Як отримати галочку верифікації в Instagram

Галочка верифікації або підтвердження аккаунта – спосіб, як підвищити довіру до профілю і зробити його популярнішим серед передплатників у Инстаграме.

Як отримати галочку верифікації свого профілю

Завдання отримання значка верифікації ділиться на дві частини – технічну та попередню. Технічна частина досить проста і полягає у виконанні 6 кроків всередині додатка.

Попередня – складніше, оскільки вимагає відповідності аккаунта вимогам: кількість передплатників, популярність власника та інформація про нього в ЗМІ.

Кроки для подачі заявки на отримання галочки верифікації в Инстаграме:

  1. Відкрити Instagram – перейти на сторінку свого профілю.Як отримати галочку верифікації в Instagram
  2. Натиснути на іконку меню у правому верхньому куті.
  3. В меню вибрати останній пункт «Налаштування».
  4. «Аккаунт» — Запросити підтвердження.Як отримати галочку верифікації в Instagram
  5. З’явиться форма подачі заявки, з окремими рядками тексту.

Вписати у відповідні поля свій нікнейм, повне ім’я, «публічний псевдонім і категорію діяльності. Також потрібно завантажити фотографію посвідчення особи, на якій буде видно ім’я і дата народження. Якщо аккаунт – комерційний і належить компанії — завантажити замість цього фото з даними компанії.

Через деякий час, в розділі «Повідомлення», з’явиться текстове повідомлення про прийняття заявки.

У чому перевага синьою галочки в профілі

Процедура отримання верифікації аккаунта досить вимоглива, але саме це робить значок верифікації таким цінним. Зустрічається досить рідко і служить для користувачів ознакою того, що сторінка належить якомусь відомому людині чи компанії. Це підвищує довіру користувачів до сторінки і підвищує її популярність.

Крім того, він виявляється корисним у тих випадках, коли при пошуку профілю знаменитого людини потрібно відрізнити реальну сторінку від фейкової.

Читайте також:
Програма для накрутки передплатників у Инстаграме

Раніше доводилося орієнтуватися на непрямі ознаки: кількість передплатників, актуальність викладаємо фотографій. З галочкою – досить подивитися на синій значок біля нікнейму, це нерідко рятує від шахрайства та поширення неправдивої інформації.

Основні умови для подачі заявки на верифікацію профілю

Щоб отримати верифікацію в Инстаграме, треба бути знаменитістю, суспільно відомою фігурою або великим брендом. Крім того, обліковий запис не повинен порушувати правила сервісу.

В розділі допомоги на сайті Инстаграма перечисленны вимоги:

  • справжність. Аккаунт має належати реальній людині або компанії — це вимога перевіряється по фотографії документів.
  • унікальність. Профіль пов’язаний тільки з одним власником, а не належати групі осіб або бути присвяченим якійсь загальній темі. Акаунти з назвою на кшталт «Група любителів в’язання гачком» пройти верифікацію в Инстаграме не зможе.
  • заповненість. Аккаунт відкритий, містить опис, фотографію профілю і як мінімум одну публікацію.
  • популярність. Головне і найскладніше вимога – власник або компанія мають бути популярними.

Як отримати галочку верифікації в Instagram

Домогтися популярності накруткою передплатників і проплаченою рекламою досить важко. З новим алгоритмом пошуку ботів і фейків, де відкриті сторінки з накрученими передплатниками автоматично блокують.

Причини відмови верифікації в Instagram

Через деякий час після заявки прийде повідомлення від адміністрації сервісу. Воно досить лаконічне і виглядає приблизно так: «Ви не пройшли верифікацію, спробувати ще раз можна через 30 днів». Конкретних причин відмови надано не буде, але більша частина труднощів, що виникає з пунктом «Популярність».

Якщо акаунт не порушує правил сайту, належить тільки одному власнику і відповідає мінімальним вимогам заповнювання – швидше за все, справа в публічності. Чітких правил, за якими можна визначити рівень популярності, не вказується, але у користувача має бути кілька згадок в ЗМІ.

Читайте також:
Instagram мами - популярні російські та зарубіжні блогери

Де купити верифікований аккаунт в Instagram

Якщо перераховані вимоги виконати важко, можна піти обхідним шляхом — просто взяти і купити верифікацію. Коштувати це буде від 100 доларів, але в більшості випадків зробити верифікацію можна тільки так.

Частіше, пропозиції про купівлю сторінки з верифікацією або придбання окремої галочки – є шахрайством. Користувач заповнює інформацію і відправляє дані шахраєві. Після чого – аккаунт блокують або він стає неактивний для власника. В подальшому, такі сторінки використовують для перепродажу та створення рекламних спільнот.

Галочка верифікації в Инстаграме не завжди потрібна навіть медійним особистостям. Приміром, у 2016 році її позбувся бренд Nike. Трохи пізніше, статус верифицированной сторінки був повернутий, але з втратою передплатників.

Моя довідка - Корисні поради