особистим записом. Порядок дій описаний вище і досить простий. Якщо минулий аккаунт було видалено, його потрібно додати знову теж через меню параметри. При цьому знадобиться введення ідентифікатора користувача і пароля. Після цього в лівому верхньому кутку з’явилася кнопка переходу. При натисканні на неї, висвітиться список всіх прив’язаних сторінок. Також додається новий запис. Инстагмам дозволяє одночасно реєструвати на один номер телефону до п’яти сторінок. Обмежень на те, буду чи вони особистими або рекламними не існує. Якщо модератори мережі переконаються в тому, що кожна із сторінок активно використовується, користувачеві надійде пропозиція про розширення ліміту.

Як переключитися на особистий аккаунт в instagram: перемикаємося з бізнес аккаунта на свій профіль, можливі проблеми

Що значить переключитися на профіль компанії в instagram ? Часто таке питання задають нові користувачі. Ні для кого не секрет, що Инстаграмм активно використовується для просування товарів/послуг.

Наявність комерційних акаунтів (сторінки компанії або бренду) завдяки спеціальним опцій дає можливість збільшити число клієнтів і підвищити продажі.

Серед корисних функцій хочеться зазначити:

 • Наявність кнопки «Подзвонити», за допомогою якої клієнт може вийти на зв’язок і уточнити питання, що цікавить ;
 • Статистичну звітність, яка допомагає зрозуміти які пости викликають більший інтерес, виявити особливості цільової аудиторії (вік, стать, местораположение), оцінити відвідуваність сторінки;
 • Можливість просування і додаткові рекламні інструменти;
 • Віднесення запису до певної бізнес-категорії, яка полегшує пошук вашого аккаунта у видачі;
 • Можливість створити інтернет магазин з вітриною товарів, їх докладними описами і цінами;
 • Легкість перемикання між особистими і корпоративними профілями.

Моя довідка - Корисні поради