Як отримати галочку в Инстаграме звичайній людині: без популярності і програм на завжди

Як отримати галочку в инстаграме – що це таке, що позначає і як встановити – питання, що цікавить користувачів соцмережі. У статті увазі представлена дана інформація. Можна зрозуміти, що означає наявність позначки. Описано, як отримати і для якої мети потрібен.

Як отримати галочку в Инстаграме звичайній людині: без популярності і програм на завжди

Що означає синя пташка у Инстаграме?

Подібна позначка означає той факт, що пройдена верифікація в інсте. Отримати її можуть власники акаунтів, але при дотриманні умов. Це зірки або бренди. Значок підтверджує належність профілю конкретній людині, а не шахраю. Люди, яким потрібно розмістити рекламу, намагаються вибирати офіційні профілі.

Незважаючи на дану оцінку, знак не дає привілеїв. Користувач не отримує доступу до технічної підтримки. Відсутні пріоритети у стрічці. Немає додаткового захисту від злому.

Для чого потрібна галочка?

Як отримати галочку в Инстаграме звичайній людині: без популярності і програм на завжди

Як вже зазначалося вище, головною метою галочки в инстаграме вважається офіційна верифікація профілю в фотосети. Видається після офіційного підтвердження особи. Людина відправляє запит в службу підтримки. Співробітники запитують у нього копії особистих паперів. Це необхідно для підтвердження особи.

Відправка і отримання відповіді здійснюється виключно через електронну пошту. Дана операція займає певний час. Тут відсутня яка-небудь автоматика. Документи та інші процеси здійснюються вручну.

Іншого шляху отримання позначки немає. Не варто розглядати пропозиції численних сумнівних ресурсів в мережі. Вони обіцяють за плату надати значок. Варто розуміти, що це шахраї, які не можуть надавати подібні послуги.

Як отримати галочку в Инстаграме?

Покрокова інструкція, як отримати офіційний статус, виглядає так:

 1. Відкривається розмір Параметри.
 2. Перехід на сторінку з підтримкою.
 3. Активується опція для повідомлення про проблему.
 4. Вибирається пункт Профіль.
 5. Натискається стрілка, що знаходиться у верхньому правому куті.
 6. Пишуться підстави для проставлення значка.
 7. Натискається іконка, розташована зверху праворуч.

Головною умовою вважається прив’язка до облікового запису ФБ. Якщо воно дотримано, залишиться дочекатися відповідь соцмережі на вказану пошту. У ньому буде прописана схема подальших дій. Її потрібно дотримуватися, незалежно від того, зі скількома передплатниками працює профіль.

Скільки потрібно передплатників для її отримання?

Одним з головних критеріїв, що роблять вплив на рішення – ставити знак відмінності чи ні – вважається відповідність вимогам. Тут немає правила, що стосується того, скільки потрібно передплатників.

Чисельність аудиторії не чинить впливу на підсумкове рішення отриманої галочки в соціальній мережі. У власника аккаунта число передплатників допускається будь. Наприклад, є підтверджений профіль @kraftdressing. У нього всього 700 осіб.

Чи можна отримати галочку в Инстаграме без популярності і програм?

Як отримати галочку в Инстаграме звичайній людині: без популярності і програм на завжди

За неофіційними даними, можна придбати відмітний знак без звернення в підтримку та без надання документів. Ось найпоширеніші методи придбання позначки:

 1. Використання програми фотошопа. Спосіб підійде, якщо потрібно позначити ярлик на моніторі і виключно на короткий час. Це можливість зробити скрін і відправити кому-то заради хвастощів.
 2. Використання вихідного коду сторінки облікового запису. Такий шлях доступний для користувачів, які мають відповідні знання.
 3. Додавання навпроти імені спеціального емодзі смайла. Скопіювати і проставити його можна строго перед ніком. Це ефективний варіант. Але він може зберігатися, поки користувач не оновить сторінку.
 4. Є можливість заплатити людині, яка зможе домовитися зі знайомими розробниками фотосети. Це явний шахрайський спосіб. Злочинці вимагають оплати послуг і зникають.

На підставі сказаного вище стає зрозуміло, що самостійно проставити галочку на законному рівні неможливо. Все, що можна зробити, це отримати тимчасовий, виключно візуальний ефект. Методи підійдуть для власного уявлення і короткочасної реклами.

Що дає синя пташка у Инстаграме?

Користі від такого виділення можна домогтися в ситуації, якщо профіль розкручений, а його намагаються копіювати. Користувачі, що шукають конкретної людини, звертають увагу на такі акаунти, де є значок.

Не потрібно в коржик расшибаться, щоб поставити синю точку. Результату можна досягти, якщо звернути увагу на стандартні методи просування. Передплатників в соціальній мережі отримують за допомогою вмісту. Набагато більшого результату можна досягти, якщо не віддавати гроші шахраям, але оплатити рекламу або накрутку фалловеров.

Недостатньо проходити шлях верифікації, щоб отримати перераховані привілеї. Це доступно при відповідності умовам:

 • Автентичність профілю. Це означає, що сторінка повинна бути реальною і належати людині, яка звертається за відміткою. Це може бути бренд або компанія;
 • Унікальність. Потрібно мати єдиний аккаунт. Це правило повинне дотримуватися незалежно від теми;
 • Аккаунт і офіційна сторінка повинні бути відкриті і заповнені. Мова йде про біо, про присутність аватарки і кількох публікаціях;
 • Необхідна мінімальна популярність. Позначки біля імені видають популярним особистостям, компаніям і брендам.

Якщо отримати значок верифікації незаконно, можна зіткнутися з блокуванням профілю.

Підводячи підсумки

Як тільки буде придбана позитивна репутація, стрічка наповниться публікаціями, можна писати листа в службу підтримки для підтвердження. Вони дають дієві поради, які дають звичайній людині. Якщо діяти незаконними методами, можна зіткнутися з втратою коштів і іншими поширеними неприємностями. Якщо є бажання стати відомим назавжди, однією блакитний галочки недостатньо. Без популярності нічого не вийде. Варто працювати над аккаунтом бренду комплексно.

Моя довідка - Корисні поради